Тема "Моето любимо име"

  • 34 170
  • 195
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 627
Не знам дали ми е точно любимото, но много харесвам името Марио.
За момиче ми харесват много Елизабет, Ава и Лаура. Не харесвам особено много българските имена и не бих дала на детето си такова. За мене не е важно само как звучи, но и какво означава.
Сигурно така разсъждавам, защото и моето не е българско.

# 31
  • Мнения: X
Харесвам класически, силни, мъжки имена за момче- Борис, Никола, Васил, Петър, Димитър, Ивайло, Дамян, Манол, Самуил, Симеон, Александър. Модерните имена и тези с небългарско звучене са ми безлични, понякога крайно неприятни. А разните измислени производни от 2-3 имена ми звучат крайно нелепо.

За момиче - също класически, силни, но и нежни имена - Рада, Анна, Мария, Теодора, Дана, Елена, Цвета, Яна. Не харесвам производни на мъжки имена, имена от латино-сериали, имена на фолкпевачки и имена с подчертано англо-саксонско звучене.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Андрей, Филип, Максимилиан, Теодор, Емил, Ивиан, Юлиан, Петър, Сава...

Мария, Моника, Катрин, Малвина, Карина, Стефани, Савина/Севина, Леа, Фани...

# 33
  • Мнения: 4 668
За момиче - Далия и Амалия  Simple Smile
Любимото ми мъжко име е Себастиан , но мъжът ми вдигна въстание и нямаше как наследника да се казва така  Mr. Green Харесвам също Давид !

# 34
  • Мнения: 13
За момиче - Алис, Дария, Луиза, Емма, Изабела, Андреа, Ванеса, Александра, Алекса, Клоуи, Виктория.

За момче - Александър, Мартин, Андрей, Олег, Матиас, Джейкъб, Логан, Тайлър.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 10
Аз чакам момиченце през януари-2013 и ще я кръстя с любимото си име София!!
Ако беше момче таткото си беше избрал Николай,коет също харесвам много!

# 36
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Ето ги и моите любими на този етап  Grinning

Момиче - Лилия, Мая, Селин, Ния, Мишел

Момче - Момчил, Калоян, Самуил, Максим, Тома

# 37
  • Мнения: 13
Аз чакам момиченце през януари-2013 и ще я кръстя с любимото си име София!!
Ако беше момче таткото си беше избрал Николай,коет също харесвам много!

Judi, София е прекрасно име, честито   bouquet

# 38
  • Мнения: 49
Момче - Михаил,Марино, Александър,Себастиан,Атанас
Момиче - Ивайла,София,Карина,Диана

# 39
  • Мнения: 326
Мисля,че си нямам най-най- любими,по-скоро такива,които много харесвам и наистина ще ми е трудно да избера от тях.
За момче-Орлин,Огнян,Калоян,Явор,Камен,Павел
За момиче-Яна,Ралица,Лина,Мина,Албена,Иглика,Ирина...
От чуждестранните може би харесвам само женски-Валерия,Теса,Фиона,Риса...малко съм обременена от любовните романи Laughing

# 40
  • Мнения: 10
Благодаря ти MadM.....

# 41
  • Мнения: 378
За момиче в момента( Mr. Green) любимо ми е Ангелика, ако след 4-5 години все още го харесвам и имам момиченце ще се казва така Flutter. Преди това фаворит ми беше Иванина, но сега няма да върви заради името на младежа. Други които ми харесват много - Вероника, Алексия и Диляна.

Мъжки любими май нямам, може би малко това на мъжа ми - Аспарух. Много ми хареса още когато се запознахме, но не ми допада кръщаването на родители, за това сина ми не се казва така.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Сияна, Малена.
Кристиян, Явор.

Много са всъщност и се променят с течение на времето ... Сякаш тези само ми остават постоянно любими.

# 43
  • Мнения: 3 828
Сиана, Ралица, Магдалена, Кристин/а, Александра
Александър, Борислав, Тервел (но не бих си го кръстила така,просто ми харесва),Самуел
племенникът ми се казва Самуел, аз съм му кръстница, страхотно име  Blush Heart Eyes

# 44

Общи условия

Активация на акаунт