SUPERNATURAL: Teach Me To Sin

  • 29 814
  • 747
  •   3
Отговори
# 285
  • Мнения: 631
Дидееее Hug Hug Hug Крайно време беше да дойдеш малко и насам.

# 286
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
О, Данирка, привет!  Grinning

# 287
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 680
danir, отдавна не си наминавала Grinning Много хубав аватар Heart Eyes

Привет и на Течен_Шоколад   bouquet

А Джаред що е изтипосан като фараон? Някакъв скрит замисъл, намек или...? Grinning

# 288
  • София
  • Мнения: 193
Течен_Шоколад, добре си ни дошла!  Hug

Джаред е прекрасен в тези фаронски одежди! Трябва да го пуснат така в някой епизод, ще е прекрасно eye candy.  Crazy

Един много приятен и леко тъжен клип за нашите момчета.  Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 294
Дидееее Hug Hug Hug Крайно време беше да дойдеш малко и насам.
danir, отдавна не си наминавала Grinning Много хубав аватар Heart Eyes

Така е  Blush Но честно да си призная зациклих на 1/3 от 7 сезон, това обаче не ми пречи да ви чета, спойлери не ми пречат и да продължавам да се занимавам с Дийн/Дженсън. Все пак той ми е в 5-цата  Wink
Тези гифчета ми попаднаха сутринта в нета и реших, че тук много ще им се зарадвате.

# 290
  • Мнения: 245
Е супер сте благодаря ви Grinning
Имате ли снимки на малкото Падалече . потърсих в нета , но открих само една newsm78

Дийн/Дженсън какво винаги много забавен

# 291
  • Мнения: 6 459
Въх! Благодаря. Прочетох за проекта Peace .
Имаше идея за арт тема, т.е. с рисунки на фенове. Може да стане чудесна Peace .

Здравей, Течен_Шоколад, добре дошла Hug .
Да, засега има само тази снимка.

# 292
  • София
  • Мнения: 193
Импалке, задължително трябва да направим тема с рисунки, би станала супер готина! Само да не ни скочат за крадване на артуърк после.  Joy Joy

# 293
  • Мнения: 6 459
Ако няма таг върху изображението, слага се линк към източника и готово. Не мо'ат гък да ни мецнат Mr. Green .
PS. Имам страхотен аватар за такава тема Wink .

# 294
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Я, дискутира се старо мое предложение, за което даже бях забравила. Апокалиптик каква картинка на Сам има... Красота!  Heart Eyes
То заради тази картинка ми дойде и идеята, де. Oniyuri, ти като фенка на Сам много ще я оцениш  Wink

# 295
  • Мнения: 6 459
E, моята работа е да помня Tired :
Имам едно процедурно предложение. Какво ще кажете за тема с графики на нашите любимци? Давам веднага пример:

Има невероятни рисунки. А и Апокалиптик има нещо особено подходящо по въпроса. Дано САМо да не реши да си го къта за себе си...
А, споделителна личност съм аз Grinning. Ето го, много е красиво.

Има великолепни рисунки, направо произведения на изкуството.
Mисля, че много ще се хареса такава тема, но авторката ще реши Wink .

# 296
  • София
  • Мнения: 193
Розе, навита съм на такава тема, как да не съм.  Laughing Тъкмо ще мога да си сложа и аз моята рисунка на Джаред.  Blush
Впрочем, кога ще пускаме офертата за събирането?

# 297
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Твоята рисунка е просто задължителна!  Hug

Колкото до събирането - ти прецени на кой от двата дни ще ти е по-удобно и пускаме обявата  Grinning
Тъкмо след 1 час с Инчето имаме среща и ще ходим в същото заведение.  Sunglasses


ПП: няма как да помня всичко тук. Животът ми не се върти само около темата.

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 16:44 от Зимна роза

# 298
  • Мнения: 6 459
 Joy И моят, но когато се появи идея за тема, уважавам автора й като я помня, за да я направя при съответна възможност.

# 299
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Приберете зъбките и покажете езичетата  Laughing

Пуци, потаааапяш и облизваш  Wink


Течен шоколад,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт