Отговори
# 690
  • Мнения: 274
По никое време, след много време ... Галини ми писа смс, че са добре, а аз все се отнасям да предам  ooooh! Те ще се приберат аз докато пиша, че ви е пратила поздрави ...

# 691
  • Мнения: 194
Лили,миличка наистина няма думи с които да те утешим ,ти си знаеш как се чувстваш Cry,но поне можем да се помолим да е по-добре там горе... и да те прегърнем виртуално Hug и да сведем глава пред болката ти!
Обичаме те  Hug Hug
Да нацелуваш малък хапльо от нас Heart Eyes
Ятце и аз утре стягам багажа...
Лека вечер  Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 973
 Hug прегръдки и целувки на всички от нас
Така се радвам, че имам малко време да надникна тук, малко и назад. Виждам че всеки нанякъде на почивка, което е супер...весело изкарване  Heart Eyes и без никакви болести и неприятности

За книгата.... Как да приучим децата си към дисциплина - д-р Фицхю Додсън. Но тя е повечко за от 3 и 5 годишни нагоре. Само един метод видях за нашата възраст.

Обещавам, че ще сложа в албумчето няколко снимчици. То ми е трудно и трите накуп да ги хвана, но имам някакви сполучливи опити  Mr. Green

Лека от нас  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 991
Момичета, за петдесети път едно голямо "Благодаря"!  Hug Hug Hug

Чак ми стана неудобно, че така ви натъжих ... Не го казвам от куртоазия!   bouquet

# 694
# 695
  • Мнения: 227
Добро утро


Реших да махам на Лорис "бибето", купих му с анатомична форма от каучук, защото той беше свиканал на силиконова тип черешка. За сега опитът ми се оказа пълен провал. Определено не я хареса, но това не значи че се е отказал (голям инат е), държи я в устата и само я дъвче, защото не може да я зацока. Нерви се, но не ще да я махне. Поне докато гледа телевизия не я ползва вече само за заспиване и е голяма мъка. Вчера заспа в количката без биберон, порева малко и се измори. Нощно време обаче си му давам старата, защото нямам нерви да го слушам как реве. Абе до никъде не я докарах. Знам че за да я махна, трябва просто да не му я давам, но наистина нямам нерви #Cussing out Чак ме е яд на мене си..

Лорис вече каза първото си изречение: "На-ни, на-ни мако (малко) бебе"  Laughing
Хубав ден на всички Hug

# 696
  • Мнения: 274
Добър ден  Hug
Аз биба не махам преди да спре да хапе  Naughty На всички, които му правят забележка, че е голям предлагам да хапе тях вместо биберона баче всички много бързо се отказват след поканата. Да си чеше венците, после ще я махнем. Братовчедка ми трудно махна на малката си дъщеря. Накрая успешен се оказа метода с рязане на биберона. Всеки ден скъсяваше с ножица дължината. накрая, като вече не можеше да я държи се отказа съвсем. Може да е грешно, не знам.
Лили, да те гушка мечка (значи аз).

# 697
  • Мнения: 3

Манджа!!!!
Дани, недей му я маха на детето като не иска, има зъби да растат още, не са ни кой знае колко големи децата, та вече сакън да е грозно, о..а на доброжелателите им казвай това, дето казва Булчето. Мисля, че в яслата ще го отучат-най-малкото като види другите деца без...
Симо вчера се напрегръща с наборче негово от женски пол за първи път. И ние простите майки им подвиквахме :гушнете се, гушнете се, а аз дебнех с апарата и накрая резултатът беше, че мадамата го събори назад и те се кютнаха като тапи на цимента , а моят обра по-тежката част от падането, включително удар по темето отзад Sad Много си се ядосвах на тъпотията цял ден  Close
Приятно море на Ятце!
Наде и на вас!
Бягам, цун

# 698
  • София
  • Мнения: 721
И аз съм мераклийка за махане на биберон- той от пролетта само за заспиване го ползва, ама аз искам изцяло. На яслата госпожите му я даваха, че да спи добре  newsm78.
Сега незнам с новите попълнения в групичката, казват че ставала малко огнена обстановката, тъй като новите деца плачкат, другите и те това чакат  ooooh! Абе ще видя как ще реша, дали да го пускам без биба (аз все отлагам, че нали сме сами и душа не ми остана да се занимавам и с това...).
С гърнето ту има проблясъци, ту пред свършен факт казва... та и там не е много напред  bowuu
Продължавам да работя и ви оставям   comp03

# 699
  • Мнения: 227
Аз заради яслата искам да му я махна, иначе на мен не ми пречи. Не ми пречат и тия дето все викат че бил голям за биба.. Знам че в яслата не се почитатели на биберона, защото ако той има и другите ще искат. Исках да му я махна преди това, за да не му се събере много там, ново място, без мама, без бибе. Горкичкия Sad

# 700
  • Мнения: 103
ей от тук може да си свалите книжката, дето Лизи препоръчва

# 701
  • София
  • Мнения: 2 481
Моля, ако някой я има на файл да ми я изпрати, нищо не разбирам от торенти  Tired  Praynig.

# 702
  • Мнения: 991
Мятам нещо за папане:

# 703
  • Мнения: 43

А аз за пиене, че днес съм рожденик  Laughing   

# 704

Общи условия

Активация на акаунт