Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 229
Гони,страхотна песен на Том Джоунс!Клипа ми звучеше някакси прощален и много ме натъжи! ooooh!

# 46
# 47
  • Мнения: 91
http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative  Тук миналия четвъртък вървеше без проблем.

# 48
# 49
  • Мнения: 630
Гони,страхотна песен на Том Джоунс!Клипа ми звучеше някакси прощален и много ме натъжи! ooooh!

 Hug newsm51  и мен......

# 50
  • Мнения: 0
Зетя от сега го дават,Мерак етме,както си казава..т.е. не се притеснявайте ще го гледаме  Joy Joy Joy[/b]

# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 52
  • Мнения: 630
Слагам ви нещо от мен - за довечера. Естествено в скрит текст, защото може да се хареса на някой и да си го "забърше" т.е "замете".

Който иска успокоително хапче - моля.

Ако пък кафето ви действа добре на успокояването - има и от него.

Ако предпочитате вино - вземете, но с мярка. Да не стане така, че утре вместо спомен от последната серия - в главата ви да звучи рефрена "Червено вино снощи пих и капка не остана...."

Ако сте "твърди и стабилни" момичета - давайте направо на сериозното "успокоително" - с лед, без лед - може само като видите ледените очила на знаете кой - да ви дойде елексирното усещане за свеж, студен и най-важното успокоителен вкус.

Ако и това не ви помогне - е няма смисъл - потопете се в едни кафяви,  топли очи - нека ви говорят, зарежете сериала и успокоението и се отдайте на "дълбокосмислени"разговори.

Скрит текст:

Марта Hug  bouquet - голям избор си ни предложила---- А сега де.... Joy Joy

# 53
  • Варна
  • Мнения: 0
Тук   http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/   върви без грешка... но защо не, нали още не е настъпил момента
Приготвих два чифта очила, като се изпотят едните да отпочвам с другите
И се настаних да гледам:
две сърца в едно тупкащи,
две нежно влюбени души
и магични, топли две очи
(Берен да ме извини)
Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 0
Оф,на мен вече място на лаптопа не ми остана,отворих всички сайтове..Обаче или Зетя,или едни хладилници ми се показват!  Joy  Joy  Joy

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 36 662
Тези моменти дали ще са от ретроспекция или в реално време.

Готови сме за последната среща с Керим и Фатмагюл.

# 56
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 416
Тук   http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/   върви без грешка... но защо не, нали още не е настъпил момента
Приготвих два чифта очила, като се изпотят едните да отпочвам с другите
И се настаних да гледам:
две сърца в едно тупкащи,
две нежно влюбени души
и магични, топли две очи
(Берен да ме извини)
Скрит текст:

 Joy Joy
И аз винаги си приготвям по два чифта очила, освен че ми се запотяват едните, малкият често ми ги  сваля и започва да бяга с тях

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 19:36 от Титинка

# 57
  • Варна
  • Мнения: 0
Тези моменти дали ще са от ретроспекция или в реално време.

Готови сме за последната среща с Керим и Фатмагюл.
Като съдя по облеклото на пътничката, според мен са от преди

# 58
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 59
  • Мнения: 30 820
Оф,на мен вече място на лаптопа не ми остана,отворих всички сайтове..Обаче или Зетя,или едни хладилници ми се показват!  Joy  Joy  Joy
  love001 Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт