АФК~149~Ако затвориш вратата за всички заблуди, и истината ще остане отвън.

  • 24 884
  • 663
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 21 201
Голяма отрепка е Санем. Всеки си поигра с нея, защото е лека жена и сега я изхвърлят като мръсно коте без пукнат грош.

# 121
  • Мнения: 9
Едже: Значи последната ни вечер в Найт.
Емир: Последната ни вечер в хотела.
Едже: Как може да си толкова спокоен? Г-н Ихсан, който работи ден и нощ, за да направи тази марка. А сега губим заведението ти заради бившата ти.

Ф: Найт е затворен, но Емир/и Едже/ са там. Правилно ли разбирам?

Ф: Аз влизам вътре.
Л: Ще се отдръпнеш?
С: Ти не знаеш какво ми причини.
Л: Ккаво съм ти направил?
С: Виж, пред теб стои жена, която е загубила всичко - от тб започна. Изброява ги - всичко от вас започна.
Л: Пияна си. Моля те върви си.

Ед: Не мога да повярвам на онази жена.
Ем: Кое лице на Фериха е това.
Ф: Преди години чух точно обратното.

# 122
  • Мнения: 21 201
След рекламите, които са по половин час  сигурно, ще свърши.

# 123
  • Мнения: 9

Ед: Такава жена си. Ще празнуваш победата си, гледайки ни в очите, нали?
Ф: Вечерта започна току-що.
Ем: Ед., ще излезеш ли навън?
Ед: Какво?
Ем: Едже, излез навън!

Е: Защо, Фериха?
Ф: Какво защо?
Е: Защо е тази война след всичко случило се?

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 23:09 от nesi_

# 124
  • Мнения: 180
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.

# 125
  • Мнения: 21 201
Фери сигурно, ще му каже, че се е върнала в Найт и е чула разговора му с Ихсан и тогава е решила да си тръгне от него.

# 126
  • Мнения: 0
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.

# 127
  • Мнения: 9
Е, не знам за вас, но тук ми стана много мъчно Sad

# 128
  • Мнения: 1 786
Фери сигурно, ще му каже, че се е върнала в Найт и е чула разговора му с Ихсан и тогава е решила да си тръгне от него.
Ще каже - ама другият петък  Laughing

Неси и на мен ми стана мъчно. Това ми беше най - тъжната сцена.

Като цяло епизода ми хареса

Усещам щастлив край  Sunglasses Добре де, надявам се  Wink

# 129
  • Мнения: 6
Е, не знам за вас, но тук ми стана много мъчно Sad


+1
Най-силната сцена от много серии насам. Направо ми се скъса сърцето.  newsm45

# 130
  • Мнения: 21 201
Еси,   bouquetНеси.  bouquet
На мен серията ми хареса. Имам усещането, че си правят на инат, но иначе тайничко се наблюдават. Ако даден човек ти е безразличен, защо, ще го гледаш и изпиваш с поглед!?
Страхотна студенина лъха и от двамата. Фери оставайки насаме със себе си разбрах, че всъщност я боли, но Емир не мога да разбера какво чувства, доста добре се справя дори и заблуждавайки сам себе си. Май трябва да изгледам повторно серията, че да не би да се заблуждавам за Емир
За Фери мога да кажа само едно. Дори и да е ползвала заедно с Левент парите му, това не е обидно. Важното е, че е работила редом с него, трудила се е, не е пропиляла безцелно шанса, който и даде Левент, научила се е да умножава парите си, а това го умее само умния човек. Не е срамно да ти се помогне, срамно е да се самозабравиш откъде си тръгнал, а Фери много добре си спомня.

# 131
  • Мнения: 180
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.
Еси аз по принцип говоря,мила.не се впрягай толкова Laughing

# 132
  • Мнения: 1 786
Ботичели съгласна съм с теб. Много силна сцена. Аз, Джейда, по принцип си я харесвам Simple Smile

# 133
  • Мнения: 21 201
И на мен ми докривя за болката на Корай, но по-малко за Ханде, да не кажа почти никак.
Тя имаше много шансове и ги пропиля с лека ръка. Страхотно я изиграха сцената Юсуф и Джейда. И мен ме заболя с Корай.

# 134

Общи условия

Активация на акаунт