За АВГУСТ отсега започваме да стягаме багажа, всички знаем, че моментът наближава

  • 29 143
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Здравейте Hug
Екзо,
отивай при доктора, не изглежда шега работата, нека те вземат малко за наблюдение и да си спокойна Hug
Принцеса Лея,
много кофти това с повръщането ooooh! Дано да отмине бързо. А за радлера - и аз съм фен, но не смея повече от 2 пръста да пия, че каквато съм бираджийка леле мале Joy
Сонче,
и ти ли си с контракции Tired Дано отминават. Направо се плаша като ви чета, на мен последните 1-2 седмици за пръв път от месеци насам ми просветна, чак се чудя да не съм повредена нещо и в същото време ме е страх да не започне пак да ме стяга, че тъкмо се поуспокоиха нещата Crazy
Бютка,
реши да се явяваш ли? Успех!
Блондииии,
супер newsm44 Ей, много нерви изхаби, но поне знаеш, че всичко е наред!
Хрис,
и моят ритка доста напоследък, но едно лежерно и внимателно, просто са му по-яки движенията и повече ги усещам. Сигурно и при теб е така, но за твое спокойствие иди да те видят, разбира се Hug
Честит празник на всички именници  bouquet

# 646
  • Мнения: 216
Аз пък да кажа, че моето бебе не рита вече от един месец. Случвало се е два- три пъти. Айде може и малко повече. Но много се местим. Ама много, пак си е толкова активен, не се е променил (пу- пу), яко ми криви корема (охх, ето и в момента- да ми е жив и здрав), но явно няма място да се засилва така, както правеше преди. Сега толкова яко ми криви всико, че ... Пак е нон стоп с аеробика, но не се натоварва толкова много, на мама акробата. Явно му е тясно. Simple Smile

Оххх, как валят юлките, те половината родиха- егати.

# 647
  • Мнения: 76
Лелее два дена ме нямаше и сте изписали темата  Shocked

Сими честит рожден ден със закъснение да си жива и здрава   bouquet

честито на всички именници и на тези, които си имат в къщи именници

Блонди браво за хубавите новини  Hug

Браво и на всички други с хубави резултати.

Всички мами с неразположение да се оправят по-бързо

Аз днес съм се панирала има си една екземка на пръста на ръката и тази сутрин не знам защо, но съм се побъркала все си мисля да не стане нещо с бебо  Sad Довечера мъжо като се върне от работа и ще го карам да ме носи до личния лекар. Като за капак вчера решихме да излезем на кафе на центъра и както си стоим по едно време се чува силен гръм от пиратка, не успях маного да се страсна, но при 2-я гръм чак подскочих. Оказа се, че някакъв чичка хвърля пиратки (някакви доста мощни) защо играещите долу деца му вдигали много шум и му пречели. Като от втората пиратка се задейства алармата на един от магазините та след 3-мин. и СОТ-а дойдоха.Човека слезе да се разправя и моя мъж понеже се ядоса много, че може да ми стане нещо реши да говори с човека, а той бил толкова нагъл и казал "Ми като трябва да ме набиете, ще ме набиете". Съответно вечерта имах малко контракции и тази сутрин също. Сега ще си чакам прегледа при личния и дано не е нещо сериозно.

# 648
  • Мнения: 355
Блонди браво за хубавите резултати Peace

# 649
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ НАС  Hug
Най-после успях да ви изчета-много ви се  радвам -какви сте деини ....Много ме е яд ,че не мога да се присъединя на срещата и да ви видя наживо-остава ми още една седмица да ходя на работа..направо ми се гади вече......но няма смисал да си пускам болничен.
НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС - ЗДРАВЕ И МНОГО КЪСМЕТ -ДРУГОТО САМО ЩЕ СИ ДОЙДЕ Hug Hug Hug

Иначе с Джоджо сме добре-блъска ли блъска:) май почва да му става тясно ..но там да стой .

Бюти стискам палци за изпита ти -тия хора дано имат сърца ....грехота е да те стресират  в това положение.

ДАНИЕЛКА-ДА ВИ Е ЖИВА ,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА![/color]

Ле ле време не остана -направо се панирах от ужас...Другата седмица имаме среща с доктора, който сме избрали и да решиме как ще процедираме newsm17 .Ужасно е това чакане и неизвесното...а друго не ми остава.

# 650
  • Мнения: 281
newsm44 newsm44 newsm44 Имаме си бебче в темата. Даниелка да ти  е жива и здрава малката и по-бързо да наддава и да се гушкате възможно най-скоро !Честита сбъдната и дълго чакана мечта и  скоро да напишеш само хубави новини .
  Все  едно беше вчера когато ми беше пратила съобщение как да изчисляваш седмиците .   А си с  термин 1 седмица преди мен и направо се шашнах ,че времето наистина си наближава .
  Аз нямах интернет няколко дни и затова и не съм и писала и имам да изчета темичката до сега ама ще го направя после .
  Бях на тонове в понеделник и този път бяха добри .И малко се поуспокоих.Вика ме чак другата седмица за да ме пусне в 45 дневен болничен,да ме види на ехографа и да реши кога ще правим нов запис.Но за мое успокоение ще отида в понеделник и при другата лекарка да  види пак този кръвопоток към пъпната връв .Нещо вече 4 седмица не качвам въобще ,но явно е от жегите.Сестрата ме успокои ,че е нормално .И едното ми краче се беше подуло ,но като си го слагах на високо на възглавницата и спадна .
  Като ви прочета пак ще пиша . Стискайте ..още малко остана вижда му се края .
Честит празник на именяците   bouquet
 

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 465
блонди честити ти резултати  Hug

hris най вероятно всичко е наред, мини на частно за да си спокойна

belverde честит ти имен ден  Hug

принцеске бързо да ни мине. Сигурно от жегите ти е станало.

# 652
  • Мнения: 2
Белверде, честит имен ден! И на всички които празнуват !!! Здраве,много късмет и най-прекрасните бебчета август!
Би-би, Албена,Гунди честити ви именици и на вас и много да ви слушат!!!





Блонди  Hug  за прекрасните резултати от сега нататък спокойна и лека бременост ти пожелавам   bouquet

На софийските мами да си изкарате супер и чакаме снимчици

Добре дошли на новите мами лек и успешен финал!!!!

Бютка успех на теб мила

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 13:03 от Any_Zahaf

# 653
  • Мнения: 0
Цитат
Между другото за тези малцината в темата като мен неомъжени, вчера разбрах, че освен декларация нотариално заверена от бащата  че дава имената на детето си, такава декларация трябва да има и от майката, че тя също дава съгласието си бащата да даде имената на детето си Crazy Дано сте ме разбрали, голяма мисъл сътворих Crazy

Kaшпичке кааакво ме направи ти бе  Crazy Crazy Crazy ебаси му...Един куп глупости  Laughing Laughing Излиза,че трябва да тръгнем с повече документи,от колкото с багаж  Laughing
А тези декларации кога могат да се извадят,по всяко време ли?

albena82, bi_bi, gundie
да са ви живи и здрави именниците Simple Smile

belverde жива и здрава да си и ти и семейството ти Simple Smile всичко най-прекрасно   bouquet Hug

Блонди  Hug ех,че хубави новини Simple Smile

Hris_  Sadте такиваа са някой лекари...хич не ги бърка.С кеф да ги пребиеш  #2gunfire

dbs,princess Leia
 аз също ходих при Буева.Много ме успокои,понеже на бебка лявото бъбрече е с мултикистоза...Но какво да се прави.Тя каза,че това просто се случва,природа е...няма страшно реално погледнато,щом другото бъбрече си функционира.А бе много свежа,готина и как тихичко говори  Crazy Като се роди бебка живот и здраве и като стане на 14 дни пак сме при нея на преглед. Rolling Eyes

Бюти успех на изпита.Този път да го вземеш!  Hug

Приятна среща на мамите Simple Smile Хубав и усмихнат ден и се пазете в тези жеги Simple Smile

Ауу забравих да питам някоя от вас да има впечатления от магазин "Дундьо",не от и-нет магазина,а от този на живо...Нали не е като магазина на Пакостник (разочароващо отвратителен на живо) ?! Или е ?  Whistling





# 654
  • Мнения: 54
Блонди , браво за добрите резултати, мног се радвам мила  Hug
Хрис, ужасна жена  Shocked как е възможно така да се държи, а то ти е рано за раждане ве пак
Белверде, честит празник, много щастие ти желая и прекрасен подарък през август  Hug
Албена, Гунди честити ви именници  Hug
еличка, по-спокойно , едвал е нещо сериозно таз екзема. Ще ти каже док най-добре де, но не мисля че има за какво да се претесняваш  Hug

Аз да се отчета, всичко с бебка е наред, предния път беше 2000 гр, днес след 2 седмици 1900 , ама апарати,какво да ги правиш  Naughty  Stop Взеха ми проба за микробиология и моя светлост е освинена с цени 13 кила  Sick

# 655
  • Мнения: 6 742
Цитат
Между другото за тези малцината в темата като мен неомъжени, вчера разбрах, че освен декларация нотариално заверена от бащата  че дава имената на детето си, такава декларация трябва да има и от майката, че тя също дава съгласието си бащата да даде имената на детето си Crazy Дано сте ме разбрали, голяма мисъл сътворих Crazy

Kaшпичке кааакво ме направи ти бе  Crazy Crazy Crazy ебаси му...Един куп глупости  Laughing Laughing Излиза,че трябва да тръгнем с повече документи,от колкото с багаж  Laughing
А тези декларации кога могат да се извадят,по всяко време ли?

 Joy И аз така  Shocked останах, ама нещо ново било това.То по-лесно ще бъде да идем да сложим един подпис в ритуалната зала, ама като не чувствам необходимост, защо да го правя. Декларациите се пишат и заверяват при нотариус, моя доктор ми каза преди раждането, но в процес на проучване съм, като разуча подробно пак ще пиша по темата.

Честито на всички празнуващи bouquet

И сега пак да досадя с моята количка, Ludnica14, ти нали си купила Префекта, на каква цена взе столчето за кола? Защото днес в друг магазин ми казаха че на Лумината столчето за кола струвало 140 лв аз явно пак нещо не съм разбрала/, ако е така количка + столче = 570 лв, то по-добре да си взема Хаук тогава Rolling Eyes

Блонди, никога не съм се съмнявала в резултата от ЯМР Hug Сега дишай спокойно Hug

На мен днес ми правиха запис на тоновете, другата седмица пак Grinning

# 656
  • Мнения: 7
Аз се прибрах от преглед - бях при д-р Райчева в МД за първи път на преглед при нея и съм много доволна много е внимателна и обяснява внимателно и разбираемо  Mr. Green  Бебо върви с 2 седмици по - малък - 1,600 кг. е и ми каза да минавам на диета да наблягам повече на месо  Crazy телешко и агнешко, по една кофичка на ден кисело мляко, най - малко по две чаши прясно мляко на ден, кашкавал и сирене в големи количества и да го угоявам  Mr. Green и след две седмици пак на преглед да видиме дали е наддал малкия разбойник...Плацентата е изстеняла (а аз не пуша) Rolling Eyes та тати вече ще спира цигарите  Naughty ...

Блонди - браво за хубавите резултати  Hug
Бюти - Успех на изпита, стискам палци  Hug Ще го вземеш не се притеснявай  Heart Eyes
Ludnica14 - точно преди малко минах през магазин Дундьо като си тръгвах от МД но много на бързо - имаше дрешки за бебчета, храни, играчки всичко общо взето но не обърнах внимание на цените защото бързах  Tired  Следващия преглед след 2 седмици ще мина и ще поогледам по - обстойно  Mr. Green

Не успях да ида на срещата на софийските мами, но жегата на вън става страхотна и предпочетох да се прибера  Tired
Ако имате новини от Даниелка пишете  Hug

# 657
  • Мнения: 0
tralala цените ги има в сайта (доволно добри са).Интересуваше ме магазина голям ли е или е като магазина на пакостник,разположен в 2 клетки  Laughing

Кашпичка мила не знам какво да ти кажа.Аз не съм я купила моята още,на нея съм се спряла.Кошницата за кола ще ми я даде една приятелка,защото за Перфекта 2012 специално е 147 лв  #Crazy В другиден ще питам дали има разлика в кошниците за кола за различните модели през годините,защото ако няма аз по-добре да си взема за 2010 (ако щях аз да го купувам защото е 100 лв)

Аз го намирам за твоята количка 124 лв ---->
 http://www.dundio.com/Sedalki-za-kola/Chipolino/Grupa-0-13-kg/St … Lumina-Sinio.html

тук пък е 133 лв. http://www.detski-magazin.com/stolcheta-za-kola/1329--chipolino- … na-0-13-lime.html


Вярно е,че идва малко по-скъпичко с кошницата затова вече е според финансовите възможности и колко ти се дават специално за количка.От друга страна да ти кажа тази моя приятелка,която ще ми даде кошницата (изобщо не я е ползвала).Още като се роди нейното бебче и като пътуваха,тя сваляше коша на количката и бебчето пътуваше в него.Така,че може да прецениш,че не ти трябва Simple Smile

Успех с избора,дано не ти се запали много главата  Hug



# 658
  • Мнения: 0
 Crazy Crazy CrazyМомичета, едва сега изчетох всичко,а ме нямаше само 1 ден!!!
Честито на всички именници, честито на всички с нови придобивки и честито на всички с хубави резултати!!! Hug
Аз вчера открих лекаря,който търсех така упорито от Майчин дом и съм много щастлива. Party Party Party.Записа ми секцио за 8 август.
Пожелавам ви приятен ден!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 659
  • София
  • Мнения: 29
Момичета благодаря ви, много сте мили  Hug
danip, много хубаво пожелание  Hug Дано се сбъдне, че от това най-много ме е страх  hahaha
TrAlAlaa , спокойно, не се притеснявай, яж повечко силна храна, както ти е казала и ще навакса   Hug
Сими, браво за прегледа, че всичко е наред. За кг не се притеснявай, аз вече се убедих че всичките показват различно  Crossing Arms
Месечинке, радвам се че се чувстваш добре, дано ве така продължи до края, че ти пък имаше трудни 1-ви и 2-ри триместри  Hug
Софиааа, радвам се, че и ти си добре. Аз се бях сетила за теб и се чудех какво ли става, знам че се беше притеснила за кръвопотока и си викам дано да си добре и да си в къщи  Hug
Бг-Тринити, влюбих се в твоята стая, ти си качила две допълнителни снимки и адски много ми харесва всичко - пердета, килима, и джоба за аксесоари за стена. От къде ги взе? И цветовете са ми любими и на моя малчуган стаята му ще е в такива цветове, но ще има и малко кафяво - все пак е мъж Crazy Къде ти ушиха пердета - аз моите ги правя в Дом хармония по принцип, но още не съм ходила да видя с какви детски разполагат, иначе и аз много държа на драпериите Flutter

Общи условия

Активация на акаунт