Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 154

  • 56 243
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Боровинче, разплакаме твоят пост. Отново преживях ония и тежки и хубави моменти. Така образно си описала всичко, че все едно гледах серията отново. Благодаря ти!

# 541
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Добър ден

Денят не започва само с "добро утро"
нито с "приятен ви ден"
тези думи не значат нищо,
... ако не влагаш чувство, сърце!
Приятели, добър ден!
Здравейте подарявам усмивки.
Ако можех с тези ръце,
бих ви прегърнала всички.
Бих ви дала капчица вяра,
глътка любов и стръкче копнеж,
шепичка смелост и много обич за днес!
Ако можех бих ви дарила,
с търпение и доброта,
та и най-лошият ден да няма сила,
да изтрие усмивките от ваще лица.
Приятен ден ви пожелавам,
живейте смело, със сърце!
Съдбата смелите обича,
а истинските хора те са винаги до теб!


Надежда Памукова

това е моят поздрав за вас моми4ета...

Боровинка  Hug , много си емоционална мила, по4неш ли да пла4еш в поста си...аз веднага те последвам....
аз изгледах снощи 70 и 71 еп..... но няма да мога да напиша нищо по тях.... много драма, много тежки серии, страхотен сценарии, страхотна игра на вси4ки. нито за миг не се отклоних от "действителността" която показаха с играта си, забравих 4е гледам сериал.
много зле се 4увствам .... знеах 4е Демир ще остави Аси и ще замине за Истанбул , но не предполагах 4е толкова тежко ще го понеса, знаех за смъртта на Мелек и бях подготвена, но не предполагах 4е така ще ми подейства. и най-интересното е 4е това което най много ми подейства не беше когато мелек ско4и от моста, нито когато демир тръгна да я намери и ти4аше и крещеше името на сестра си обезумял...повлия ми сцената с гълъба който го показаха как свободно лети веднага след като тя ско4и, и керим който пътуваше с колата на към моста и пла4еше.....
и това е...до тук съм.... ще ми трябва време да се оттърся...
из4езвам !

# 542
  • plovdiv
  • Мнения: 54
След толкова споделен пла4 с Боровинка,пък и на Миглена не и е лесно -аз ве4е съм влюбена EmbarassedЗа пореден път -като у4ени4ка  hahahaПредният път беше преди 5 години горе долу и пак в същия смугъл красавец.Аз съм до там дето Демир беснее заради Кенан -олеле как я накара да си свали ръкавиците на полето за да види дали има пръстен -много ми харесва Демир с тези шал4ета около врата-,много му отиват ,но аз съм пристрастна и го харесвам всякак .Но просто умирам когато е с 4ерни дрехи или с шал4ето около врата.А на откриването на летището -леле леле оня поглед -втрен4ен и остър.Мисля 4е съм виж дала гив4е с него ,но нали не мога да слагам такива неща ooooh!Оба4е да отдадем заслуженото на Аси (Туба)цяла серия търси о4ите на Демир.Как изигра трепета от зараждащите се 4увства-не знам дали е професионализъм или истина -не ме интересува,щото аз съм влюбена наистина  hahaha hahahaИ като я придърпа към себе си на терасата -Аси беше готова за целувка според мен .Пък аз направо полетях от щастие
Ох ако ме види моя Демир какви ги пиша сигурно ще се откаже от мен с държавен вестник .Добре, 4е проявява разбиране -и тои е гледал някое друго клип4е и за него са номер едно Демир и Аси  hahaha

# 543
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен  Hug

Голяма жега, голямо нещо - вие обаче пишете ли, пишете - дори на дневна и нощна смяна  Joy Joy

Момичета, два дена ме няма и днес 4 часа чета коментари и слушам клипчета  Peace

Благодаря на всички за интересните разсъждения и вълнения за любимия ми сериал  Hug Сега се вижда кои са имали шестици по литература - че вие сте си направо родени писатели  newsm51

Миглена, благодаря за поетичния поздрав  Hug
Боровинка, и ние плачем с теб, но вече те очакват само хубави моменти, въпреки че човек плаче и от щастие, а това ти го гарантирам за края  Hug Hug

Един облякан Демир в жегите  Joy Joy

# 544
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
След толкова споделен пла4 с Боровинка,пък и на Миглена не и е лесно -аз ве4е съм влюбена EmbarassedЗа пореден път -като у4ени4ка  hahahaПредният път беше преди 5 години горе долу и пак в същия смугъл красавец.Аз съм до там дето Демир беснее заради Кенан -олеле как я накара да си свали ръкавиците на полето за да види дали има пръстен -много ми харесва Демир с тези шал4ета около врата-,много му отиват ,но аз съм пристрастна и го харесвам всякак .Но просто умирам когато е с 4ерни дрехи или с шал4ето около врата.А на откриването на летището -леле леле оня поглед -втрен4ен и остър.Мисля 4е съм виж дала гив4е с него ,но нали не мога да слагам такива неща ooooh!Оба4е да отдадем заслуженото на Аси (Туба)цяла серия търси о4ите на Демир.Как изигра трепета от зараждащите се 4увства-не знам дали е професионализъм или истина -не ме интересува,щото аз съм влюбена наистина  hahaha hahahaИ като я придърпа към себе си на терасата -Аси беше готова за целувка според мен .Пък аз направо полетях от щастие
Ох ако ме види моя Демир какви ги пиша сигурно ще се откаже от мен с държавен вестник .Добре, 4е проявява разбиране -и тои е гледал някое друго клип4е и за него са номер едно Демир и Аси  hahaha

айдааа, още една конкурентка за Демировото сърце   hahaha hahaha hahaha

злате, ако говориш за ръкавиците (без пръсти) които той и свали на полето аз мисля 4е и ги свали за да види ръцете и, за да провери защо си  е сложила ръкавици, да не би да си е наранила ръцете. беше загрижен за нея , а не за да провери дали има пръстен  newsm78
дано говорим за един и същи момент де... но мислия 4е говориш за кафеви4ките ръкавици които тя сложи когато подместваха едно дърво с Ихсан от пътя...  #Crazy #Crazy newsm78

# 545
  • plovdiv
  • Мнения: 54
ААА не не
Махна ги за да види какво е това глупавото нещо на пръста й.Не 4е не я оби4а и не е загрижен ама това беше то4но след като видя 'оня лигльо'както каза Керим да избира пръстен .И Керим пък и Джемал ага наливаха още масло в огъня и нашият направо издивя.
Ама аз от няколко години пазя Демир в сърцето си защото съм гледала филма още първия път по Нова .И досега не можа никои да го измести.Гледах и Джансел Ел4ин ама не е то4но мои тип.Пък Енгин Акюрек не можа да ми влезе под кожата .Само о4ите на Демир сънувам аз  hahahaмдаааа hahaha

# 546
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Момичета Hug,съжалявам,че ви разстроих с моя коментар Embarassed!Не знам,но Аси отприщи в мен толкова много и различни чувства,аз по принцип не плача за какво да е ,а тук се скъсах от рев...да видим дали и на поправителния ще е така Grinning.
Благодаря ви,че поплакахте с мен!Мн.ви обичам всички Hug Hug Hug!
Данче  newsm51 за гифчетата!
Меги  smile3525за стихчето!Знам как се чувстваш сега,но пиши и ще ти олекне!Сега правя едно сравнение-в еп.който ти гледа и в тоя,който аз-дават едно и също почти,обстоятелствата са различни-всички научават нещо лошо и дават емоциите на всеки един герой,един след друг,на фона на драматичната музика,която засилва ефекта ....в първият случай-научават за смъртта на Мелек,във втория за болестта на Демир!
Злати74 Hug то май всички сме влюбени в Демир Embarassed.
Кате Hug,ние може и да го посъблечем Демир,само да ни дойде в темата Joy Joy Joy!И от мен Демир с коня

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 17:56 от borovinka123

# 547
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ААА не не
Махна ги за да види какво е това глупавото нещо на пръста й.Не 4е не я оби4а и не е загрижен ама това беше то4но след като видя 'оня лигльо'както каза Керим да избира пръстен .И Керим пък и Джемал ага наливаха още масло в огъня и нашият направо издивя.
Ама аз от няколко години пазя Демир в сърцето си защото съм гледала филма още първия път по Нова .И досега не можа никои да го измести.Гледах и Джансел Ел4ин ама не е то4но мои тип.Пък Енгин Акюрек не можа да ми влезе под кожата .Само о4ите на Демир сънувам аз  hahahaмдаааа hahaha

ще трябва да се върна на поправителен. но аз понеже във всеки негов поглед и допир виждам само романтика и задкулистните му цели ми бягат  Joy Joy Joy а сега като се замисля май това беше главната при4ина да и ги свали  Joy Joy Joy

# 548
  • Мнения: 10 240
Отново ме зарадвахте с хубави "размисли и страсти"!
Боровинка, Миглена, Злати, Данче, Кате!  Hug Hug Hug Hug Hug
Да ви зарадвам с нашето щастливо семейство Доган:

# 549
  • Мнения: 10 240
ААА не не
Махна ги за да види какво е това глупавото нещо на пръста й.Не 4е не я оби4а и не е загрижен ама това беше то4но след като видя 'оня лигльо'както каза Керим да избира пръстен .И Керим пък и Джемал ага наливаха още масло в огъня и нашият направо издивя.
Ама аз от няколко години пазя Демир в сърцето си защото съм гледала филма още първия път по Нова .И досега не можа никои да го измести.Гледах и Джансел Ел4ин ама не е то4но мои тип.Пък Енгин Акюрек не можа да ми влезе под кожата .Само о4ите на Демир сънувам аз  hahahaмдаааа hahaha
Издивя, но и се извини!  Peace Стана му приятно, че не видя пръстенче на ръката и. А какъв поглед и хвърли...  Laughing Laughing Laughing  Peace

# 550
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Да да погледа беше супер.Добре 4е Рина е сложила гив4ето и се вижда погледа   bouquetДоволен остана -моми4ето ще е негово  bowuu

# 551
  • Мнения: 10 240
Да да погледа беше супер.Добре 4е Рина е сложила гив4ето и се вижда погледа   bouquetДоволен остана -моми4ето ще е негово  bowuu

Остана доволен, но не и сигурен! Все още не беше сигурен!

И тъй като всички сте на "вълна" Демир, аз ще разнообразя отново с Джемал ага!
Снощи също се показа ценител на женската красота!

 
Огледа Лейля, оцени я и не пропусна да каже на Мелек че "хващала окото", но така, че Аси да чуе!
Джемал ага разбира и от жени и от мъже! Усети той какъв е Демир и си го хареса за зет точно за Аси!
Спомням си как прие новината, че Кенан също е кандидат за Аси!
Познава си Джемал ага "стоката", знаеше, че шансовете на германеца са равни на 0 , но само каза нещо в смисъл, че няма да му е никак, ама никак лесно да спечели сърцето на внучката му!

 

И как гордо беше застанал сред дръвчетата на внучките си! Това е дървото на Дефне, това на Аси...

# 552
  • Мнения: 10 240

Предложението

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Как можах да изчезна за почти целия ден, се чудя и се мая. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
  Но затова пък наведнаж изчетох такива разсъждения- не просто да си припомня какво е ставало в съответните серии, ама с обяснения за всеки поглед, всеки жест, всяка усмивка и всяка сълза. Съпреживяването прави още по- силно възприятието на сериала.

   Момичета, кошница рози за вас



  и кошница плодове за здраве



   А заради Байла морената и танцуващата двойка - колко са ни хубави!!!

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Ринка, аз малко по- подробно около предложението Laughing Laughing Laughing

 

Общи условия

Активация на акаунт