Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 154

  • 56 194
  • 735
  •   1
Отговори
# 480
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
67 еп....
ще ви писне от мен ама ще ме търпите, какво да ме правите   bouquet

Кандидат снахата (невестата на аслан) е на изпит при свекървата, изпитът е приготвяне на балклава но...   Naughty не с готови кори закупени от бакалията...тя сама трябва да ги приготви, месене, втасване, то4ене, пе4ене, сиропа (една от най важните съставки) , изпитващите са Нери и Фатма -свекърва.... невестата полу4и оценка мааашаалла, машала... И двтве изпитващи са 4ок доволни от избора си... Невестата взе теста и е одобрена от вси4ки само не и от аслан ... ХАХАХА  Joy Joy Joy Joy
абе аз се майтапя ама това е много тежка сериа, демир откри татко си, той плака и аз плаках  smile3518 smile3518 керим и той плака... Вси4ки плакахме....
Ядосвам се на сюхейля и затова посредата на серията сядам да пиша, защо непрекъснато намесва и търси помощот аси за подготовка на сватбата на али и мелек, а тя добра душа и неможе да откаже, ама ако демир си дойде през това време тогава ще видят откъде изгрява слънцето  Rage Rage

Прибират се...демир и татко му...аси го 4ака с нетърпение но не дава израс на 4увствата си...
гордо из4аква демир да направи първата кра4ка...
Запо4ват пак да се карат, тия двамата са като 2остри камъка .
А: защо не пожела да дойда с теб?
Д: защо не отговори на обаждането ми?
А: защото беше изклю4ил тел си...
Д: налагаше се
А: невярвам, не си искал нито да съм до теб нито да 4увашгласът ми, излбщо не ми липсваше...
Д: и ти на мен
А: естествено след като сме толкова от4уждени
Д: ти също имаш вина за това (леки4ко се преближават един към друг)
А: не съм съгласна
Д: сигурна ли си?
ИИИИ целуФФФкккаааа , ноооо за много малко защото дивана н. Боровинка я скри... спомням си колко много се ядосваше на тоз диван ...сега и аз много му се ядосах....

АЙДЕ! продължавам с 68 еп.

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро, мили дами. Нова седмица - ново начало. Да ви е лека и спорна!

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Хайде на кафе!



# 483
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Мараба народе  Hug Ей, доживях да влеза във форума  ooooh! От петък вечерта съм без нет  #Crazy #Crazy #Crazy изкрейзих. Тези от Близу ми разказаха играта, не че и аз им останах длъжна де  Grinning, ама пусто като ножа е в тях  Crossing Arms както и да е, вече съм тук и сядам да си пийна кафенце, Данче   bouquet и да видя каква сте я бистрили 2 дена.

Ха, намерих си и нова снимчица  newsm68

# 484
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

Новата седмица чука на вратата!  Laughing
Както чука! Направо си влезе! Дано е приятна и по-малко гореща!

Данче,  Hug  благодаря за кафенцето!
Данче, изпратила си Аси и Демир на море! Надявам се да има местенце и за нас на яхтата им!  Peace

Миглена,  Hug много добра система за гледане си изнамерила! 101% възприемане на всичко!

Златина74,  Hug първите трепети на любовта носят особено очарование- очакване за нещо прекрасно!

Злати,  Hug почина си от темичката 2 дни!  Joy Joy Joy Съжалявам за неприятностите ти, но така е, когато фирмите си мислят, че "сме им в кърпа вързани" като клиенти!
А снимчицата, която си намерила е от клипче:


http://www.youtube.com/watch?v=1vieiG_fSQI

Приятен ден!

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 40

Добър ден, добра седмица!

     

    Не забравяйте да навестявате къщата на " Магията, която ни завладя "- без вас е скучно , а и на Аси и Демир им става тъжно, питат къде сте?   

   А  който е стигнал до края, почва отначало-  търсим знаците на любовта в първите 10 епизода- погледнете клипа
   

# 486
# 487
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Добро утро!

Данче,мерси за кафето и компанията Grinning!
Меги,треската те затресе и теб   и емоциите са на макс Grinning!Радвам се,че си намерила начин да си гледаш сериите с техните гласове и с превод!А за дивана не ми напомняй,че като се сетя още ме е яд,как им скри целувката Grinning.
Аз днес ще започна с 87 еп.-епизода с мн.болка и ревност,затова и слагам най-напред в поста си сем.Доган усмихнати и щастливи!
И така Демир замина за Истанбул за да се подложи на химиотерапия,но не каза на Аси,за да я държи далече от себе си,за да не я кара да страда.Но  с държанието си,с отдръпването си,той  я нарани още повече.Аси видя как Демир и Инджи влизат на летището хванати за ръце и изтълкува погрешно това,а то няма как иначе да го тълкува след поведението му предните два дни и прегръдката на пристанището.Объркана и наранена Аси скиташе из житата и плачеше с цялата си душа.Сподели с Дефне как се чувства,че въпреки всичко той е все в мислите и,че го обича страшно много.Дефне тоя път ми хареса как я окуражи,каза да бъде смела и да последва Демир да говори с него,да си каже всичко и да се изяснят.Разбира се тя също не знае как стоят нещата и защо е заминал Демир.
В същото време Асия реши да избяга,стегна си едно вързопче с нейни неща и скришом напусна чифлика.Добре,че мина покрай Зия,че Аси успя да я настигне и да я открият.Тук си спомням сцената  на дървото-малката кукла се качи на едно дърво в знак на протест,не иска с никой да говори и стачкува Grinning.През това време идваше Сухейля,която говори с Демир по тел.и таткото пожела да говори с дъщеричката си-как я уговори само да слезе от дървото,изобщо не се усети патето,но слезе,с новата задача да намери подходящо дърво за къщичка.И Демир се почувства по-добре,като чу Асия.
После имаше един разговор между майка и дъщеря-Аси разбра,че Асия и се сърди,т.е.на вс.се сърди,че Демир е заминал,но най-вече обвинява майка си,че го е обидила нещо и затова той е заминал.А как и се сърдеше,че мама е играла с Демир скришно от нея,даже и на лодката са били Grinning Grinning Grinning!
Демир на кафето в Истанбул-говори с Инджи,а мислите му при Аси.Спомня си първият път,когато двамата бяха там,как ги снимаха.После Инджи направи  снимка и я прати на Аслан.Пропуснах да кажа,че Аслан и прати sms и тя му отговори,а после и снимката прати,той щастлив се запъти към нивата да сподели с Аси,щото те всички видяха една ядосана Аси.Но показвайки снимката ,само разпали още повече ревността и,защото без да иска Инджи е снимала и сакото на Демир  на столчето и така разбраха ,че са двамата на кафето. И Аслан се ядоса ,а Зия се опитва да ги вразуми,така е и в следващият им разговор,каза на Аси да се вземе в ръце,да иде при Демир и да разбере защо се държи така,да го разтърси да се осъзнае,но да се изяснят заради тях и заради Асия.Без да иска повтори думите на Дефне и Аси се вслуша в него,в приятелят ..... и замина за Истанбул.Ах Зия,ако знаеше истината,нямаше да говориш така сигурно,но съдба,явно трябваше така да се развият нещата.
Аси и Аслан заминаха заедно и се срещнаха с Демир и Инджи.Този им разговор на Аси и Демир беше мн.тежък....Той се бореше със себе си,толкова близо са,а трябва да я държи на разстояние,дори избягваше да я гледа в очите,обясняваше,че е объркан от чувствата си и не смее да прави планове.Аси пък така чувствено му обясняваше ,че само той е  сърцето и,че няма да обича и да се докосне до друг,че иска само да и каже,че ги обича,че ще са заедно,очите и в тоя момент казваха всичко и тук да кажа,че  Туба е прекрасна- толкова болка,мъка,отчаяние,страдание и в същото време безкрайна обич се четеше в очите и!!!
Но как да и каже  Демир,като не знае какво ще се случи след ден,два ,три- с тая коварна болест как се кроят планове за бъдещето?!И пак в най-неподходящият момент,когато Аси зададе най-важният си въпрос ги прекъснаха.....Въпросът беше иска ли Демир да е с нея,а ги секна Инджи.Тя жената искаше да кажат истината на Аси и започна отдалече,но Аси изтълкува думите и погрешно,дори не я изслуша и хукна навън-бясна и заслепена от болка и ревност.А Демир не я спря....Инджи пък му се ядоса,че  е  набъркал и нея,а  Аслан ги чу и се зачуди.....още повече се обърка след думите на Демир да пази Аси и да останат в Истанбул през нощта.И какво съвпадение-стоят и двамата,всеки в стаята си обзет от мислите си-Демир самотен и тъжен,Аси огорчена и ядосана. Двамата застават на прозореца и дръпват пердето и застават един срещу друг,зазвучава тяхната музика-два погледа се срещат,прехвърчат искри,той я поглежда с толкова нежност и болка,даже имах чувство,че се двуоми дали да не иде при нея,а тя побесняла дръпна пердето и се скри от него......падна на леглото,сама .......и  в съзнанието и се появи спомена за нощта,когато бе сама в чифлика и Демир ,отиде сред дърветата и закачи светлинка на едно дърво,каза и че е там и тя не е  сама,след това избухна в ридания (и аз с нея)....спирам  с тях ,че ще запалча отново...
Нериман и Фатма научиха истината за състоянието на Демир.Сухейля отиде да търси Аслан в чифлика,след като не  се обаждаше вечерта,но припадна от напрежение и след като я свестиха не издържа  и каза всичко.Трите жени стояха и се утешаваха взаимно,защото двете ,които не знаеха бяха шокирани.Много ми хареса тая сцена-заровиха томахавките и черпеха сила една от друга,Нериман забрави гордостта си и прегърна Сухейля,даде и подкрепата си....
Мъжете им пък бяха на лов-типично по мъжки да се занимават с нещо,за да не мислят, Ихсан,Намък и Хайдар отидоха на лов,но явно не намериха успокоението,което търсеха.В милите си и тримата бяха в Истанбул със синът им.В очите и на тримата се четеше тревогата и отчаянието,дори в тези на Ихсан ,който даваш кураж на всички...
   Керим/Дефне/Зефер-в края на 86еп.Зефер отвлече Керим от летището,след като видя Дефне да приема предложението му за брак.Полудял от ревност пак в него заговори чувството за мъст...реши да принуди Дефне да се омъжи за него,чрез Керим.Керим беше отведен в една крепост и здравата набит,а охранителят застрелян и захвърлен сред камъните на един баир.
Зефер говори с Дефне в ресторанта,тя най-после му каза истината,а той избухна в смях ,дори я накара да свали пръстена от Керим..а по-късно  я подпита уж между другото ,дали някой не си вдига тел...Дефне тоя път се усети,че става нещо странно,още повече след като се чу с Аси и разбра,че Керим не е в Истанбул и в Антакия го няма,тя реши да говори с Намък и му каза подозренията си...На др.ден откриха охранителя и го закараха в болницата,разбраха,че Керим е отвлечен ....И събитията се развиха страшно бързо и трагично.....
 hahaha  hahahaстана ми смешно,но ще го напиша-следва продължение  с 88 еп.!

Желая ви приятен ден и успешна нова седмица Hug Hug Hug!!!



Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 11:09 от borovinka123

# 488
  • Мнения: 10 240
Рени,  Hug
не зная Аси и Демир ли не могат без нас или ние не можем без Аси и Демир в пъти повече!  Joy Joy Joy


# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Ринка, много си права. На тях хич не им е до нас.

 Ама като ти гледам снимката, на  някоя дама  с гривнички  хич не й е безразлично какво става там горе, някой да не се вживее в ролята си и контролира играта / ако правилно съм разбрала коя е тази дама- то нали Онур каза, че било като в Биг Брадър  ooooh! ooooh! /
 
  Да спра, че се ядосвам. Браво на Туба- да издържи на такова напрежение и да играе както само тя може.

           

# 490
  • Мнения: 4
Здравейте!  Hug   bouquet
Загубих се за няколко дни и.... не мога да ви изчета. Simple Smile Много сте писали, много сте споделяли. Heart Eyes Аз минах на турбо летен режим и до компютъра почти не се докосвам... зарязала съм и магията и вас  Embarassed, нооо - това е положението.  Blush Имам си една малка фея, същата като Асия  Nature Sun With Face, на гости при баба и дядо сме и цял ден скитаме по прашните пътища. Лягаме късно - ставаме късно и сме се отдали една на друга  Heart Eyes



Въпреки всичко постоянно мисля за вас - как ли се вълнуват Боровинката и Меги, в какви ли разсъждения са изпаднали Рени и Нели, дали Рина качва нови снимки.... и така за всички вас... не мога да ви изброя Hug

Хайде - чао, че ме дърпат за ръката.. едва смогнах да напиша това. Целувам ви и ви обичам сестрички!  love001 newsm51

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 На Боровинка и Омагьосанката-

 много, много    

  Гледайте си своите Асии- те са смисълът на живота.
То и в сериала ни показаха, че в името на децата всеки прави своите жертви.
Добре е обаче, ако жертвата се казва любов.

# 492
  • Мнения: 10 240

На тази снимка Мурат се преместил до Дефне!  Joy Joy
Съседите знаят как да си рекламират "филмовата продукция"!
Правят икономически турско - арабски безнис форум в Истанбул и канят известните си актьори за да ги видят арабите отново и току купят още някой сериал!

Боровинка, Омагьосана,  Hug Hug

# 493
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Цитат

Рени Hug,тоя клип е супер въздействащ ,а музиката страхотна ,мерси и за теб!
 Сега мисля да се отдам ден -два на финалните епизоди ,като ги изгледам два три пъти,че ги ударих на акорд в събота вечер.Мн.плаках и се смях ,но искам пак да изгледам всичко,да им се порадвам,че всичко се нареди и след това започвам отначало  приказката на Аси и Демир,с първите трепети,погледи и докосвания!!!
Рина Hug,Омагьосана Hug ,Злати  Hug!

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Злати, съчуствам ти за неприятностите, но понякога се случват и такива неща. Рина, едва ли ще ни искат и нас на яхтата - достатъчно компания са си имали!
Боровинче, Омагьосана , Рени  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт