Февруарче на море без памперс дупето си ще пече! (46)

  • 33 805
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Плевен
  • Мнения: 52
Може наистина да откачам вече...., ама що са черни?!

# 691
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 430
Ами, може да е свързано с храната, ти захрани ли? Помня, че се канеше.
На Калина и на Люси бяха черни, когато приемаха Малтофер (демек, поради желЕзОто)
Другото е, че ти нали писа, че са ѝ открили АБКМ, ами различните акита, точно каквито ги описваш, са част от проявленията на тази алергия. Друго засега не ми хрумва.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2012, 13:27 от Мяуче

# 692
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ради гушкам те мила, ееее мн гадно ми стана, е...и скапаната държава деца искат пък не могат да осигурят на всички деца даже ясла пък за понатам да не говорим  Tired

# 693
  • Мнения: 163
Естествено че чудеса не се случват...поне не и при нас.
Животът е несправедлив. Sad
Следващият път! Hug

# 694
  • Мнения: 76
Добър Ден.Днес много пусто,личи си че е неделя..Хайде да сложа поне едно кафе.

А за къде без закуска

Аз преди малко изпратих поредните гости за тази седмица(кумовете ни),изчистих ,сготвих,разходих детето и сега вече почивка.Кумовете му донесоха много сладка раничка за яслата,та вече си имаме 2 броя само мерак да има детето. Laughing
Ради много жалко,наистина много ме хвана яд.Но пък може нещичко да излезе през годината. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 14:19 от kamban4o

# 695
  • Мнения: 163
Като нямаме хубаво време, поне кафе и закуска си имаме. Laughing
Мерси!  bouquet

# 696
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мерси и аз ще си взема едно следобедно!

Ние излизах ме преди обяд, но ни заваля дъжда и се прибрах ме и то без цветя, трябва по късно да отскоча да взема.

# 697
  • София
  • Мнения: 832
Привет!

Оф, ммк му и време - тоалетите на децата за първия учебен ден бяха за топло време, сега трябва да мисля нещо в крачка с тия студове и дъждове  #Cussing out

Камбанчо, няма никакво значение дали са с лепки или с цип пантофките за яслата - реши ли пак ще си ги сваля от крачетата  Mr. Green Идеята е да се обуват и събуват лесно, за да започне детенцето да се учи самичко да ги обува и събува - съгласи се, че с връзки или с катереми със сигурност няма да се получи  Peace

Ради, направо не мога да повярвам, че и този път не стана  Confused Продължават да отварят места, не спирай да опитваш, стискам ти палци и ти казвам - ще се получи, само имай търпение  Hug
И един съвет - избягвай да четеш темата с детско-градинските вълнения покрай кандидатстването и приема - много надъхва към нерви и отчаяние...

Мерка, нямах никакво време да чета форОм тия дни, ама на тия млека специализираните, тъмно зеленото ако си е класика в жанра  Mr. Green Няма й нищо на Радина, споко. Калина в редките случаи, когато е поемала адапте - винаги тъмно зелено към черно ако.  Peace Та педиатърката ни се ядосваше, че не го пишат на кутията това, а само се шашкат  майки...

Юхучева, честита ти масичка. Да си я ползваш със здраве  Peace

При нас нови придобивки - основно за децата - за Софи ново яке, 1 клин и няколко блузи, пълен набор от рисувателни принадлежности ѝ донесоха  свекър ми и свекърва ми от Виена. А Калинка се сдоби с пижама, комплектчета потниче с боксерки, 2 блузки, 1 анцуг и шапка и ръкавички - всичко това на Хелоу Кити - новата звезда любима.  Crazy

Иии какъв късмет извадих - таман се прибрах с букета за утре и такъв порой плисна...
Хубав ден ви желая, дано ми остане време и утре да се включа. Ако не успея - успешна учебна година на всички и да ни върви по вода   bouquet

# 698
  • София
  • Мнения: 832
Честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи ученици!
Честит празник и на учителите ни в темичката!
Желая успешна учебна година и дай Боже на всички ни да ни върви по вода Simple Smile

За мен има и още два празника - днес е денят на София - та в тази връзка - честит празник на всички софиянци!

Честито и на всички, които носят името Вяра, Надежда, Любов и майка им София!
Та по този повод да ви почерпя скромно за именния ден на Софи:




Хубав ден!

# 699
  • София
  • Мнения: 110
Честит празник на софиянци, на всички с имен ден и на всички ученици и учители!  Hug Успешна учебна година!  Peace

Ехее, Слънчи, големи поводи покрай теб, нищо чудно, че си отворила уискито рано-рано.  Crazy

Диди я оставям на санаториум вкъщи за 2-3 дни, че кашлицата се позадълбочи (но не чак толкова, че да я водя на лекар в туй време  Blush ). Това автоматично означава леки нервички през деня и работа през нощта.  bowuu

Уф, вкъщи стана 23-24 градуса, направо сибирски студ.  Crazy

# 700
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честит празник на всички, да сме живи и здрави, на децата успешна учебна година  Hug

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утрооо !  Hug

Слънчи, честит имен ден на Софи ! Жива и здрава да ви е !  Hug

Честит първи учебен ден на учениците и специално честит празник на Ла вида лока, Аник и Мии ! Много успешна година за всички !  Hug Hug

Аз пък да мрън-на, че аз съм болна, от вчера ме мъчи ужасна хрема и главоболие. Сега се чудя дали да купувам маски да нося, че да предпазя Димана, или е късно вече. Дано не се зарази, точно преди тръгването на ясла.  Rolling Eyes Ей, застудя и веднага се разкихах пък и аз, кекава история.  hahaha Ама подозирам, че настинах от една ледено студена бира, която пихме на едно капанче в Морската вчера.

Иначе застудя и коледния дух в мен се надигна, даже разглеждам сайтовете ей така и нахвърлям идеи.

Хубава седмица на всички !  Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 110
Съни, оправяй се!  Hug Откакто застудя, рязко спря да ми се пие бира и изведнъж ми се припи вино.  Crazy И уиски, ама ме е срам да си взема от сутрешното на Слънчи, ще изчакам да стане поне 14-15 часа.  Mr. Green

Под възглавницата на Диди намерих 50 ст. Каква е тази фея на зъбките по никое време?  hahaha

# 703
  • Мнения: 40
Честит първи учебен ден на учениците и техните мами! Честит имен ден на Софи, Надето и останалите празнуващи, които пропускам! Честит празник и на всички софиянки и софиянчета! Нека сте здрави, нека вярвате в доброто у хората, нека не губите надежда никога и за нищо, нека любовта винаги бъде с вас, а мъдростта да ви води в решенията ви! Прекрасен ден ви желаем с моите палави момичета.  Hug Между другото, Ния е с първата си синя цицина на челото.  Sad

# 704
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Честит да е първият учебен ден на всички ученици и учители в темата! Да са ни здрави именниците, да им се славят имената и честит да е празникът на софиянците!
Бях в командировка и за 3 дни, моите мъже са успели да се разболеят и да се изгубят, но слава Богу са се намерили! Стресирано ми е и не ми се говори по въпроса, но сънувах, че изгубвам Бо и специално му поръчах на мъжа ми да си отваря очите, ама кой да слуша!
Слънче, мерси за почерпката, взимам си за здравето на Софи! Wink))
Ех, Ради, ех! Наистина не е справедливо, беее! Надявам се след всичката тази каръщина да ви огрее някъде все пак! Praynig
Деси, не можах да ти пожелая бързо оздравяване във фейса, но тук да си кажа, че ако е настинка няма смисъл да слагаш маска! Hug
Успешна седмица на всички ви!

Общи условия

Активация на акаунт