АФК~149~Ако затвориш вратата за всички заблуди, и истината ще остане отвън.

  • 24 925
  • 663
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 21 201
Момичета нека се абстрахираме, че това е сериал и да се замислим. Ако сме наранени от любимия си, ако сме унижавани многократно, дали бихме били милички, добрички и дали бихме искали щастието му за наша сметка.
Убедена съм, че каквото и да напишете, всеки човек е и малко егоист, и нека не си кривим душите само за да защитим Емир или Фериха.

# 151
  • Мнения: 3
За Емир всичко може, той е син на краля на нощния живот, а за Фери портиерската дъщеря всички сладости са забранени. Дрън, дрън та пляс, кой както си го направи, така, ще го живее. Един богаташ може да стигне до просешка тояга, а един бедняк с малко помощ но имайки бистър ум, може да покори върхове както в случая.
Левент ми е много приятен и благ образ и много се радвам, че той никога не я предаде. Пожелавам Ви и на Вас, и на себе си по един истински приятел като Левент.
smile3501 smile3501

# 152
  • Мнения: 6
Ама мене ми е мн интересно това, че Левент и е дал някакъв капитал проблем ли е ,какво е? Само Емирчо ли даром може да стартира бизнес???? Фериха е работила и е увеличила капитала , който и е бил даден, не е паразит като Санем , който чака на готово.

То за някой от вас щом е Фериха е значи нещо лошо. ooooh!


 Това, което мен ме дразни в нея е, че въпреки че неможе да му отговори на чувствата, тя се възползва от тях.  Този шанс и се отвори именно за това, защото той е влюбен в нея.  Тази игра с общата стая и спането на дивана не ми се нрави.
 Защо тя отново не застава с истинското си лице срещу Емир. Не е ли по достойно да покаже, че е постигнала всичко с труд, а не да парадира с връзка която не съществува. Тогава наистина може да се поздрави като победител в тази "война".
А относно Емир доколкото си спомням в разговор с Едже тя подхвърли колко много са работили с Исхан за тази марка. Така че незнам какво е получил наготово. освен името, ама тука вече нищо не може да се направи човек не може да си избира родителите, т.е фамилията

# 153
  • Мнения: 0
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.
Еси аз по принцип говоря,мила.не се впрягай толкова Laughing
Впрягам се, защото не ми е приятно фактите да се изкривяват. Явно съм останала с погрешно впечатление , щом  казваш, че говориш по принцип.
Явно Simple SmileА и нали всеки може да си каже мнението,а аз съм останала с такова впечатление . Peace
Разбира се, че всеки може да казва/пише каквото си иска. Simple SmileА да не говорим, че всеки е свободен и грешно да интерпретира фактите. Не е редно, но това е все пак свободата на словото.

# 154
  • Мнения: 180
Неси,Еси  bouquet  bouquet
Така,пожелавам ви мн  приятно дискутиране.
Лека нощ Simple Smile

# 155
  • Мнения: 21 201
И Емир не застана срещу Фери с истинското си лице. Че това между него и Едже да не би да е любовна връзка, ooooh! чиста сделка, танту за кукуриго. Фериха скрила лицето си от Емир парадирайки с Левент, че той да не би да разкри своето. Joy И Едже витае в небесата, в някакъв нейн въображаем любовен свят с Емир, но ми се струва, че в скоро време, ще се приземи със страшна сила. ФЕмир, ще се изяснят, кой, защо и тогава, ще я видя Едже как още повече, ще криви джуки, като пребозало теле. Crossing Arms

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 23:43 от Neidjal

# 156
  • Мнения: 180
Какво излиза, че Фери не е ползвала парите на Левент и заедно са успяли, а не тя благодарение на парите му.

Със сигурност, ако беше тръгнала сама нямаше да хвърля тези презрителни погледи навред. Така че, със сигурност се е възползвала от тях. Щото от работа се получава гърбица, а не хотел, освен ако не умряла някоя   богата роднина. txtloves
newsm10 LaughingТъкмо туй щях да кажа че от работа на някой др не се забогатява.
А вие от къде знаете, че Ф е работила на някой друг? newsm78 Питам, защото аз не чух такова нещо.
Еси аз по принцип говоря,мила.не се впрягай толкова Laughing
Впрягам се, защото не ми е приятно фактите да се изкривяват. Явно съм останала с погрешно впечатление , щом  казваш, че говориш по принцип.
Явно Simple SmileА и нали всеки може да си каже мнението,а аз съм останала с такова впечатление . Peace
Разбира се, че всеки може да казва/пише каквото си иска. Simple SmileА да не говорим, че всеки е свободен и грешно да интерпретира фактите. Не е редно, но това е все пак свободата на словото.
Не зная в случая кое е редно и кое не,но нали знаеш,всеки със гледната си точка. Peace

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 23:52 от megi7

# 157
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Несе, Еси, огромно благодаря!  love001  love001 newsm51 newsm51

Серията беше интересна, но ми стана много мъчно за Фериха!Тя си е същото момиче, но е решила да се прави на силна и независима ,  всъщност с всяка своя постъпка тя наранява себе си!Тя страда много, докато Емир ми е странен - не мога да го разбера!

Плаках на сцената между Корай и Ханде! CryСтрахотна игра ни показаха!
 Зехра я няма .Нали щеше да се върне в последните два епизода? newsm78

# 158
  • Мнения: 21 201
Както клюката със завръщането на Зехра не се оказа истина, така се надявам и клюката с изчезването на Фери да е лъжа. Всеки друг мога да прежаля макар и трудно, но не и Хазал и Чаги да бъдат заменени с други и да пресъздават ФЕмирската история, или въобще да отсъстват от сериала докрая му.

# 159
  • Мнения: 0
Момичета, моля, моля. Hug Но Неси заслужава повече благодарностите ви.
Да не говоря, че след тази серия се усъмних дали въобще разбирам турски. ooooh!

Аз в момента не мога да кажа точно мнението си за серията. Бях заета с превод и да отговарям на други въпроси. Щеше ми се да нямаше чак толкова много сцени в хотела. Като цяло серията не беше лоша, разбрахме някои важни неща. Фериха страшно много ми хареса при събранието.  Беше много добре подготвена, личи, че има нюх за бизнес и е много по-умна и компетентна от Емир. И аз се присъединявам- много силна сцена на Ханде и Корай.

# 160
  • Мнения: 6
Момичета нека се абстрахираме, че това е сериал и да се замислим. Ако сме наранени от любимия си, ако сме унижавани многократно, дали бихме били милички, добрички и дали бихме искали щастието му за наша сметка.
Убедена съм, че каквото и да напишете, всеки човек е и малко егоист, и нека не си кривим душите само за да защитим Емир или Фериха.

Същото се отнася и за другата страна нали. Защото Емир не отговори със същото.
 А за другото си много права. Всеки интерпретира ситуациите от гледна точка на своето минало, имам предвид от преживяното от него, заради което тук има толкова различни мнения. Всяка от нас е минала свой собствен път и това се отразява на гледната ни точка.

# 161
  • Мнения: 9
Лека нощ.

# 162
  • Мнения: 2
Тинче, благодаря за темата,колажът е супер. Hug  bouquet

Еси,Неси благодаря ви!!!  bouquet  bouquet

Аз си лягам,много ми се спи.

Лека нощ!!! Hug Hug Hug

 smile3524

# 163
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ботичели, тук в случая  не говорим за това с какво парадира Фериха , а как си е спечелила парите. Опита се да го интерпретираш и то зле това нейно спечелване на някакви капитали и за това се намесих. Иначе всеки може да възприема даден персонаж според вижданията си- всички сме м различни и е нормално да има различни мнения. Peace


Еси, Неси,   bouquet  bouquet


Лека нощ Hug

# 164
  • Мнения: 2 449
  На мен серията ми хареса,а Джейда и Корай направиха страхотна драматична сцена-машшала.
  И стига с тези пари на Фери,че станя ясно,че са нейна заслуга.И Левент да и е помогнал...някой друг подаде ли й ръка-Не.Я стига като развален стар графофон да го повтаряте.Има хора,които и с благорворителност се занимават и дават пари за каузи, в които вярват Crossing Arms Crossing ArmsИ не залагат на правилната кауза.А Фери явно за Левент е била такава.
   А кой как си печели парите... стига,че и за това се иска характер и даже птичето на късмета да кацне на рамото ти Naughty Naughty се иска характер,ум и способности да го хванеш и да осъзнаеш какво ти се случва.Защото за противното примери-БОЛ Naughty Naughty
  

Общи условия

Активация на акаунт