Кой какви сериали гледа? - Тема 5

  • 42 310
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 309
Гледайте "Далас" / 2012 / добре направен и много красив сериал.Има вече три епизода в замунда.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Бях останала с впечатление, че в Замунда качват Game of Thrones и днес видях, че го няма... newsm78  Някой може ли да ми даде линк за първи сеозн, мисля той да ми е сериалът за през лятото.

Savng Hope иначе много ми хареса. Шанкс да си се мотка, колкото си ще. Аз си гледам д-р Дани.  Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 44 091
в арената ги има и двата сезона.

# 33
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Бях останала с впечатление, че в Замунда качват Game of Thrones и днес видях, че го няма... newsm78  Някой може ли да ми даде линк за първи сеозн, мисля той да ми е сериалът за през лятото.


Аз от Замундата го теглих, ама сега са го махнали. В powershare-bg.com също го има.


# 34
  • София
  • Мнения: 3 880
Shameless е ненадминат, много благодаря за препоръката Hug

# 35
  • Мнения: 1 992
Аз пак да извикам за Breaking Bad. Нищо друго не мога да гледам. Много добър. Предстои да изгледам 4ти сезон и почвам Shameless.

# 36
  • Мнения: X
Мда....с Breaking Bad и аз никаква работа не мога да свърша тия дни......Змейковица е виновна и да знае,че ще измисля с какво да й го върна/макар,че май вече го направих ....и то точно с Shameless Mr. Green/

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
 Twisted Evil хихи, Любче  Hug Много се радвам, че ти е харесал! Айде върни ми го с още нещо  Laughing Ще почвам сега един от препоръчаните от твоето съпружество - Карнавал


Безсрамниците за жалост ги свърших и сега има да си чаааааакам до януари за нов сезон....

Някъде бях чела, че това лято трябва да има нов /последен уж/ сезон на Breaking Bad - дано да почне скоро

# 38
  • Мнения: 1 992
Змейковица, на 15.07 ще излъчат първият епизод от новия сезон.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Змейковица, на 15.07 ще излъчат първият епизод от новия сезон.

Това е страхотно   bouquet

# 40
  • Мнения: 6 493
Започнах Drop Drad Diva и вече съм към края на първи сезон - хубав  Laughing . После подхващам и Breaking Bad. А някой гледа ли вече  The Newsroom- отзиви ?

# 41
  • София
  • Мнения: 3 880
Аз пак да извикам за Breaking Bad. Нищо друго не мога да гледам. Много добър. Предстои да изгледам 4ти сезон и почвам Shameless.
о, супер, тъкмо си търся нещо, което не съм гледала с шансове да ме зариби  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 992
Аурора, предупреждавам, че началото е малко мудно(аз почти се бях отказала), обаче после те пристрастява и няма спиране.

# 43
  • Мнения: 2 286
Аурора, предупреждавам, че началото е малко мудно(аз почти се бях отказала), обаче после те пристрастява и няма спиране.

М, чудесно и тъкмо навреме  bouquet . Сега доглеждам Drop Dead Diva и го започвам. Вече си свалих сезоните Mr. Green

# 44
  • Мнения: 7 914
Този Braiking Bad  ми е свален от знам си колко време, почвам и все го спирам, ще се насиля за началото, пък дано после изпискам от радост.

Към края на 3-ти сезон на Drop Dead Diva ми дойдоха в повече стойките на Джейн, ама си изгледах и началото на 4-ти.

Сега съм на 8-ми епизод на Аwake... и ужасно съжалявам,ч е са го спрели. Много ми харесва.

А кой е този PLL, който постоянно спрягате? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт