Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 0
Момичета,забелязали ли сте на екрана периодично се появява синя лентичка с бяло гълъбче ,на която са изписани имената на Фатмагюл и Керим? newsm78
Какво ли означава?

# 241
  • Мнения: 37
Момичета,забелязали ли сте на екрана периодично се появява синя лентичка с бяло гълъбче ,на която са изписани имената на Фатмагюл и Керим? newsm78
Какво ли означава?
Май не пише имената им а името на страницата на сериала в туитър

# 242
  • София
  • Мнения: 489
Това май е адреса в Туитър. Wink

# 243
  • Мнения: 690
Керим в работилницата говореше съшо като Мустафа Булут-малко отсечено...

# 244
  • Мнения: 5
Момичета,забелязали ли сте на екрана периодично се появява синя лентичка с бяло гълъбче ,на която са изписани имената на Фатмагюл и Керим? newsm78
Какво ли означава?
Подканват хората, които имат туитър да го напишат.  Peace И така ако доста хора го направят ще стане топ тема в туитър.

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 14
Може би това, което ни показват са онагледените показания на всички по време на разпита в съда, спомените им за събитията преди изнасилването. Мустафа също беше дал показания, докато беше в затвора.

# 246
  • Мнения: 0
Благодаря Hug

# 247
  • Мнения: 169
Ако Мюмтяз беше умрял,ей сега му беше мястото да го дадат в ректоспекцията,ама не е ! Joy  Joy  Joy
Тази вечер му отделиха достатъчно внимание,ама по БТВ! Аз поглеждах с едно око,признавам си!

# 248
  • Мнения: 8
Момичета,забелязали ли сте на екрана периодично се появява синя лентичка с бяло гълъбче ,на която са изписани имената на Фатмагюл и Керим? newsm78
Какво ли означава?

Да изпратиш съобщение в туитър за да са най - споменаванотро име днес там. Така беше за Енгин в 20..

# 249
  • София
  • Мнения: 227
Може би това, което ни показват са онагледените показания на всички по време на разпита в съда, спомените им за събитията преди изнасилването. Мустафа също беше дал показания, докато беше в затвора.
интересна гледна точка- май наистина всеки ще разкаже това, което помни от деня
и ще запълни празнотите.

# 250
  • Мнения: 0
въй, въй, взимам си думите обратно, много ми е интересно да гледам Муки как разтоварва стоката от камиона.
Па и гонят, новаците му с новаци несмаслени.... , на тейко си от имота....

# 251
# 252
  • Мнения: 4
     Обаче всички артисти доста добре са се забавлявали на плажа  Peace  До тук до един са със загар, дори Ердоанчо има малко  Joy

Ей... стигнахме до кривата круша, започна да става интересно. Дано излезе нещо, което да смекчи вината на Керим   Praynig

# 253
  • Враца
  • Мнения: 6 676
Ето ни Керим по шорти Joy Joy Joy Joy Joy Толкова зор беше Joy Joy

# 254
  • Мнения: 452
Мустафа иска да заминава в чужбина, защото им трябвали пари, щял да се ожени и ФГ щяла да стои при родителите му, а ФГ нямало къде да иде, ще бъдела принудена да го приеме.

Общи условия

Активация на акаунт