Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Привет в новата тема и от мен wavey!Детелинка Hug,Куркуметке Hug,прочетох ви и пак ревнаааах,хеле като чух и песничката  newsm45 smile3518 Weary smile3518недейте така бе милички,нали пак ще сме си в темата !
Вени Hug,мн.са хубави колажите newsm51 smile3525 newsm51!
Кики тя и моята блузка е с дълбоко декулте,кат на Мука,само дето багажа не е толкова Joy Joy Joyтъй че с теб сме в един екип hahaha hahaha hahaha!
Миленка Hug,добре че си ти да се смея след поредната доза рев Grinning,а децата ме гледат и не вярват на очите си-мама ту плаче,ту се смее....

# 16
  • Мнения: 37
След всички слухове напоследък вече очаквам наистина да се появи с Елош - модераторката на Engin Akyurek Hayran Sayfasi

# 17
  • Мнения: 0
Изчетох целия форумен дрескод...направо съм вери хепи.
Аз ще съм единствена и неповторима.
Готова съм на Кенан за брат му. Е, няма да се разсърдя и на Мюмтаз, но всичко зависи от това, каква вратовръзка ще си надене.

# 18
  • София
  • Мнения: 227
След всички слухове напоследък вече очаквам наистина да се появи с Елош - модераторката на Engin Akyurek Hayran Sayfasi

Camile такива ли са слуховете, че аз напоследък освен тук във форума не успявам да чета
на друго място и съм изостанала с клюките.....

# 19
  • Мнения: 37
След всички слухове напоследък вече очаквам наистина да се появи с Елош - модераторката на Engin Akyurek Hayran Sayfasi

Camile такива ли са слуховете, че аз напоследък освен тук във форума не успявам да чета
на друго място и съм изостанала с клюките.....
Имаше слухове, че приятелката му (ако има такава) е участвала или ще участва в някой от епизодите а Елош участваше в епизода със сватбата.

# 20
  • Мнения: 1
Багажа на Мука не можем го стигна ама сърце да е широко както казват мъдрите хора.
И мойто дете ме попита сутринта ,ами като свърши филма какво ще правиш мамо ,Керим тук ли ще дойде hahahaВече и детето се закъхари за мен Joy

# 21
  • Мнения: 0
Привет момичета   love001
Дойде краят на тази невероятно истинска история!
Пожелавам  си (на мен и на Вас)да се насладим на безспорно великолепния финал,на прекрасната игра на актьорите,които не веднъж забравях ,че са такива!
На самоотвержените ни репортерки и преводачки благодаря за снимките ,клиповете,преводите и репортажите,а и не на последно място за творбите ,които излязоха под влиянието на филма.Благодаря ,че ме разсмивахте,благодаря ,че ме разплаквахте -все за добро беше!
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 36 664


Фейсове и форуми са полудели. Така се запознахме с керим. А ето и няколко линка със спомени - секиндни са:

http://www.youtube.com/watch?v=jIHrG0RZLwM&feature=plcp& … L1C035C2760AA7DAC

http://www.youtube.com/watch?v=56Q5s9VSI4w&feature=autoplay& … AC&playnext=3

http://www.youtube.com/watch?v=MG4mSKsDoyI&feature=autoplay& … AC&playnext=3

# 23
  • Мнения: 0
Мили момичета, за мен беше изключително удоволствие да бъдем заедно през тези 2 години, да се вълнуваме и да обсъждаме любимия ни сериал. "Каква е вината на Фатмагюл" изпълни сърцето ми от първата серия и ще си остане мой любим сериал.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Две години преживяхме какви ли не емоции с този невероятен филм и се наслаждавахме на невероятната игра на всички актьори. Казвам ви всичко това сега, защото не знам довечера в какво състояние ще съм докато тече епизодът. От сега ми е ужасно мъчно....  Cry Дано всичко свърши добре и ние зрителите да останем доволни. Мога да си представя и на актьорите колко им е мъчно - все пак 2 години живяха с тези образи. Ще има рев довечера то е ясно.  Grinning Пожелавам ви една незабравима вечер с последните минути от нашия сериал и дано има все по хубави проекти, които да ни събират! Мерси за всичко! newsm20 newsm20 newsm20  Kissing Heart Kissing Heart

# 24
  • София
  • Мнения: 489
Момичета, знате ли някой сайт за торенти, където са качени епизодите на БГ, но с ХУБАВО качество. Тези, които са в темата в началото не ми се отварят, а искам за личната ми колекция да ги имам епизодите. Някаква идея? Или ако не на БГ като краен вариант поне на турски, но HD ?

# 25
  • Мнения: 37
Момичета, знате ли някой сайт за торенти, където са качени епизодите на БГ, но с ХУБАВО качество. Тези, които са в темата в началото не ми се отварят, а искам за личната ми колекция да ги имам епизодите. Някаква идея? Или ако не на БГ като краен вариант поне на турски, но HD ?
Епизодите със субтитри ги има в masters

# 26
  • Мнения: 1
Нианта,гледай Онегин с Ралф Файнс и тогава ще си говорим за Холивуд и руска класика.А на хубавата снимка според мен са пред кафенето в тяхната си махала.
Миленка,без теб не е същото!
Като гледам тук толкова проветрено,че чак стерилно,като за финал!
+1
Скрит текст:
Страхотна игра и на Лив Тайлър ,но Ралф е мноого добър

# 27
  • Мнения: 0
  
   newsm51  здравейте момичета

Миленка,къде тръгна  smile3518  върни се при нас.Ох,днес не мога да ви стигна

 newsm68   Имам чувството,че довечера на балкона няма да му издържат основите   newsm78  newsm78  newsm78  newsm78

Моят мъж каза,че с удоволствие ще ме остави довечера да гледам,защото най-после жена му щяла да се прибере в къщи  Thinking  Thinking  Thinking е,чудя се аз,къде съм била до днес,а той ми отговаря-в облаците....
Е,той ,милият не знае,че после при облака ще отида,но поне той няма да е онлайн

Сега като гледам последните снимки,особено тази,където са двамата-не мога да им се нагледам -красота.Млади,щастливи,влюбени....така искам да ги запомня...
Ей,говоря за Фатмето и Керим,някой да не си помисли,че визирам Кенан.Тц,тва момче не ме кефи.А довечера на партито ще съм чок доволна ,ако Енгин дойде с някое маце....

# 28
  • Мнения: 429
След всички слухове напоследък вече очаквам наистина да се появи с Елош - модераторката на Engin Akyurek Hayran Sayfasi
Ами тя не се ли появи вече на сватбата?

# 29
  • Мнения: 37
След всички слухове напоследък вече очаквам наистина да се появи с Елош - модераторката на Engin Akyurek Hayran Sayfasi
Ами тя не се ли появи вече на сватбата?
Аз писах, че вече се е появявала но чистачът го е забърсал

Общи условия

Активация на акаунт