Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 481
Лизи,  Heart Eyes! И аз се интересувам от книгата.

Няма какво да се отчитам, нумеро дуе е по-шавливо и от Аспарух, сигурно ще се роди с въшки хихихихи.

# 676
  • Мнения: 3
Аз да се отчета, ама няма много с какво. Мисля ги Миленка и Ванко, дано са на оправяне вече Praynig Praynig Praynig
И Пчеличката я мисля Cry
Лизи, много се радвам, че се разписа, влизай по-често!  Hug Пък за снимка на трите царски дъщери изобщо няма да се разсърдим Flutter А, верно каква е книгата?
Евилче, на принципа на противоположностите, номер 2 значи ще е по-послушен от батко си Wink
Ние тоз уикенд сами със Симо. Мъжо прави ремонт на имението в провинцията (двустаен в разбита панелка), а нашите забегнаха на планина и басейн, моля ви се  Rolling Eyes
И ултра модерната ни млада баба се нави да го гледа вчера нашия...Аз притеснена как да му обясня, че и тя е баба, той нали я вижда веднъж на 3-4 месеца за по час и знае майка ми като баба...И естествено и за всичко друго притеснена, тръгнах си по-рано, звънях през 20 мин...нашият бил ангелче през цялото време, а като се прибрах изобщо не ме отрази, даже искаше да го пускам, като го гушках и протягаше ръце към нея  Shocked Иначе ми се лепва от мига, в който се появя.
Но да не ви занимавам с глупости, нещо ми е свито такова...да влезат гореспоменатите най-горе в поста ми да напишат по 2 реда Praynig
цун

# 677
  • Мнения: 186
Писах, ама се затри и нямам време за ново, добре сме, остана само дрислъка, няма за момента Т, снощи беше "купона"...целувки  Hug

# 678
  • Мнения: 194
Миленка Hug
Дано бързичко да се оправя зайченцето Praynig
Какаво става със Пчеличката?
Дано да не е нищо сериозно и да минава бързичко Praynig
За мама Лизи и Евилката Heart Eyes Hug
Лизи чакаме снимкииии Naughty
Зелдичка ние сме с намерение(което сменяме за стотен път ooooh!) да ходим на море  на Кранево,така че може да ударим некоя среща със Варненки Rolling Eyes,нноо преди това ще минем през Трявна, тъкмо да разделим пътя че Буби неможе да издържа толкова път и аз полудявам Crazy
Некой с отзиви за Трявна,ориентирали сме се към хотел Рай Flutter
Отивам,че ММ чака за компа!
Лека нощ милички Hug
ДЕЙЗИИИИ обади се!!!!

# 679
  • Мнения: 991
Браво на Ванко, добро детенце! Миленка  Hug

И аз съм добре. Не исках да пиша днес, за да не ви разстройвам излишно. На този ден не мога да сипя глупости както обикновено. С две думи за първи път отидох на гробчето, сега ми е някакси по - спокойно. И така ...

Последното, за което се сещам е, че синът ми имаше огромното желание да ми отхапе пръста, докато му миех зъбите, а аз съответно имах огромното желание да му ги избия, но .... въздържах се. Не знам как ще се спогодим с тея зъби, но вече ужасно ме ядосва ...

Лизи  Hug скоро се сетих за вас. Ще ни бъде наистина приятно да видим трите красавици.  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 274
Лили  Hug
Наде, Трявна ... мииии, амиииии ... хич не ме впечатли  Laughing Като изключим, че приятеля ни пита на къде трябва да тръгнем за КУрнаре (вместо Кърнаре) нищо особено. Ние спахме в с.Орешак. Климата уж е добър там.
Благодарение на Бенджи и ние се сдобихме с кехлибарено герданче - по 1 брой за всеки брой. И малкия брой ги разтегна и двете. Цял ден го търпя, че и спа с него и сега какво му щукна и ги раздърпа и двете. Сега, подчертавам СЕГА заспива, но без него. Смятам да му го сложа след малко.

# 681
  • Мнения: 4
Момичета  Hug Hug Hug тук съм и ви чета, но се чувствам толкова подтисната напоследък, че не съм добра компания   Rolling Eyes

Лили прегръщам те силно, мила  Hug иска ми се да знам какво да ти кажа, за да те утеша  Hug Hug Hug
Наденце завид за моренцето  Party хубаво да си изкарате и хиляди целувки на Бубето   love001

Обещавам скоро да се включа с подробен отчет от нас  Peace

# 682
  • Мнения: 292
Тук съм. Иска ми се да прегърна Пчеличката и да си поплачем задружно. Смотан живот.

Миленка, да целунеш на Ванко дупарата и да му благодариш, че е приключил с купона бързо.

Лизи, искам за миг да погледна в къщата ви. Представям си какво щастие е с три малки съкровища.

Зелдич, Симо е опасен бандюга. И как само разиграва хората.

Ние отидохме на обяд до фермата на третата прабаба (майка на съпруга на майката на мъжа ми   Crazy) на Еван и свекърва ми ме помоли да вземе Еван до вторник. Нямахме нито дрехи, нито памперси, нито каквото и да било, но жената каза, че ще купи каквото и трябва. Аз честно казано се почуствах малко неудобно, защото знам, че ще изкупи целия свят, но не можах да откажа три дни почивка. Мъжът ми има и рожден ден другата седмица, та ще празнуваме предварително като големи хора. Малко ми е сбръчкано настроението, защото ме боли майчиното сърчице за звездичката на Лили, та ще видим какви емоции ще избликат от мен.

# 683
  • София
  • Мнения: 721
 Hug Hug Hug
Само това от мен, толкова мога....В унисон с настрението, ми е сдъвкано за Криско...звъня им по три пъти на ден, да ги чуя и цяла седмица баба му вика : "ела да кажеш ало мамо, да чуеш мама", а нашто "няма" Sad Уж все вика, пита за мен, а...
Цункам ви  Heart Eyes
Днес ще е огън на вън и няма да излизам, но ще подреждам шакфове със спално бельо и хавлии (мноого досадна работа да знаете).

# 684
  • Мнения: 991
Много съм лоша, но усещам, че искам да набия Бобо ...  Rolling Eyes Снощи се събуди в 23.00 ч. и заспа в 2.45!

Йо, малко остана да си дойде Крисун!

Благодаря ви отново за подкрепата!  Hug

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 40
Здравейте, отново  след дъъъългааа пауза Hug
Аз и Дени нещо сме с разтройство тия дни ...  ooooh! Нямаме други симптоми... Е аз от време на време съм по-отпаднала, но тя си играе и има толкооова енергия... Незнам дали сме лепнали въпросния вирус, дали е друго..  Thinking Надявам се бързо да се оправяме, че след 1 седмица сме на моренце Wink

Хвърлям по някое друго оче тук и във фейсбук, но не остава време да пиша. Дени щом ме види, че съм на компютъра и веднага започва да ме дърпа.

Поздрави на всички Simple Smile

# 686
# 687
  • Мнения: 7
"Стягам багажа ...и .... дим да ме няма..."

Явно всички сме оставили морето за края на лятото.... Не е нужно да ви казвам днес какво ме чака, нощес ще изпробваме новата отсечка по магистрала Тракия на Лиляна Павлова, да видим друса ли Laughing
Миленче, дано вече и с дрисъка да сте се справили.
Лили,  Hug .... нямам думи, с които да ти изкажа съпричастността си към болката ти.... а Бобо.... палави са, и Явор е такъв и си го поплясквам, но най-добре е в критични ситуации, да го оставиш на някой и да се махнеш, ама... този някой не всеки път е на линия.
Момичета, ще пиша от моренцето следващия път...

# 688
  • Мнения: 227
Сега видях и се появявам само да гушна Лили, макар и виртуално. Просто не знам какво да кажа и затова ще си замълча. Мъчно ми е Flowers Rose Flowers Rose

# 689
  • София
  • Мнения: 2 481
Лили  Hug Hug Hug! От мен, от нероден Петко/а/ и Пухан.

Общи условия

Активация на акаунт