Бременност и бъбречни болки

  • 22 214
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Цитат на: Majmunka
аз (в края на 7 м. съм сега) никога не съм имала проблеми с бъбреците, за щастие, но от 2-3 седмици имам болки ниско в кръста, само отляво, и започвам да се чудя дали е от бебето или все пак е бъбречно? усещам я като се движа, но не само когато ходя по-дълго, а и когато се обръщам в леглото, т.е. там нещо си ме боли, като натъртено, но по-неприятно, а не се появява само при преумора. Можете ли да кажете на какво ви прилича? без друго мислех даже нова тема да отпочна за това. Мерси!
А иначе знам, че трябва с лекар да се говори, но моята в момента се оказа в отпукс, така че може би събота-неделя и аз ще пробвам ношпа.
Аз имах подобна болка вляво,ниско долу,върте6е ме непрекъснато и като се обръщам в леглото,за преумора да не говорим,знам 4е е ужасно.Гинекологът ми каза,4е това е дископати4на болка,просто матката нараства и притиска разни нерви и т.н.Каза ми да пия спазмалгон,вместо но-6па.Сега съм  по-добре,отшумя засега.Трябва да си по4ива6 пове4е,да не вдига6 тежко и да лежи6.

# 16
  • Мнения: 772
Amor, мерси! и аз се надявам, че е по-скоро някакво притискане, а и ето сега, сутринта, е определено по-слаба, отколокото снощи, след целия ден ходене насам-натам; а и спазмалгонът по принцип ми понася; дано поотшуми.

Общи условия

Активация на акаунт