За АВГУСТ отсега започваме да стягаме багажа, всички знаем, че моментът наближава

  • 29 147
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • София - град
  • Мнения: 141
Малееееее Дани дано да сте добре. Много , много здрава да е малката и от ту к нататък само прекрасни мигове. Много се развълнувах, много. Hug

# 361
  • Мнения: 130
Олееее, бебееееее  Heart Eyes Направо изтръпнах щом прочетох поста!
Честита малка принцеса на мама Daniela_Di Simple Smile Да е орисана с много здраве и късмет и винаги да бъде първа!!!

# 362
  • Мнения: 64
Олеее първото ни бебе!!

Честита Рожба на Даниела- да ви е жива и здрава, да расте силна и винаги да е първа във всичко. Успешно възстановяване!!  Hug

Много се развълнувах...чак се просълзих

# 363
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Олееее, разревах се

Даниела, честито миличка! Да ти е жива и здрава малката кукла, да расте и да ви радва с таткото!!!

# 364
  • Мнения: 105
Бюти, много ти благодаря за щъркеловата новина  Hug Hug Hug Тази сутрин писах ЛС на Даниела , а от вчера си мисля за нея. Леллееее първото ни бебенце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дани, миличка честита сбъдната мечта! Да ви е жива и здрава Елеонора, да расте умно, щастливо и усмихнато детенце за радост на цялото семейство! Целувки на теб и бързо възстановяване!П.С. все едно беше вчера, когато си писахме в дългото чакане след трансфер и се радвахме на нарастващите ЧХГ-та.  Heart Eyes
Аз днес изпрах всичко, което ми искат за болницата. Сега отивам да гладя и да подреждам сака.
Галка, тук в Италия изследват хемоглобин всеки месец, но не се впечатляват много от ниски стойности. Моят е 106 при    долна референтна стойност 121, но доктора каза , че е нормално да е по-нисък в тези седмици. За фраксипарина- клексана слава богу все още успявам да го слагам в корема, но съм се обзавела с такива синки  ooooh!имам още 12 инжекции и минавам на аспирин протект.
Честито за хубавите новини на Софи, Шехина и Бюти...
На всички останали силни прегръдки... Hug Hug Hug

# 365
  • Мнения: 427
Хайде първите сълзи от радост в тази отчетна тема!
Честита рожба на Даниела!Нека малката Елеонора расте здрава ,палава и много да радва мама и тате!Стискам палци и на двете за бързо възстановяване и дано няма никакви проблеми с беба!!! Praynig Praynig Praynig
Д. Захариева,не те мисля за глезла-абсолютно подкрепям решението ти в случаи като твоите! Hug
Шех,браво за добрите вести!
Hrisi Radoslavova ,аз трябва да изляза в майчинство (45 дни преди термин)на 14 .07.,но мойта доки ме предупреди,че ще е в отпуск.Каза,че Личният лекар имал право да пусне този болничен лист,ако не искам той да го прави да я изчакам до 26.07. да се върне на работа и тя ще ми го издаде.Аз така или иначе си нося болничния до 10-то число на следващия месец в работата и реших да си я изчакам,но ти потърси личния лекар! Hug
Диони,ще ги изкараш всичките седмици,които ти остават  Wink
Месечинке,стискам палци за майка ти утре- всичко ще е наред!
Ох, с тези покупки-сърбят ме пръстчетата и мен,ама още не съм стигнала до там.А между другото мамите от Бургас посещавали ли сте скоро магазините на "Черноморка"?Смятам сега да наминем от там-в сайта харесах няколко неща за каката-бебешките дрехи не ми хванаха окото.Не знам на живо как стоят нещата де,но  предвид хората ,които ги произвеждат,ако дрешките са прилични с удоволствие бих пазарувала от тях!
Блонди,да ви е жив и здрав отличникът!Заслужил е подаръка!

# 366
  • Мнения: 264
Честито на Даниела Hug Да ви е жива и здрава малката красавица, да расте засмяна и много, много обичана  Hug newsm51 newsm07

Ух, от както прочетох поста на Бюти и си плача ли плача от радост Hug Така се развълнувах. Прекрасна новина, най-хубавата за днес Hug

# 367
  • Варна
  • Мнения: 35
даниела честита рожбичка безкрайно много усмивки и радости да ви донесе

леле това го написах с разтреперени ръце толкова се зарадвах и развалнувах Hug Hug

Хрис точно където започват книгите на синия пазар тръгваш по нея улица и първата пресечка в ляво се пада и от там веднага в ляво се пада пак магазинът той е с едни решетки бели отпред а вътре има и доста бебешорски дрешки на страхотни цени надявам се да разбереш горе долу Rolling Eyes Rolling Eyes Hug Hug

# 368
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Блонди, какво ще кажеш да не махаш родилите мами от списъка с термините? Може по някакъв начин да се отбелязва, че са родили, но да остават там, че на мен първата ми работа ми беше да видя термина на Дани и ходих в предната тема Laughing Аз понеже следя юнските и юлските и винаги гледам кой кога е родил спрямо термина, някаква статистика водя  Laughing Само предлагам, де  Hug

# 369
  • Мнения: 0
Даниела,да ти е живо и здраво бебчето,много да ви радва!Пожелавам ти бързо възтановяване Simple Smile  Hug
Прекрасна и щастлива новина! Crazy Heart Eyes Heart Eyes

# 370
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,

Честито на Даниела  bouquet, дано всичко е наред с нея и бебето.


Месечинке, дано майка ти се възстанови бързо.

Рени, от линковете, които си дала тези матраци на екон са доста добри, можеш да вземеш комбиниран - кокос и пенолатекс за да е по-твърд. Аз сега купих на каката за новото и легло на същата фирма, ние спим на такъв и съм много доволна.

Данип, магнезия го спрях миналата седмица, свърши ми просто и вчера, когато бях на консултация, докторката ми каза, че няма нужда да го пия повече.

Момичетата, които ще раждат в Окръжна болница - София, да имат в предвид, че от съвсем скоро избора на екип от 350 лева. е станал 700 лева.

Вчера бях на преглед, всичко е наред с бебока, докторката каза, че върви едро бебе, плацентата ми е с нулева зрялост. Другата седмица ще пуснат последните изследвания и после всяка седмица на тонове.

Д.Захариева щом си решила секцио си настоявай. Моето първо раждане също имаше усложнения и сега докторката каза както реша, даже намекна, че може би ще е по-добре секцио.

Блонди, за малко да забравя - торта е страхотна, поздравления  bouquet

# 371
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МАМА ДАНИ,ДА Е ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА И САМО ХУБАВИ ЕМОЦИИ ОТ ТУК НАТАТЪК!
Ей,много се развълнувах,поплаках си даже,дано всичко да е наред с мама и бебе.

Блонди,честит ти отличник,все така да продължава да ви радва!
Месечинке,стискам палци за майка ти,всичко ще бъде наред Hug

# 372
  • Мнения: 250
Tired Момичета, обадих се да си запазя час при доктора ми по ЗК, и се оказа.... че е изчезнал!!! Събрал си багажа нашия и заминал на почивка, щял да бъде на работа от 1 август!!! #2gunfire
Ето защо ми даде всички документи още преди 2 седмици. Обаче остава издаването на 45 дневния болничен. Дали при това положение би могла да ми го издаде личната лекарка (трябва да ми е от 3-ти юли)??Какво да правя и аз не знам. Очаквам мнения по въпроса.Tired
И така, от утре подновявам търсенето на д-р Манчев от МД, казаха ми че вече се е върнал от отпуск,и да вземе той да ме следи при това положение.

И моя е в отпуск когато трябва да си вземам документа за 45 дни преди раждане, дори не ми е давал останалите документите, дано да не тръгна да раждам преди 36 г.с. Има заместник, който работи по неговия часови график и от него ще ходя да ми даде бележката, а за документите ще си чакам доктора.

Честито момиченце на  Даниела, да й е жива и здрава!

# 373
  • София
  • Мнения: 35
Честита ти дъщеричка Дани  Hug Бъдете живи и здрави и нека ви носи само радост малката Елеонора   bouquet
Ура,имаме си първо бебче   bigdance2

# 374
  • Мнения: 13
Честита рожба, daniela_di!!! .
Много да ви радва,да ви е винаги здрава и засмяна.Нека ти и детето сте добре Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт