Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Момичета до довечера,дано мъж се смили над мен и да отиде да гледа футбол навън ,че и тв и комп да са на мое разположение.С детенце ще се разберем Wink

# 31
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 184
Момичета, знате ли някой сайт за торенти, където са качени епизодите на БГ, но с ХУБАВО качество. Тези, които са в темата в началото не ми се отварят, а искам за личната ми колекция да ги имам епизодите. Някаква идея? Или ако не на БГ като краен вариант поне на турски, но HD ?
Епизодите със субтитри ги има в masters

NEMIPUKA.COM  Peace
Това е същото видео от дейлито.В датабг също има качени епизодите,с малки липси.Но и те ще се качат скоро.
Ааа и в SmartBG също. Peace

# 32
  • Разград
  • Мнения: 8 243
А на хубавата снимка според мен са пред кафенето в тяхната си махала.

И аз така си мисля, защото отзад се вижда седнал комшията, бащата на Есма.

# 33
  • София
  • Мнения: 335
Леле,колко сълзи днес в темата  Hug Hug Hug....
Момичета, аз съм сигурна че ние ще си останем тук, с новите проекти на любимците ни и всички клюки покрай тях...

Жалко,че доста мнения съм изпуснала Rolling Eyes.Освен всички да си викаме Фатмагюл,че да е по темата,както направи  mamaris преди време  Joy hahaha.

Миленка
,моля ти се,не се поддавай на провокации!Предстои последното ни онлайн гледане,да се съсредоточим...
Аз довечера ще съм със специално обкело-само по тениска...Не мога да дишам от жега.
Пожелавам си,а и на всички вас,безпроблемен нет,сигурно ще е натоварено,като за последна серия...

# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Engin Akyürek Kerim Murat Boz Soyadımsın

# 35
  • Мнения: 111
http://www.pepelotrozi.tv/album#/credits

Оххх, да си ги припомним.... Cry

# 36
  • Мнения: 2 645
Предлагам да си припомним моментите,които събра за нас Дива.

http://www.dailymotion.com/rozadiva#video=xrm1oe[/video]

http://www.dailymotion.com/rozadiva#video=xrm5u6[/video]

http://www.dailymotion.com/rozadiva#video=xrm5ue[/video]

# 37
  • Мнения: 25 213
 

Здравейте момичета !
Очаквам  и приемам само щастлив финал за тях !


Честита нова - "финална" тема !

 


Не съм ви забравила точно днес - но просто задачите за деня ми бяха малко в повече.
Дано нета не ни прави "бойкот" довечера и да се наложи да пием по една "студена вода" - разбирайте естествено " студен чай" - предложен ни от знаете кого - накрая свикнахме и с него, и с рекламата му, с всичкото му.

П.П. Работя по нещо ново - ако е речено да види бял свят - до петък вечерта се надявам да ви изненадам с  моето "Довиждане Фатмагюл и Керим" - трудя се върху него от известно време.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 433
Преди да са изтекли последните минути от началото на финалния епизод на нашия любим филм, който ни събра тук , където намерихме много сродни души  и приятели , пожелавам на всички приятно гледане, хубави емоции , сълзи от щастие и умиление  и да се видим после пак тук да си споделяме до насита !

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 18:53 от Dilemi

# 39
  • Мнения: 2 645
ПАДНАЛА ОТ БАЛКОНА ,добре си ни паднала  Joy Joy Joy Много готин подпис  newsm10

За Миленка не се притеснявайте,нали знаете,че на нея бързо и минава.
 А сега искам да ви поздравя с един чудесен клип на Роси.

http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=watch

# 40
  • Мнения: 0
ПАДНАЛА ОТ БАЛКОНА ,добре си ни паднала  Joy Joy Joy Много готин подпис  newsm10

За Миленка не се притеснявайте,нали знаете,че на нея бързо и минава.
 А сега искам да ви поздравя с един чудесен клип на Роси.

http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=watch
Ооооо, добре се подхлъзнах и ви паднах на главите...хаххахахах
С радост ще проследя финала с вас...само не знам дали ще успея да се уредя да пиша.

# 41
  • Мнения: 25 213
Слагам ви нещо от мен - за довечера. Естествено в скрит текст, защото може да се хареса на някой и да си го "забърше" т.е "замете".

Който иска успокоително хапче - моля.

Ако пък кафето ви действа добре на успокояването - има и от него.

Ако предпочитате вино - вземете, но с мярка. Да не стане така, че утре вместо спомен от последната серия - в главата ви да звучи рефрена "Червено вино снощи пих и капка не остана...."

Ако сте "твърди и стабилни" момичета - давайте направо на сериозното "успокоително" - с лед, без лед - може само като видите ледените очила на знаете кой - да ви дойде елексирното усещане за свеж, студен и най-важното успокоителен вкус.

Ако и това не ви помогне - е няма смисъл - потопете се в едни кафяви,  топли очи - нека ви говорят, зарежете сериала и успокоението и се отдайте на "дълбокосмислени"разговори.

Скрит текст:

# 42
  • Мнения: 2 645
ПАДНАЛА ОТ БАЛКОНА ,добре си ни паднала  Joy Joy Joy Много готин подпис  newsm10

За Миленка не се притеснявайте,нали знаете,че на нея бързо и минава.
 А сега искам да ви поздравя с един чудесен клип на Роси.

http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=watch
Ооооо, добре се подхлъзнах и ви паднах на главите...хаххахахах
С радост ще проследя финала с вас...само не знам дали ще успея да се уредя да пиша.

Що пък да не се уредиш?Да не би да заемам цялото виртуално пространство? Joy Joy Joy
Днес всички сме в очакване на изненадата.Дано да е приятна и накрая да сме доволни и усмихнати.
Последните дни се опитвам да ви припомням клиповете създадени от нашите съфорумки.Всички те:
Марта,Дива,Роси,Ома създадоха за нас прекрасни творения.Сърдечно благодаря

А сега едно клипче на Марта.


# 43
  • Мнения: 630
 wavey wavey На линия съм, но с песни от време оно......и нещо, което последните месеци ме разтърси във областта на киното /сериалите/! Peace


Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 18:52 от Goni

# 44
  • Мнения: 0
Момичета,някой да даде линковите,че аз ги нямам!
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт