Звездни компромати-142

  • 64 151
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • в пералнята
  • Мнения: 1 044
Кристин е страшно чаровна .  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 701
Майли Сайръс беше казала, че е спряла да консумира храни с лактоза и глутен. За това е тази промяна. Малко спорт и готово. Все пак е много млада и тялото и все още "играе по нейната свирка"! Wink

# 63
# 64
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 271

Нели Фуртадо винаги ли е била с такава фигура? От видеоклиповете сякаш съм я запомнила крехка и фина  Thinking
И аз така. Сега сякаш не е тя. Не само фигурата и лицето й е променено.

Според мен  фигурата й се промени след раждането, пък роди 2003  Thinking

# 65
# 66
# 67
  • Мнения: 14 507
http://life.dir.bg/news.php?id=11412079&nt=5

Елен Колева се разделила с любимия

# 68
  • Мнения: 1 813
Николета роклята е много хубава обаче.

И пак косата на Николетка е без форма...


Покрай критиките, че истинските звезди ги снимат папараци, а НиЛо сама си прави снимките, сега тази е направена от личният и папарак Валери в стил " Звездата се качва в личния си самолет след като прекара една седмица на частния остров....".  Joy

# 69
  • Мнения: 685
Николета роклята е много хубава обаче.

Много е "църна".  Като от ма'алата. Grinning

# 70
  • Мнения: 15
Личен папарак. Joy

Майли има страхотно тяло, но това да не консумираш лактоза и глутен не изключва ли всички млечни и зърнени продукти? Само месо и зеленяш ли яде? newsm78
Иначе тялото и верно е супер, но напоследък се облича покъртително, няма нужда, и по- облечена да е, пак ще забележим колко е отслабнала. ooooh! А кубинки с бюстие и къси панталонки, не и ли е топличко на краката.. Mr. Green

# 71
# 72
  • в пералнята
  • Мнения: 1 044
Уф, на тая Риана няма ли кой да й изреже ноктИте. Направо са отврат.  Sick

По повод на Кейти и Сури, на мен нещо ми се върти, че Том Круз членуваше в някаква секта по едно време. Тя и Никол в началото като ходеше с него май се беше смахнала.


# 73
  • София
  • Мнения: 1 210

Нели Фуртадо винаги ли е била с такава фигура? От видеоклиповете сякаш съм я запомнила крехка и фина  Thinking
И аз така. Сега сякаш не е тя. Не само фигурата и лицето й е променено.

Според мен  фигурата й се промени след раждането, пък роди 2003  Thinking


Нели Фуртадо винаги е била с широк ханш и набита от кръста надолу. Спомням си, че ми беше направило впечатление на един концерт - най-вече, защото по клипове е толкова фина и нежна.

# 74
  • Мнения: 8 678

На втората снимка крката на JLo са нереално слаби, здарво са обработвани снимките.

Общи условия

Активация на акаунт