АФК~149~Ако затвориш вратата за всички заблуди, и истината ще остане отвън.

  • 24 901
  • 663
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.
Ама не чухме и обратното.

# 136
  • Мнения: 9
Е, свърши. Тюх, не каза отговора си, а какво правим до другия петък Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 21 201
Киара, права си, другия Петък, ще му каже.
И сега какво, ни Вахиде се завърна ни нищоооо?! Crossing Arms

# 138
  • Мнения: 180
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.
Ама не чухме и обратното.
Може би е работила съвместно с Левент  за бизнеса му Peace

# 139
  • Мнения: 1 786
Хареса ми!
Дами, благодаря за прекрасната компания  Hug
Еси, Неси за преводите   bouquet Както винаги сте страхотни!  Hug  bouquet
Няма сега да коментирам, нека ми поулегне малко.

Лека  newsm46

# 140
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ама мене ми е мн интересно това, че Левент и е дал някакъв капитал проблем ли е ,какво е? Само Емирчо ли даром може да стартира бизнес???? Фериха е работила и е увеличила капитала , който и е бил даден, не е паразит като Санем , който чака на готово.

То за някой от вас щом е Фериха е значи нещо лошо. ooooh!

# 141
  • Мнения: 0
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.
Еси аз по принцип говоря,мила.не се впрягай толкова Laughing
Впрягам се, защото не ми е приятно фактите да се изкривяват. Явно съм останала с погрешно впечатление , щом  казваш, че говориш по принцип.

# 142
  • Мнения: 9
И такам...свърши еп.66. Вахиде щеше да участва в еп.66 и еп.67. Толкова се надявах да я видя в този епизод. Мислех си, че не я дават във фрагмана, за да ни изненадат - да се появи точно в момента, в който не очакваме. Много, многооооо ми е мъчно за нея Cry

# 143
  • Мнения: 6
 Момичета много благодаря за преводите, без вас  съм направо загубена. Така не ми се отдават чужди езици. newsm51 newsm20

# 144
  • Мнения: 180
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.
Еси аз по принцип говоря,мила.не се впрягай толкова Laughing
Впрягам се, защото не ми е приятно фактите да се изкривяват. Явно съм останала с погрешно впечатление , щом  казваш, че говориш по принцип.
Явно Simple SmileА и нали всеки може да си каже мнението,а аз съм останала с такова впечатление . Peace

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 23:26 от megi7

# 145
  • Мнения: 13
От малкото което видях определено серията заслужава моето внимание и ето мнението ми на прима виста

Това,което ми направи впечатление е Емир, неговата игра, за мен е тотално променен,това не е Емир - самовлюбеният позьор от първи сезон, когата всички бяха в краката му, а той гледащ като бог отвисоко, та той беше Принца на ноща. Това не е Емир и от втори сезон - груб, арогантен и отмъстителен.Този Емир е някак различен - спокоен, смирен и нещастен, , а погледът му сякаш казва -  нищо няма значение.

За Фериха  - тази Фе не ми харесва - студена, горда, сякаш обладана от демони, на моменти чак зла, знам,че изстрада много, но това не е лъчезарното момиче от острова, на което Емир даде пръстена със снежинката,  много ме трогна момента със спомена.

За Корай ми стана мноооого мъчно

И на мен ми докривя за болката на Корай, но по-малко за Ханде, да не кажа почти никак.
Тя имаше много шансове и ги пропиля с лека ръка. Страхотно я изиграха сцената Юсуф и Джейда. И мен ме заболя с Корай.


Наде, напълно съгласна с теб  Simple Smile

Неси, Еси, огромно благодаря за преводите Hug Hug

# 146
  • Мнения: 21 201
За Емир всичко може, той е син на краля на нощния живот, а за Фери портиерската дъщеря всички сладости са забранени. Дрън, дрън та пляс, кой както си го направи, така, ще го живее. Един богаташ може да стигне до просешка тояга, а един бедняк с малко помощ но имайки бистър ум, може да покори върхове както в случая.
Левент ми е много приятен и благ образ и много се радвам, че той никога не я предаде. Пожелавам Ви и на Вас, и на себе си по един истински приятел като Левент.

# 147
  • Мнения: 0
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.
Ама не чухме и обратното.
Ами тогава това си е само предположение, щом не си чула и двете.


Ама мене ми е мн интересно това, че Левент и е дал някакъв капитал проблем ли е ,какво е? Само Емирчо ли даром може да стартира бизнес???? Фериха е работила и е увеличила капитала , който и е бил даден, не е паразит като Санем , който чака на готово.

То за някой от вас щом е Фериха е значи нещо лошо. ooooh!

И на мен ми е интересно и то много.

А последното изречение е точно така, ама не мога да си обясня защо е така.

Еси,   bouquetНеси.  bouquet
.....
За Фери мога да кажа само едно. Дори и да е ползвала заедно с Левент парите му, това не е обидно. Важното е, че е работила редом с него, трудила се е, не е пропиляла безцелно шанса, който и даде Левент, научила се е да умножава парите си, а това го умее само умния човек. Не е срамно да ти се помогне, срамно е да се самозабравиш откъде си тръгнал, а Фери много добре си спомня.

Точно. И аз разбрах, това че са работили двамата, за да постигнат този безспорен успех.

# 148
  • Мнения: 9
Клюка за финала на сезона:

Скрит текст:
Понеже Емир си тръгва от хотела, за последен път ще има парти за сбогуване в Найт в хотела. След като партито е вътре за известно време, Джансу вика всички в градината на хотела. Разбира се, че докато това се случва, Явуз започва да изпълнява плана си срещу Емир. Този път, за да не попадне в затвора, нарежда на някой да го направи. И докато народът е в градината, от четири страни има мъже, които искат да прострелят Емир. Планът на Явуз е готов. Но Фериха вижда Явуз преди това и разбира, че се случва нещо лошо. Докато Емир е сам на мсата, Фериха вижда мъжете и застава пред него, викайки "Емирррр". И всички куршуми улучват Фериха. Казва последните си думи в ръцете на Емир и умира.

ПП: Просто ужасна клюка!

# 149
  • Мнения: 30 820
Хареса ми серията.Двете двойки умират еди за друг, но при едната ината при другата децата пречат.За мене Джансу си заслужи "предателството"от Фериха защото много мизерии и направи.Като гледам май 3 сезон е на път, за една серия не вярвам да го претупат.
Eси Неси newsm20 newsm20 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт