Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 154

  • 56 193
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Маги, Боровинка  Hug Hug като си помисля Маги какви серии я чакат  smile3511 но трябва да мине и през тях. Не че след това са много романтични, но все пак са по леки за гледане.



за вас момичета

Скрит текст:
опора във вас ще търся така 4е се пригответе да ме изтърпите  Joy Joy Joy 4е нали и вас ви 4ака същото като мен, нали ще ме 4етете все пак, пък и ще ме успокоявате  Thinking

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Намерих полянка с цветята, които Асиа и татко й набраха за Аси- пък и гледката към морето е приятна в тези летни дни



# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 40

   " ТИ СИ МОЯТА ЛЮБОВ" 

       Chris Rea пее, ще приемем от името на Демир,  тези думи,
 
         но и ние ги казваме за сериала " Аси"

    А моментът е много , много емоционален, нали ?

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Разбира се Маги, че ще ти бъдем упора и ще те утешаваме доколкото можем нали затова са приятелите. А ние макар да не се познаваме всички лично си станахме близки - АСИ ни сближи.

# 514
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
http://m.youtube.com/watch?v=NbDtnHXwyEE

да се пробвам да ви ка4а и аз едно клип4е. Със сигурност сте го гледали но  много ми хареса, също и музиката. Дано го отворите

# 515
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Който не знае 4е упора се пише с О да се върне и да про4ете поста ми... Божеее до къде стигнах, дай ми сили да продължа напред  Praynig
Дан4е, наистина ви 4увствам като много близки, за първи път се отпускам да споделям толкоз във форум...
Оби4ам ви вси4ки  Hug

Рени, много емоционални клип4ета но последното ти ме разтресе.... ОФФФФ

# 516
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Само целувкииии , 4ок хубавоооо
http://m.youtube.com/?reason=8&rdm=9236#/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Dh-P86_cfVxw%26list%3DPL231BEE … ture%3Dplpp_video&index=69&list=PL231BEE44CA54921B&feature=plpp_video&v=h-P86_cfVxw&gl=US



малииии дали пък успях да го цопна  newsm78

не се мъ4ете да ги отваряте, явно няма да се полу4и, ще се наслаждавам на вашите  Hug

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 21:11 от Miglena Teofilova

# 517
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug Hug
Предусещам, че ще има интересни неща за четене и слушане и преди да го направя да ви подаря нещо красиво!
Всъщност две неща!  Hug Hug
Това


и това:


Скрит текст:

# 518
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Тъй като аз не можах да го гледам както беше пуснато
http://www.youtube.com/watch?v=h-P86_cfVxw
Това е клип4е на Мишел -неин е канала в бокса където гледах филма .Мисля 4е по4ти вси4ки знаят ,но тя има много клип4ета за Аси и в бокса -но маи от 4ужбина не могат да се гледат .А може и да греша  bouquet



Ех ама съм хубава -благодаря на вси4ки дето се мъ4иха с мен за подписа ми и наи-ве4е на Ринка щото благодарение на нея  го направих-4е тогава ми се изясни как става

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Мигленка, не ми се отварят клипчетата- всъщност отваря се някаква друга страница, но не мога да разбера как да продължа. Предлагам ти да пишеш заглавието и ние тук ще го търсим. Ето Злати 74 се е усетила, че става думи за интимни моменти и го е сложила. Аз нали съм по- свободна, мога да търся.
 Така е като си след девет земи, че в десетата, технологиите ви са модерни и ние тук как да се оправяме hahaha hahaha,

# 520
# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 40

Малее, сега чукнах отговори и ми пише, че има цели 8 отговора вече. Вие със скоростта на светлината ли пишете, бе или пък аз натискам копчето със заекване #Crazy #Crazy

      Нали си имам разни линкове от приятелки, измъквам някои малко стари, но неувяхващи неща. Ха да видим дали ще излезе това newsm78 newsm78

# 522
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   Кой като мен, толкова ми са важни постовете, че се дублират. Joy Joy Joy

     Ама има опция редактиране, та ви слагам друго



Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 22:02 от renibo

# 523
  • Мнения: 10 240
От разказът на Боровинка избрах няколко момента / злополучния диван не е след тях!  Joy Joy:


Наранената Аси и подготвящата се за "стачка" Асия!

Случката на дървото! Един телефонен разговор отмени "стачката" на хлапето!

Майка и дъщеря в сериозен разговор!

Още по-сериозна среща, от която заради премълчаната истина болката става още по-силна!

# 524
  • Мнения: 260
Здравейте дами,още снощи се появих но имах възможност само да ви изчета умората си каза думата.  Днес нов месец, седмица,и естествено нашата незаменима Рина ни сюрпризира с ново клипче за нашите любимци Туба и Онур.Много щастие очаква и друг наш познайник  Мурат оджа сватба  ще вдига с Пънар да им е честито а ако ни пуснат и за нас по някоя снимчица то и ние ще се радваме заедно с тях.Боровинчице ,мила много се радвам,че си завършила нашата магия и естествено ще ти трябва малко време за да се насладиш на последните серии да ти влезнат окончателно в кръвчицата и тогава отначало ще чакам с нетърпение повторението ти бавно,бавно и насладата и за теб а и за нас ще е върховна ,аз не само приветствам твоето решение да почнеш отначало но и ще участвам най активно при твоите Боровинкови вълнения от втори преглед.Миглена, не се кахъри след сълзите ще дойдат и щастливите мигове с Аси,Демир и Асия и заедно всички ще гледаме отново финала на тази магия нали?Рени прочетох ,че не виждаш в погледа на Аси искрите на любовта и към Демир ами при толкова болка която този младеж и причини как да я видим тази нейна дълбоко скътана и непокътната с времето любов .Аз видях тиха,стаена укротена любов и може би това е и бил замисъла на сценаристите да ни покажат ,че след урагана е време да настъпи спокойствие ,след мъката ще дойде щастие,и най сетне ще настане мир в душите им.Аз пък това видях в края на нашата магия а може би съм искала това да видя знам ли?

Общи условия

Активация на акаунт