Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 154

  • 56 191
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9 996
Момичета  Hug
Страхотни сте всички!  Hug
Благодаря ви!   bouquet

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Представете си,че сте там и ще ви стане по хладно!

# 467
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Представете си,че сте там и ще ви стане по хладно!



Dан4е да ти кажа мила ако съм с демир4о под това водопад4е колкото и да е студена водата хладно няма да ми стане  hahaha hahaha hahaha Embarassed Embarassed Embarassed

# 468
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Данче, тъкмо мислех да кажа че май ще си се представя с Демир под водата и ще ме облеят сигурно не студени, а горещи вълни и хоп чета го същото при Меги. Как да не се усмихне човек.

Готино е тук, затова надничам така начесто, за съжаление по малко Joy Joy Joy

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Мигленка, и аз като най- добрия приятел на човека, съм ти приготвила цветенца, че ти чета написаното със същите вълнения, с които гледам и сериите.



Съжалявам, че бокса ти прави номера, защото там намирам хубави клипчета и най- важното е, че текстът им е със субтитри и така думите правят усещането по- силно.
 А стихчетата, които си ни сложила, много песимистични ми се видяха- с тази безнадеждност. Ти май си послушала любимеца си от интервюто му- каза, че вярва в съдбата и това, което се случва така е трябвало да се случи, и май не е готов да се бори с нея. Изглежда само Керим се опълчи срещу съдбата и, макар че яде много бой, получи своето. Забравих, че си назад в сериите, но нищо трепетът от очакването ще е по- голям.

    За тези, които могат да гледат в бокса , Елвис Пресли и Асиа : " Каква искаш да бъдеш?"



http://www.vbox7.com/play:555f0efd26

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 На снимачната площадка

# 471
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ех 4е ми е Убавец с това бежаво якенце и спортно обле4ен...ех  Embarassed Embarassed
Ванинка,  Naughty Naughty водопад4ето си е мое и с никой нямя да го деля, съжалявам по принцип не съм егоист но в тоя слу4ай аз искам но  просто сърце не ми дава  Joy Joy Joy

Рени, мерси мила...  Hug назад съм със серииките и ще я карам яваш, яваш, ако ви кажа на колко езика ги гледам ще се за4удите дали съм ок  newsm78. Първо си пускам на бг, след това ги преговарям на англ. или намерих ги и на сръбски...каквото падне, но искам си глас4ето му...  Embarassed Embarassed затова и ми отнема токлоз време
В съдбата определенпо вярвам, всеки един идва на тази земя с предна4ертана съдба   bouquet

# 472
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Нали немога да се откъсна от компа и от вси4ки неща дето трябваше да свърша до никъде не стигнах та седнах да си преговоря малко  #Crazy та много се смях с аслан когато сармашлък го притисна в тъмницата след като видя 4е работата с женитбата сава сериозна и той милия говори с нея но си затваря о4ите  Joy Joy Joy 4е ако я погледне няма да може да и устои хаха  Joy hahaha

ОООО я пък тази Мелек каква била налетнааааа ужас... АЛИ като и каза 4е оби4а и тя като му се хвърли на вратът и хайде в леглото...  Sick #Crazy #Crazy като я гледаш ще си кажеш леле това колко било загоряло ....   #Crazy

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 19:55 от Miglena Teofilova

# 473
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Asi&Demir Sahneleri 39 - Yağmur

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Ние финалистите си гледаме отново финала и танците, за които писах


# 475
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Ох ,много ,много сте писали-маи няма да мога да съм в крак с вси4ко.после се връщам да 4ета подробно .Но гледам нашата принцеса е още е на море -и на мен мнооого ми се ходи FlutterКато се гледам май ще гледам по малко да имам за пове4е време.Аз ве4е бях писала ,4е много харесвам първите серии -харесвам Демир там .Много харесвам първите трепети на любовта -дори когато още не е осъзната -много много харесвам тези моменти .Оба4е в края на седмицата ще пътувам и още пове4е ще изостана -абе луда работа =още съм до 10 еп.Ама така ме кефи как Демир ревнува от оня смешник Кенан ,а Аси търси о4ите му както тои неините .
И един клип да пусна -много ми харесва тази песен http://vbox7.com/play:2d29029a

# 476
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 477
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
айде докато ми се свали 66 еп да попиша малко...
ОХ умрях от смях с този Аслан, спуках се докато пътуваха с колата на към Аси и Гонджа с Нери (галеното именце на нериман хаха) и Ихсан и тримата на телефоните хахаха ... ЕЕЕЕ Гонджа роди на полето У оранжерията  Joy Joy нашето моми4е не само теленца може да изражда а и бебета...който си го може си го може, браво на моми4етата много добре се справиха със ситуацията за разлика от току що излюпения татко, той така се паникьоса 4е си помислих 4е ще припадне всеки момент  Joy Joy Joy много се смях с тази сериа... А пък това бебе   newsm78   #Crazy то истинско бе...хаха как му трпереха устенцата оооо 4ок хубаво и мило ми стана ...
аси и демир  newsm78 newsm78 #Cussing out все едно не са семейство...демир изобщо не споделя с Аси, нито за писмото което намери под нарисуваната пло4ка, нито пък и каза 4е отива в сириа за да присъства на ехсумацията на предполагаемия му баща.... много лошо, това при тях е голям проблем още от самото на4ало и ще е голяма пре4ка и за в бъдеще... имам 4увството 4е няма какво да си говорят освен кой къде отива и какво ще прави. Дори не каза на Аси 4е се съгласи на брака мелек / али... хайде да ре4ем 4е покрай новината забаща си и заминаването засирия това остана на заден план и тойзабрави... Али не се удържа пред аси да не си излее душата и да и каже истината защо сежени за мелек... Аси пък толкова наивна до последно вярваше 4е али оби4а мелек, добре 4е али и отвори о4ите... Предполагам 4е аси ще скрие за този разговор от демир, нищо 4е се закани да му каже, дори и му се обади по тел, ще размисли  newsm78 и няма да му каже цялата истина... голяма грешка за току що родена семейна връзка ...
Хайде, серииката ми се свали... До скоро мили мои   bouquet

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 22:49 от Miglena Teofilova

# 478
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ох ,много ,много сте писали-маи няма да мога да съм в крак с вси4ко.после се връщам да 4ета подробно .Но гледам нашата принцеса е още е на море -и на мен мнооого ми се ходи FlutterКато се гледам май ще гледам по малко да имам за пове4е време.Аз ве4е бях писала ,4е много харесвам първите серии -харесвам Демир там .Много харесвам първите трепети на любовта -дори когато още не е осъзната -много много харесвам тези моменти .Оба4е в края на седмицата ще пътувам и още пове4е ще изостана -абе луда работа =още съм до 10 еп.Ама така ме кефи как Демир ревнува от оня смешник Кенан ,а Аси търси о4ите му както тои неините .
И един клип да пусна -много ми харесва тази песен http://vbox7.com/play:2d29029a
няма нужда да си в крак с нас, ние ще бъдем в крак с теб, но обещай 4е след пътуването което ти предстои ще пищеш редовно и ще споделяш емоциите си с нас мили4ка  Hug Hug

# 479
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
66 еп
Хем смях хем драма...
Аслан поема ролята на закрилник на сюхейля и мелек  Joy Joy Joy отива при прокурора да му поиска сметка за отношението му към родната му майка защото  "целия град говори"  и прокурора го пита, кажи сине с какво да ти помогна а Аслан отговаря " ще кажа, ще кажа, ама първо дай два 4ая да си смажа гърлото" цитирам по памет  Joy Joy Joy Joy ...ох боже моййййй  Joy  Joy Joy Joy
Тя вика е жена на възраст, внуци ще гледа скоро а вие?? Целия град говори за вас хахаааа  Joy Joy
Отложи си сватбата с избранницата от другото село под предтекст 4е първо трябва мелек да се омъжи , нещо май не му стиска да се обвърже....
Аси и Демир, то4но както си предположих...няма разговор, няма разбиране, от4уждяват се като 4е ли. Аси обвинява демир 4е крие нещо но в същото време и тя крие от него за разговора с Али, но тя ако му каже то става още по страшно, демир какъв е бесен и нервак ще заколи Али и айде после по затворите... нито е да му каже нито да не му каже...абе... С две думи сложна работа.... И аз несъм сигурна как бих постъпила ако бях на нейно място с такъв мъж в къщатат...
Аууууу ама го видях и в фитнеса.... Embarassed изпотен .... Embarassed .... за4ервен  Embarassed .... Е още малко мускули му трябват по ръцете да натрупа, само горните мускули успях да видя, като видя и долните ще ви светна на какво положение са  Joy Joy Joy  smile3508 smile3508

За 3ти път влизам да редактирам 4е все забравям по нещо.... Керим запо4ва да ревнува дефне, тя отиде със Зефер при някакъв си готва4, прибират се в хотела и керим я 4ака " дефне този е мафиот, не се движи с него" дефне - " а ти откъде знаеш? Аааа той затова ли винаги се движи с двама 4овека охрана?" Керим -" боже дефне немога да повярвам колко си глупава"  Joy Joy Joy

хайде лека нощ от мен с пожелание за усмихната и ползотворна седмица, нова седмица, нов късмет, нали така?  newsm78
до утре дружки   love001

ПС: аааа знаете ли защо така напредвам със серииките, а уж казах яваш, яваш.... Защото се изхитрих, лаптопа го зареждам с бг дублаж а таблета с оригиналните и така се изпедепсах (изу4их) да ги комбинирам двете 4е до секундата вървят заедно, та хем им 4увам гласовете и музиката хем си 4увам и превода  Joy #Crazy #Crazy ааа какво ще кажете а?  newsm78

И последно да питам , къде ни е Златето? Дали някой левент не намери пръстен4ето дето тя го скри в една кошни4ка с цветя преди няколко дни и не я заведе на някой водопад да се разхладят...  newsm78 не ги видях на водопада на Ван4ето дето ходихме с демир  newsm78 newsm78   love001  love001

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 01:32 от Miglena Teofilova

Общи условия

Активация на акаунт