Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 154

  • 56 216
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Рени прочетох ,че не виждаш в погледа на Аси искрите на любовта и към Демир ами при толкова болка която този младеж и причини как да я видим тази нейна дълбоко скътана и непокътната с времето любов .Аз видях тиха,стаена укротена любов и може би това е и бил замисъла на сценаристите да ни покажат ,че след урагана е време да настъпи спокойствие ,след мъката ще дойде щастие,и най сетне ще настане мир в душите им.Аз пък това видях в края на нашата магия, а
 може би съм искала това да видя знам ли?


  Мисис Нели,  твоето тълкуване ми допада. И аз натам клонях, но все си мислех, че са много млади, за да загубят пламъка си. Правилно пишеш, според собствените си емоции и предпочитания, често виждаме нещата, както на нас ни се иска.
   Хубаво е, че тук сме различни хора и това ни дава възможност да видим и другите гледни точки, да  преосмислим своите или да ги съхраним. Важното е да мислим близко по основните идеи, инак няма да бъдем в обща тема.
   Вече ми е време да се оттегля.
   Спокойна нощ!

# 526
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Мисис Нели Hug,благодаря ти за топлите думи към мен във всеки твой коментар newsm51!
Толкова хубаво си написала за любовта в очите на Аси!Аз мисля,че Рени искаше да каже ,че по-скоро в последните епизоди акцентират върху любовта към Асия,не толкова към тази на Аси и Демир,липсват целувки,но за сметка на това има мн.прегръдки и докосвания,мн.погледи....в погледите им е всичко и съм съгласна,че любовта е вече улегнала,спокойна,няма страхове,нито за единия,нито за другия,сигурни са в чувствата си.
Рени Hug,супер готини колажи си ни публикувала от финала smile3525!
Злати74 Hug,наистина си много хубава с новият подпис!
Рина Hug,благодаря за снимките към моя коментар newsm51!Ей тази е мн.сладурска
Скрит текст:
-какво погледче вади малкия бонбон Grinning!Голяма е актриса,как си сменя изражението на личицето,а гласчето тъничко звънливо(и аз се връщах на турски да я чуя малката).

# 527
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ангелски смях…
/ Автор: Ясен Ведрин /

Аз не искам да бъдеш прелистен роман
със затворена страница в края.
... Днес протягам ти своята искрена длан
и не спирам за теб да мечтая.
По ръцете ти бели радостта ще чета -
да намирам утеха и смисъл.
Знам, че ангел небесен, дошъл през нощта,
редовете във теб е написал.
Не с писалка и молив, а със звездния прах,
който сипе се бляскав, вълшебен.
На звездите щастливи той е светлият смях.
Онзи лъч, че оставам потребен…
Аз не искам да свършвам този прочит докрай!
Тръгвам… Нека поне те прегърна!
Още малко от своята радост ми дай!
Смях от ангел… Преди да се върна…

# 528
  • Мнения: 260
Наистина ,Рени това ни отличава и ни прави и уникални и единствени и много разнолики и това е според мен хубавото при нас хората.Аз още малко и ще те последвам, че утре отначало работа ,втора смяна и у дома и после потапяне за релакс в любимата тема Аси.Аз искам да споделя и още една гледна точка с вас момичета ,и аз съм на същото мнение за професионализма на Туба и Мурат да, те са дори перфекционалисти в работата си и колкото да се опитвам да съм неутрална и към двамата аз клоня към дамата поставена при такива условия сцената заснета на лодката и толкова хора покрай тях наистина е нужно много професионализъм за да се абстрахират от всички и от всичко, ама не съм съгласна и с издевателството над Аси ако и зрънце истина има във всичко което се изписа за родата на Бурчин хич не се учудвам ,че нашето момиче е било пред нервен срив но нали издържа, ами героиня си е нашата Туба нали?Ето тук аз съм ама много пристрастна, но ще ми простите нали?

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Към стиховете на Миглена -  красива музика за спокойна нощ!

# 530
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро момичета! Хайде на сутрешно кафе.



Лек и ползотворен ден ви желая!

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добро утро, Данче  Hug Ей, друго си е да можеш да правиш колажи, имаш си подходящи за всеки повод  Grinning Понеже аз съм първа на кафе, ще си пия в чашката с Аси и Демир. Хубав ден на всички и от мен и дано не е много горещ  ooooh!

Започвам с Мурат, след малко и Туба

http://www.gecce.com/haber/buyukustun-ve-saylak-setlere-geri-donuyor-192513.html

Tuba and Onur will work next season...


Да предположим, че това е потвърждение за Туба, че ще снима newsm78 или поредното предположение  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 07:48 от zlatinag

# 533
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Данче,  Hug приятна компания за кафе си ни осигурила и тази сутрин!  Peace

Злати,  Hug ти си на принципа " тука има- тука няма" - денем има нет- вечер - няма!  ooooh! ooooh! ooooh!

Да посрещнем изгрева на слънцето / то отдавна изгря, но  Joy Joy/ с баща и дъщеря!



Не мога да пропусна и този Демиров поглед към Аси!


Снощи погледах епизода от Диема. Демир се опитва да помогне, Аси разтревожена, но дава кураж на Ихсан.Аси имала задължения към майка си и сестрите си. И чифлика нямало да остави! И не го остави. Остана сама в тъмната къща!




Добре, че Демир има хора и във "Сигурността"!


Аси сърдита най-вече на Демир...

... и на Джемал ага!

Приятен ден! Peace Peace

# 534
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Добър ден  Hug!
Беше ми домъчняло за Джамал ага и ей Ванчето  ни го сложила на снимка Grinning!
Данче,мерси за кафенцето с Аси и Демир Hug!
Злати,мнооого готин Мурат от колажа  Two Heartsи зелено му ходи на човека,че и леко разкопчан,както най-мн.ми харесва Embarassed!
Рина Hug newsm51за снимковия материал по снощният епизод!
Поздрав от мен с един любим клип,пускан е ,но ми харесва много и искам да ви поздравя с него Hug

# 535
  • Мнения: 10 240
От официалната страница на Туба и Онур във фейса:

Tuba will not play in Cevdet Bey....

# 536
  • Мнения: 10 240



Нашият дядо Джемал е много интересен образ!
Съжалявам, че сценаристите решиха да го убият в края на първи сезон!
Нарочиха го и това е!  Joy Joy
 

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Комшиите са пуснали анкета. Коя дама ви харесва най много по бански? Може да гласувате тук

http://www.gecce.com/anket/bu-sezona-bikinili-goruntuleriyle-dam … unlu-kim-753.html

# 538
  • Мнения: 10 240
Данче,  Hug сигурно мъжете ще са по-активни в тази анкета!  Wink

 

Злати, една статийка за твоята сърдечна тръпка - Кенан:



http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=212180

# 539
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Хайде пак съм аз Grinning,приспах малката принцеса,а голямата отиде да играе в приятелка и аз сядам да си опиша вълненията за 88 еп.аз много плаках пак да ви кажа,сигурно ще ви разстроя,за което се извинявам предварително Embarassed!
В този епизод всички научиха за състоянието на Демир.Но първо ще започна с триъгълника Зефер/Дефне/Керим:
Зефер отвлече Дефне,за да я принуди да се омъжи за него,като я изнуди,че ще убие Керим.Докъде стигна тази негова голяма любов?Той си казваше,че за пръв път се влюбва толкова силно и го е привлякла чистотата и искреността на Дефне и може би точно тая любов и тия качества у нея ,събудиха доброто пък в него.Защото,макар и да не бе мн.умен,макар и престъпник извършил мн.грехове,дори и отвличането на Аси,той не е чак толкова лош човек.Видяхме как беше готов да помогне на Аси -веднага и предложи къде да отиде в Сирия,когато искаше да се скрие тя от Демир;видяхме,че уважава по-възрастните хора;видяхме ,че дори се съгласи да отмени проклятието върху Хайдар и се моли с часове в джамията,нищо,че това бе убиецът на баща му,отказа се от отмъщението.Но любовта му към Дефне,която в един момент остана несподелена ,прерасна в омраза към Керим,в един егоизъм да я запази за себе си Дефне,отново се пробуди чувството за мъст и всичко това е оказа пагубно за него.Когато взеха Керим от крепостта(той беше в кръв и окъсан,насинен с превръзка на очите)Дефне първо се хвърли към Керим,да пита как е,а след това като тигрица се метна на врата на Зефер и започна да го удря,докато не я  удари и той.Аз си мисля,че чак тогава на него му светна,че тя обича и винаги е обичала Керим,че дори и да се ожени за него,няма да е негова.Затова и ги поведе към минното поле-да погуби и тримата......Тук няма как да не спомена бързата намеса на полицията и г-н Намък-проследиха колата на Зефер и ги откриха бързо.Та стъпвайки назад през минното поле,Зефер искаше да умрат и тримата,до момента в който не настъпи мина.Какво се промени у него,защо не отстъпи в тоя миг и не ги уби?Изражението на лицето се смени,разшириха се очите,появиха се сълзите,гледаше Дефне  и тогава реши-тя,неговата любима да живее и да бъде щастлива с Керим,даде им шанса да са заедно.....макар и лош,той се оказа добър в самия си край ....а думите му накрая ме натъжиха страшно много -"Върнете се по стъпките си!Каратисте,грижи се добре за нея!Иначе и от оня свят ще те накарам да си платиш!Вървете!" и загледа през сълзи как Дефне стиснала Керим през гърдите го измъква от полето,без да се обърне назад....последва "Приятели" и изстрел във въздуха,той реално се самоуби,като насочи пистолет срещу полицията,знаеше,че те ще стрелят,но и да не стреляха,той пак щеше да е мъртъв от мината,защото тя се взриви така или иначе.....ох стана ми мн.мъчно за него да ви кажа,знам ,че в началото не го харесвах,но си беше колоритен образ на моменти дори забавен и както по-напред написах,не беше чак толкова лош,имаше и добри страни,но съдба....той сам реши да отиде там и намери смъртта си...
  Докато говореха с него през оградата ,ми направиха впечатление думите на Хайдар-да пусне децата,за Керим знаем,че го смята за свое дете,но ето че и Дефне стана негово дете.
 Керим и Дефне ,натъртени ,изплашени и шокирани бяха отведени в болницата,където Дефне случайно чу за Демир.
Аслан каза за чувствата си към Инджи  на Сухейля,притисна я до стената и изкопчи истината -разбра защо двамата с Демир са в Истанбул.....след ,което онемя....
Зия и Гунджа-още след като Сухейля припадна в дома им,те усетиха,че нещо става и се мъчиха да разберат какво е,но нито Фатма,нито Нериман им казаха,до момента на др.ден в градината,когато Нериман не издържа и им призна...изтърси им го изведнъж ....
Юкеш разбра от Фатма....И така всички научиха,че техния Демир ,е болен и не се знае дали ще успее да се пребори...Всички са потресени и ужасени-даваха лицата им на бавен кадър с драматичната музика,от която настръхвам,един след друг,всеки до близкия си човек....само Демир е сам в болницата ,зобиколен от снимките на двете си момичета,но сам......
Най-хубавото в тая ситуация бе,че двете семейства се събраха на масата,забравиха дрязгите и различията си,имаха нужда от подкрепа,от това да са заедно.
Аслан започна да ухажва Инджи-посрещна я на летището,ходиха на разходка,разбра къде живее майка и,подготвя и изненада той....Мн.е забавен като влюбен,тук е по-улегнал  и внимателен,отколкото със Сармашък.А мн.ми хареса,когато подари вълшебна пръчица на Асия.Даде я в точния момент,когато вс.бяха съкрушени и Зия даже каза,че се нуждаят от вълшебство.А малката фея наистина си мислеше,че пръчицата е вълшебна-излекува главата на Фатма Grinning,после върна Джейлян Grinning,на леля Дефне каза също,че ще помогне-мн.ми стана смешно като обясняваше на Дефне"ако ти се повръща,само ми кажи" Joy Joy Joyдори и това може да оправи вълшебната пръчица на Асия.
Джейлян реши да избяга,но думите на Аси на летището я спряха.А каква бе изненадата и,когато майка и я прегърна,бе да и се кара Grinning?!
Керим и Дефне заявиха желанието си да се оженят веднага,което хич не се понрави на Нериман,но пък Ихсан ги подкрепи.
Аси и Демир:
Аси научи от баща си истината, а той бе провокиран от намерението и  да накара Асия да забрави Демир,искаше да си върне стария живот,а Ихсан и каза,че не е било живот а съществуване,знае че тя не може да живее без  Демир и реши да и каже всичко.....Много сълзи пролях и на тоя разговор там горе...на онова място,където се вижда целия град....вятърът вее в косата на Аси,а баща и и каза страшната вест-нейния Демир е мн.зле в болница ,сам....В първият миг видях учудване,изненада в очите и....тя разбра защо е бягал от нея Демир и колко мн.ги обича с Асия и реши,че ще се бори с рака,но ще победят,за да бъдат заедно,после  в очите се четеше облекчение ,тъга и накрая надежда....една сълза се спусна от окото и  и тя намери утеха на бащиното рамо. За пореден път Ихсан даде сили на дъщеря си,подкрепи я ,вдъхна и кураж....След това тя замина за Истанбул.....
Имаше една среща с Инджи,с която се изясниха  и после разговор с Демир по тел.-той упорства не иска да се видят,тя настоява....той се двуоми,така му се иска да я види пак,а не смее да и каже...и в един момент се реши и я извика при себе си ,макар че я послъга малко...
Срещата в болницата-нямам думи с които да изразя възхищението си от играта на двамата актьори!Туба и Мурат бяха невероятни-очи,ръце,лица,жестове,гласове,тела....как  я пресъздадоха тая сцена не зная,но беше  много реално!!!
Доколкото разбрах,когато болния е на химиотерапия,препратите,които му слагат освен раковите клетки,атакуват и имунната система  и е мн.голяма вероятността да се лепне някаква вирусна или бактериална инфекция,затова е желателно болния да стои в стерилна обстановка.Ако греша,поправете ме!Само не разбрах,защо от първият ден се наложи тая изолация на Демир?Имах близки болни от рак,но не се налагаше такава изолация,затова ми стана любопитно,простете отклонението!
 Срещат се в коридора ,бързат един към друг и в момента,в който се видяха застинаха...Аси му се скара защо е излязъл от стаята и той разбра,че тя знае истината....какво облекчение  се появи в очите му....реши да я прегърне ,тръгна към нея,искаше да я докосне,да я целуне и с всяка стъпка  доближаваше,а тя се отдръпваше назад ...искаше не по-малко от него да го притисне и да не го пусне,но не смееше....затова и каза"Ако ме обичаш,върни се в стаята си!"и после"Демир отстъпи.Тя тръгна към него,той назад ,тя след него...и двамата плачат,аз с тях  и сега пак ....оффф побърках се вече.....ама как да не плачеш като тъкмо се намериха отново,паднаха вс.прегради и сега тая болест.....
Аси: "Ти много ме обичаш!Много,много ме обичаш,знам го.Ти не можеш без мен и това знам!Знам също,че никога повече няма да се разделяме.Ти няма никога повече да ме оставиш и да си отидеш!И аз няма да те пусна никъде!"
Демир"Ти си причината да живея!Сега вече мога да понеса всичко"...обърна се и влезе в стаята...Тук си мисля,че Демир осъзна ,че  е трябвало да каже на Аси от самото начало,така щеше да му дава сили и нямаше да се измъчва сам.
После  ето това "Между нас има стъкло,но никога не сме били по-близо" .....сякаш се докосваха през стъклото,ръка до ръка,лице до лице,сякаш се целуваха,милваха ....погледите им показваха  любовта .....
Страшни професионалисти-при толкова хора екип на главата как го направиха и това се чудя?!!!
Вечерта Аси наблюдава Демир как спи,сутринта той нея,застанал до стъклото -нали преди време мечтаеха да се гледат,когато спят,т.е.всеки искаше да гледа другия докато спи...
И накрая  решението на Аси да кажат на Асия кой е татко и,да изживеят момента,колкото и дълъг да бъде той....
   Ох пак се отнесох Embarassed....

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 15:20 от borovinka123

Общи условия

Активация на акаунт