ДЕКУПАЖ_45 "Огледален свят"

  • 70 040
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 165
Не можах да се въздържа, Дидия и аз си бях купила от същите кутии от Джъмбо, и едната така я разкостих като тебе Laughing другата още не съм, но наистина всяка е с различна големина Joy Joy Joy да не говорим, че почти всичките които се продаваха бяха с разлепени кожи, тук таме някоя читава. Затова са и намалени - 3 лв. бройката и пак стояха много време. Не знам дали ги има още, струва си да си вземе човек повече, за три лева обкова ли, направата ли.
Иначе пък трудът който ще вложим за да добие вида който искаме си е доста.
И аз мисля да запушвам дупката, нямам корк, но ще измисля друго.
Много красоти но ще ви коментирам друг път    bouquet  bouquet  bouquet

# 76
  • Мнения: 2
 Hug Hug Hug
Запис
  bouquet  bouquet  bouquet

# 77
  • Мнения: 7 441
              Раковинка,кутиите са абсолютно еднакви по големина.Можеш капака от едната да сложиш на другата и няма даже да разбереш.При мен дори дупчиците на обкова съвпадат.Като казах,че са различни имах впредвид материала.Например на едната дъното е шперплат,стеничките-МДФ,капака  горната част - дърво,а стеничките МДФ.На другата дъното МДФ,страничките -дърво и т.н. Laughing Сглобявани от всякакви останали материали - за това казах,че няма еднакви .Размерите и големината са точни.В нашто Джъмбо  Laughing имаше точно 5 и аз избирах,избирах та чак доведох милото до припадък и той каза - взимай ги всичките и в къщи ,което не ти харесва хвърляй.Да ,ама 4 вече направих,а петата я мисля. Laughing
             

# 78
  • Мнения: 3
Здравейте , Феи.Още малко да бях на почивка и щяхте да изпишете темата. Красоти, красоти.....
Т.к. съм пропуснала доста се извинявам, че няма да коментирам. Само поздравявам Рожденичката и дъщеричката на Раковинка. Нямам нищо направено за да покажа. Отдала съм се наистина на почивка, но от утре застъпвам пак на работа и захващам декупажа. Донесла съм си малко материали от морето и ще съм на морска тема, също и на рокерска. Обещах на детето рамка с мотор.
 Засега е това от мен.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • Мнения: 376
Здравейте мили приятелки  Hug
компа беше на почистване и от както го взехме,прави проблеми в цялата система на интернет доставчика  Sad и непрекъснато ни изключват от системата-няколко пъти писах и тъман да публикувам-няма!Затова се включвам чак сега-и да отговоря първо на Виви -мотива на плота е салфетка(малките лилави цветчета са друга) от Хоби клуб Усмивка-разгледай ги в ФБ
Благодаря ви момечета за хубавите думи и се радвам че плота ви харесва  Hug Забравих да ви кажа че е от паркет!Не знам дали сте вижда ли в магазините когато получават пратката,върху кутиите с паркет(3 кутии в ширина) има цяла плоскост паркет,без ръбчетата от страни!Та магазинерите после ги продават-5лв,бр.-хубаво голяма е!  Дидия ,с нетърпение ще чакам да направиш твоя  Peace и ще се радвам много на среща-не заради почерпката, а заради тръпката и емоциите!Сега,като спомена!Да те питам за лака Титан-направих запитване във фирмата и ми казаха 60лв за кутия от 2,5кг Твоя колко е?
Виви-ненадмината си в пауните!Вазата е прекрасна,пепелника и той много ми харесва!   bouquet
Дидия-кутиите са страхотни   bouquet Браво,много оригинални и стилни!Въобще всичко,което показваш напоследък е много впечатляващо!И часовника е чудесен!
Раковинка-класа,класа,класа  smile3501 Приказна кутия за ключове!Изпипана майсторски!
Кате-новия облик на вазата е фантастичен,много ми харесва така!   bouquet
Мамси-много нежно подносче   bouquet
Антомче-великолепна ваза   bouquet Много оригинална и красива!Благодаря ти за отговора за пудрата  Hug мислих че си ме забравила  Cry  Joy
прекрасен и усмихнат ден   love001

# 80
  • Мнения: 7 441
                   Здравкове,лака е литър и май беше около 14-15 лв.Всъщност вече свърши и ще ходя да си купя друг и ще пиша какъв точно и колко струва,че те имат много модели.Ще пробвам и техния на водна основа да видя какъв е!

# 81
  • Мнения: 376
Благодаря ти Дидия ,ще чакам с нетърпение  Hug

# 82
  • Мнения: 1 849
Здравейте!
Пак сте натворили куп красоти... (тия дни ще се появя по-за дълго и ще коментирам поименно Wink Wink Wink )

Златна пудра съм вземала от Импресия и мога да кажа, че е добра ( някой нали търсеше).
Ето какво направих вчера вачерта. Не си личи доре, но е напукано с черното кракле на Каденс и пукнатините са със златната пудра.
http://mpetrova.snimka.bg/other/dekupaj.681264.27781654

# 83
  • Мнения: 0
Didia - много нежна е новата кутия. Поздравления за търпението да разглобяваш и сглобяваш. Не си показала още какво измисли за часовника.
Виванова - ще ти се зарадват на пепелничето.
Antom - много красива и стилна ваза.
Migito - много добре се е получило с пудрата.

От мен може би последно за лятото/изпратиха ми внук за гледане/ едини подложки за чаши:
http://thalia.snimka.bg/hobby/decoupage.605752.27782307 6 сн

Едно калъфче за очила:

http://thalia.snimka.bg/hobby/decoupage.605752.27782314 - и аз ще търся пудра. използвам патина,  но тя оцветява всичко, не само пукнатините.

И един часовник. Отново Африка:

http://thalia.snimka.bg/hobby/clocks-and-wall-panels.621305.27782322

И както казах, че е за последно, днес отново направих нещо. казвам нещо, защото още не съм решила дали да остане пано или да е часовник/часовниците станаха 7-8/

http://thalia.snimka.bg/hobby/clocks-and-wall-panels.621305.27788592

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 18:01 от patleeva

# 84
  • Мнения: 10
Здравейте  момичета
с нетърпение всеки ден отварям  темата и ви се  възхищавам.
Да споделя  първия си часовник с вас.  Като  първи  за мен  намирам доста неща  които  не съм съобразила и  които   следващия път надявам се  ще успея да направя  по  сполучливо. 
Добавка  към  серията ми рози  за кухнята Simple Smile
http://dekopaj-galka.blogspot.com/2012/05/blog-post_18.html

Не успях да намеря  стара грамофонна  плоча и  след като  се чудих дълго  от какво  да го направя  накрая  реших  от картон - това се получи като  краен резултат.  Та  използвах  картон,   салфетка,  бои - още не е лакиран но нямах  търпение да ви го покажа.  Видях  зор и  с  поставянето на  механизма  защото се оказа  малко дебеличко  и  едвам  закрепих  механизма  но  и това се надявам другия път да успея  да съобразя.

 С нетърпение ще очаквам  насоки  и напътствия  от вас и  ако  не съм казала  досега  то  да не го пропусна сега - радвам се че ви  срещнах  момичета  - та  дори и  виртуално. Уча се  всеки ден от вас. Благодаря  ви.

# 85
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Привет,кукли Hug Пак показвате страхотни красотички!
Галка,може би цифрите трябва да са една идея по-подчертани(в по-тъмна краска).Хрумката с картона е  Peace
Патлеева,много нежно се е получило калъфчето.
Аз ви пускам едни герданчета,които направих в горещите нощи.

И лакът ми е на привършване,та ще трябва да се ослушам за някой предпочитан от вас на водна основа.

# 86
  • Мнения: 1 849
Свраче, направи си снимките обществено достъпни.
На водна основа повечето използват лак за паркет.

# 87
  • Мнения: 2
Здравеите майсторки на красотата! Няма ме почти месец и намирам нова тема и много, много красоти. Всички се показали страхотни творби, и тъй като немога да ви коментирам всички по именно това е от мен   bouquet  bouquet  bouquet и обещавам да се включвам вече по честичко.
Аз до сега успях да си направя само заготовки и да изпробвам някои нови материали, заради особеното положение в което се намирам и трябва да лежа повечко. Да ви се похваля, очаквам още едно детенце въпреки че не смея да се зарадвам като хората заради многото проблеми. Тези дни довърших едно шампанско за юбилей, малко ми е претрупано със снимки но така го искаха
http://desisi.snimka.bg/hobby/dekupaj.651511.27791813 от тук нататък 5снимки
От мен лек и спорен ден.

# 88
  • Мнения: 376
Здравейте мили приятелки  Hug
първо-важно за пловдивчанки  Grinning златна пудра има при Дони!Преди малко говорихме относно салфетките,та я питах и каза че има!
Десиси-честито,честито,честито  preggo Пожелавам ти всичко да е наред и безпроблемно!Стискам ти палци от сърце!!!!!!!!
Шампанското е много хубаво!А тия букви.....перфектни!
Патлеева-страхотни подложки   bouquet много ми харесват!А и в комплект с чайничето и панера са красота!Африканския часовник е много оригинален!
Мигито-много хубаво бурканче   bouquet
Галка-часовника е чуден   bouquet Много добре си се справила с релефа!
Сврачето-прекрасни герданчета   bouquet златния ми стана любим  Hug
прекрасен и прохладен следобед   love001

# 89
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Я да ви изклюкара малко, че нищо довършено нямам към момента  Mr. Green
desisi много нежно шампанско, а надписа....  Shocked де да можех да пиша толкова хубаво  Embarassed това ми е най трудната част при юбилейните.... и все прибягвам до разпечатки  Joy Стискам палци всичко да е добре и да ти се роди едно красиво, здраво бебче, което много да ви радва  Hug
сврачето много оригинални герданчета  Peace Аз ползвам акрилния на Сократес - Мови Пур 5200 / една мадама е поседнала на черен фотьойл на снимката  Laughing/
galka777 тези рози май са ти слабост  Laughing напомнят ми за една от "ветеранките" в темата - July / и тя ми липсва , както и всички преминали и ... отминали  Sad /  Часовничето се е получило добре. Лично мен малко ме дразни червената стрелка и сигурно бих и ударила една боица отгоре.... но това си е само мое виждане. Декупажа ми харесва като изпълнение  Hug
patleeva подложките и калъфчето са страхотни  thumbsup Африканския часовник е много оригинарен, с по светлото кръгче в средата.... някак подсилва евекта на царя   Wink Що се отнася до паното.... нещо .....  newsm78 За часовник според мен не става, защото механизма ще закрие ефекта на марката и далекогледа....  И още нещо.... не разбрах връзката внук-декупаж.... има толкова картинки на коли, спайдермени.... Взимаш една стара кутия от обувки и внука се захваща с боядисване и лепене, за да има скривалище за играчки  Wink Ние и на колеги - момченца се радваме  Joy Да ти похваля и столчетата със слънчогледи -   Hands Clap
migito много нежно бурканче с рози се е получило  Hug
Аз така и не успях да си сваля програма за надписване на снимки, затова най добронамерено продължавам да ви завиждам, че го можете  Mr. Green обаче си мисля, че с по малък надпис и по в края, по ще може да грейне красивия предмет, който е сътворен  Wink
zdravkova че съм склере, склере съм, но имам и проблясъци  Joy не бях те забравила за пудрата... бях забравила, че не съм ти писала за резултата от търсенето в магазинчето, от което си купих моята ..... като поразгледах страничките назад, обаче   smile3555   Kissing Heart Стария-нов рафт е прекрасен... мама Здравкова там ли пийва кафенцето, като ти дойде на гости  Laughing
виванова страхотен пепелник- напук на забраните, да запалим по една  Laughing  Виж за пауновите ти вази ...  всяка следваща все повече ми харесва... просто не мога да избера, коя ми е фаворит  thumbsup
Didia страхотни кутии, наистина ! От къде го извади това търпение.... аз засега ще се наслаждавам виртуално на твоите  Mr. Green толкова здрави нерви за разглобяване и шкурене.... цък  Joy Щерките сигурно са много щастливи, че са се сдобили с такава красота  Peace Иконата е съвършенна / и снимките също, че и светкавецата.... всичко си виждам за разлика от моите "фотографии"  Mr. Green /
Sash бурканчетата с розички са много нежни  Peace Не знам за другите , но аз съм малко кьорава .... качвайки умалени картинки директно, не мога да видя изпълнението, а така и трудно ще мога да дам съвет ако ти се наложи при друг предмет  Peace
katyahv искренно се наслаждавам на всяка твоя творба /дори и да не е декупаж/ заради неизчерпаемите ти хрумвания и красивите им реализации  omm
мамси подноса с розите много ми харесва!
Rakovina кутията с икона....  omm като всичко, което правиш .... толкова изпипано и като детайли и като фон, и като идеи.... абе  newsm74
Край... до тук ми стигнаха силите за клюкарстване  Embarassed Много сте натворили, не мога да ви смогна  Laughing
Розови сънища и  lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт