Благодаря 

! На свежа (донякъде!) глава искам да кажа, че за мен снощната серия беше излишна! Финалът на нашия любим филм беше в 79-ти епизод!
(как се берат плодове от дървото! напр.), освен ако не са искали да направят реверанс на артистите (Вурал, бащата и майката на Мустафа, бащата на Ердоган, бащата на Мелтем). Да бяха показали и Фахрадин, Дениз, Мехмет, Есма, Яшар....нищо не допринасят към историята.
Невероятно
!Бъдете здрави момичета!Благодаря за труда ви!!!
това е съдбата!И друго се сетих,че ми липсваше освен раждането на Енисе,ами не чух от устата на Фг "простих ти",защо го пропуснаха,а беше важно......както и да е,сега ще си пускам сериите от където поискам,няма да чакам и да се нервя на подсказки и слухчета и на трейлъри!И да се повторя финала ще бъде 79 еп+ края на 80 еп.от делото нататък!!!
,отново си събрала бисерите,усмихна ме,благодаря ти
!
,браво за "Откровения"
!
много точно си написала и аз това исках да видя:
мислим сходно!
!
!


Страхотен купон беше пак.
за теб Препоръчани теми