SUPERNATURAL: Teach Me To Sin

  • 29 815
  • 747
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 631
Айдееее, пак настана хормонална буря тука Joy Joy

# 256
  • Мнения: 3 735
Как шсе изгубите, бе, той е пет метра дълъг!  hahaha

При мен това за изострянето на сетивата не важи - като съм без лещи оглушавам.  Crossing Arms

# 257
  • Мнения: 631
Пуци, между другото и аз съм го забелязала това - като си махна очилата и не чувам, честна дума.

# 258
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Как шсе изгубите, бе, той е пет метра дълъг!  hahaha

Освен това свети в тъмното  jedi  rotfImao

Оф, и вие сте едни...само да злоупотебават с вас  Laughing

# 259
  • Мнения: 631
Цитат
злоупотебават
Харесват ми намеците ти Joy

# 260
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
 rotfImao rotfImao Честна дума, това си е чиста грешка по Фройд  Joy Е как може не една а две букви  Mr. Green

# 261
  • Мнения: 631
О, мило, ако е по Фройд ти е тежко положението Joy Joy Ше требе генерално да решиш нещата.

# 262
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Що бе, Фройд и лапсуса...ми не ми е толкова тежко положението  Joy Пък и съм на един етаж разстояние от генералното решение на нещата, нема да ме мислите  Laughing

# 263
  • Мнения: 631
Е, ако е само един етажът, всичко ти е оки-доки Grinning Айде стига ми вече писане на мен, отивам да си почина.

# 264
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Е, ти пък каталяса  Whistling  Laughing

Импалка цял ден бяга по фланга, чакай да метна въдиците, тя си знае до къде да ги налапа  Wink

# 265
  • Мнения: 3 735
Оф, и вие сте едни...само да злоупотебават с вас  Laughing

 smile3521  Ма пък ще ни се изострят разни други сетива, за сметка на слуха и зрението - например допирът...  Blush Мнях!

иИзобщо не забелязах лапсуса.  hahaha

# 266
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
М-хъъ, и обонянието...Ей, навихте ме  Laughing Довечера май всички ще сме на "Пали-гаси и да го лапаме"  
Много, много се извинявам  Praynig  Joy

# 267
  • Мнения: 3 735
И то.  newsm53 Другото без коментар.  hahaha Едва се нави, нали?

# 268
  • Мнения: 631
Това старо ли е, ново ли е? Аз за пръв път виждам снимката.

# 269
  • Мнения: 6 459
People Magazine, не знам кой брой от 2006.

Общи условия

Активация на акаунт