Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
При мен канал Д никъде не тръгва и туитър не мога да отворя, колко ли човека има в момента пред компютрите, ще побъркаме интернета newsm78

тук няма проблем

http://www.kanald.com.tr/CanliYayin

# 91
  • Мнения: 37
Уф я пак го дават зета поне днес да се насладим на филма  без него ама той ни се показва на всеки 5 минути.

# 92
  • Мнения: 472


Хубав нет  на всички!

# 93
  • Мнения: 82
Тук за момента върви без проблем http://gledaitv.net/online-kanal-d

# 94
  • Мнения: 6
Татяна, благодаря  cheers

Бебо,  Hug обади се, че си тук, че да се успокоя.
Хриси добре че си тук, та ние да сме спокойни....

# 95
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 470
Добър вечер   love001
Приятно гледане и безпроблемен интернет
Тук съм Хриси, на къде без мен  Laughing
Ще ме изтърпите за последно онлайн  Joy

Добре че си тук. Аз така и не успях да науча цифрите и дните, тук там някой месец запомних. Хубаво им слушай присъдите, че ако разчитате на мен, всичките ще ги пратя до живот, за по-лесно.

Я, повторение.  newsm78

# 96
  • Мнения: 1
Здравейте, мили къзларки !  Hug
Нека сервирам за последно чипса:



Ако започне в 20:00 ще превеждам до 21:00, когато започва финала на сезона на Сускунлар.
Прощални слова не ми се изричат, нека си ги изкажем на автърпартито в петък, както предложи Спиритчето  Hug

# 97
  • Мнения: 10 588
Наздраве за твоето здраве Хриси beer

На всички пожелавам безпроблемен нет и приятни емоции като за финал Heart Eyes hahaha Hug  bouquet

# 98
# 99
  • София
  • Мнения: 3 440
Вече сте тук, благодаря!

# 100
  • Мнения: 37
Но все пак ще има някакво повторение на епизода от  миналата седмица

# 101
  • Мнения: 0
ПАДНАЛА ОТ БАЛКОНА, Да сложиш алтъните от "Алтънбаш" и роклето от Пако Ръбан,че Мюмтяз не може те позна..  Joy  Joy  Joy
Спретнала съм се аз кат фолк певица и чакам и чакам бай Мюмтаз.

Дур бе...не мога да публикувам...

Димони, е за тва говорех.

# 102
  • Мнения: 0
Момичета,нека се хванем всички заедно за ръце и да се молим за най-добрия финал!

# 103
  • Враца
  • Мнения: 6 676
Привет отново момичета!
Приятно гледане и безпроблемен нет!
Приготвихте ли кърпичките! Laughing

# 104
  • Мнения: 37
Много бързо дойдоха рекламите а и зетя с тях 

Общи условия

Активация на акаунт