Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 481
Честит рожден ден   bouquet Бъди здрава, щастлива и много глезена от тримата ти мъже  Grinning Sunglasses.

# 706
  • Мнения: 186
ООО имаме си рожденничкааа  smile3508 Да си жива и здрава Мимозке, и само хубави емоции да имаш покрай мъжкото си съсловие  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 721
Мимс много да си здрава и с много поводи за усмивки  Heart Eyes
Весел празник и да пийнеш едно заради мен  beer3

# 708
  • София
  • Мнения: 2 481
Чакайте да се оплача...разхождаме се с Пухан, той се спъва на равното и пада на ръце и крака, започва да реве и в рева си изджаса главата в асфалта- целият стана в кръв, а в човката му имаше песъчинки и дребни камънаци. Добре че бях близо до Принцес Аутлета, че го мих там, обаче не знам дали всички зъби са му на място  Tired ooooh!...И къде бях през цялото време- до него.

# 709
  • Мнения: 292
Ехеее! Мимозка, честит празник! Да си много щастлива и обичана мама и жена!

Днес ми връщат Еван. Три дена яли, пили и се веселили и съм готова да си нагушкам малката хала. Много добре ни се отрази, ама не и на семейния бюджет.  Laughing То ние не се спряхме де. Като не видели свобода. Ходихме даже на родео с бикове и коне, кънтри концерт, увеселителен парк, бейзболен мач и много ресторанти и барове.  Blush

Отивам да се насладя на последните часове лентяйство. Дано Еван не е бил тотален ужас, че да ни го поискат отново някой ден,

П.П. Ивълче, то обикновено така става.  Crazy Сигурна съм, че всичко в устата му е намястото си. След месец, два ще можеш да изпиеш една бира да се успокоиш.  Whistling

# 710
  • Мнения: 991
Ев, няма как да е. И да си до него и да не си, няма гаранция, че няма да се пребие. Дано бързо му минава и няма много поражения!  Hug

Не съм ви разказвала май, но едно приятелче на Бобо, един месец по - мъничко, както си ходеше, повтарям х о д е ш е, се спъна и така зловещо си прехапа езика, че не е истина. Добре че не беше много страшно и не са го шили. Направо от едната страна му беше разделен на две!

Така и така се явих да споделя за нашата алергия, оказа се от домашен прах. От пет степени предпоследната, а средна степен има към котки, кучета, бреза, мухъл ли е кво е, не разбрах, яйчен белтък и морков. Та сега диета три месеца и утре ще пръскаме из къщи с Биокил да тепаме акари. И така ... без полуфабрикати, без оцветители, без сурови ябълки, мед, цвекло и т. н. Направо ми падна ченето!
Но ще спазва диетата, какво да го правя. Те като цяло лекарствата не са кой знае какви, не е нещо което не е пил досега. Солети и бисквити купени също не било хубаво, та и с това ще се занимавам ...  Tired

# 711
  • София
  • Мнения: 2 481
Ев, няма как да е. И да си до него и да не си, няма гаранция, че няма да се пребие. Дано бързо му минава и няма много поражения!  Hug

Не съм ви разказвала май, но едно приятелче на Бобо, един месец по - мъничко, както си ходеше, повтарям х о д е ш е, се спъна и така зловещо си прехапа езика, че не е истина. Добре че не беше много страшно и не са го шили. Направо от едната страна му беше разделен на две!

Така и така се явих да споделя за нашата алергия, оказа се от домашен прах. От пет степени предпоследната, а средна степен има към котки, кучета, бреза, мухъл ли е кво е, не разбрах, яйчен белтък и морков. Та сега диета три месеца и утре ще пръскаме из къщи с Биокил да тепаме акари. И така ... без полуфабрикати, без оцветители, без сурови ябълки, мед, цвекло и т. н. Направо ми падна ченето!
Но ще спазва диетата, какво да го правя. Те като цяло лекарствата не са кой знае какви, не е нещо което не е пил досега. Солети и бисквити купени също не било хубаво, та и с това ще се занимавам ...  Tired

Цитат
П.П. Ивълче, то обикновено така става.  Сигурна съм, че всичко в устата му е намястото си. След месец, два ще можеш да изпиеш една бира да се успокоиш. 

Бре, егати диетата...колко време трябва да е така? Дано бързо ги израсте! И без това медът и цвеклото са гадни- аз имам алергия към мед и вино, та залагам на други алкохоли...

Само с една биричка няма да се размина...

# 712
  • Мнения: 274
Мимозка, честит рожден ден!  Hug   bouquet Пожелавам ти много здраве, късмет и любов!
Евилче, то ако си далеко няма да падне  Wink Закон на Мърфи  Sunglasses И на мен ми се е случвало. Имат навика да си цепят устничките и обикновенно от там кърви много. За предпочитане е между това и зъб  Praynig Кофти работа ...
Лена, слушал е, слушал е  Twisted Evil  Laughing Пак ще го вземат Wink

# 713
  • София
  • Мнения: 2 481
След проверка с помощта на ММ- зъбите са си на място, официално вече са 16 /пробили са и кучешките/, чакаме последни кътници. Наистина като че ли си е цепнал устничката- супер много кръв имаше.

# 714
  • Мнения: 2 590
След проверка с помощта на ММ- зъбите са си на място, официално вече са 16 /пробили са и кучешките/, чакаме последни кътници. Наистина като че ли си е цепнал устничката- супер много кръв имаше.
да не е юздичката между устната и венеца, много кръв тече от там, нали и Красуна я къса.

Мимозка, ЧРД, здраве, щастие, любов и успехи.

# 715
  • Мнения: 3
Ехо Hug
И от мен честито на Мим Hug Hug Hug  party023 nbirthday Все хубаво и все по много!!!
Лили, кофти работа, ама би трябвало да е до време си мисля. Ще я израсте, пък дотогава ще си поживее мега здравословно Wink И ти няма да трябва да се обясняваш в махалата защо не му даваш крокита Twisted Evil
Ев, първия път като падна така и си сцепи джуката бяхме даже двамата с мъжо до него. От тогава още 2 пъти е ставало Crazy Много бързо зараства Crazy
А това с езика Shocked ooooh! Пу на никой да не се случва Praynig Praynig Praynig
Лена, дет се вика-ядеш хляб пред гладните Laughing Пу на всекиго да му се пада такъв релакс от време на време
Бягам..не ми се пише много, Сатурн още ме дебне яко Crossing Arms

# 716
  • Мнения: 43
Благодаря ви момичета,много сте мили  Hug
Пуууу,аман от тези алергии.Дано Бобо го израсте бързо  Praynig
Евилке, само 40 дни, ми то дошло  Shocked как бързо лети времето.... Пак ли в Окръжна ще раждаш ?
Аз тази година не си усетих Сатурн-а...отдавам го на това, че имах много работа и нямах време да мисля за глупости  Grinning

 

# 717
  • Мнения: 991
Закусчица?



За алергията не се плаша, просто искам да спре да кашля, че вече половин година стана сигурно.

А зрънчо вече Яде моя син, какво си мислите вие. Набарал един ден едно разсипано пакетче в едно количка и си хапна. След това пак яде от на една приятелка детето, ама кво да го направя. Омръзна ми да тичам по него и да го дърпам, а той вече знае какво е и иска.  Crossing Arms

# 718
  • София
  • Мнения: 2 481
Добро утро, благодаря за закуската...Тези дни имам апетит сутрин, което е странно за мен...

Мимозка, пак в ОБ ще раждам, живот и здраве, и пак при д-р Дачева...Съспенсът е как ще родя, понеже към 20.08. беше с дупето детето, и така ми пише и в обменната карта, та като ида на тонове евентуално тази седмица ще говорим...

Пчеличке, мойто мюре не се впечатлява цент от манджите на другите, чат-пат само се опитва да набара някоя чужда играчка. Разходката ни протича така: той ходи напред назад, аз след него, може да навърти егати километража  Shocked. Обича да се люлее на люлки, но той и у дома си има такава, рядко се заглежда по катерушките- има един замък тук наблизо, вътре с тунел- яката работа- не и не! Минава, попипва стените му и това е. Обича и пързалки, но не може да се пусне сам- като имам мъжка мощ го вдигам до някъде и се пуска с моя помощ...гледам други майки направо се казват на пързалката с децата, но нито ми се струва редно, нито мога да я направя в момента тая акробатика...

А пък Пухан е опитвал чипс- от моя хихихихи.

# 719
  • Мнения: 227
Добро утро,
Моя син се е научил да казва бира (биаа) и като си сипем вечер вкъщи иска и той да пие, никога не съм му давала дори да пробва Laughing Вчера си сипахме с ММ по една ракия, а той сочи нещо по масата и аз мисля че е гладен и го питам какво иска, а той: "биаа". Да му сипнем на него бира, че той ракия не пие Laughing Всеки ден ме учудва с нещо. Вчера занесъл сам на баба си гърнето и казал:"ъъъ-ъ-ъ", демек че му се върши нещо. Много се зарадвах, за първи път да си каже, иначе все трябва да го питам.
Лили, поне си разбрала от какво е, това е най-важното. Сигурна съм че ще ги израсне тия алергии.
Евилче, Лорис редовно си цепи устата, най-вече от ръба на масата, защото никога не гледа къде ходи. Обикновено на горната устна винаги има раничка, поне бързо им минава Hug
Мимозка, ЧРД на патерици  bouquet
Хубав ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт