Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIII

  • 54 515
  • 731
  •   1
Отговори
# 345
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Няма, търсих уж основно Peace. Ако това ще ти помогне, където има английски, говорят ясно и отчетливо, а при другите езици (словашки, френски, руски, португалски) има вградени английски субтитри.

# 346
  • Мнения: 1 415
Revolutionary Road :
http://www.imdb.com/title/tt0959337/

Много ми хареса. Не очаквах. Всъщност очаквах да е някакъв скучноват филм и в началото реших да го гледам най-вече заради актьорите - Леонардо Ди Каприо и Кейт Уинслет - любими са ми, а се оказа страхотен филм. Перфектна актьорска игра /както винаги от тях двамата/, много добър замисъл на филма, двама души, на които им се случва...животът.

# 347
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 151
Revolutionary Road :
http://www.imdb.com/title/tt0959337/
много добър замисъл на филма, двама души, на които им се случва...животът.
Бих казала, че въпреки всички предпоставки за обратното, живота така и Не им случва.... Rolling Eyes

 joy_r, благодаря! Peace

# 348
  • София
  • Мнения: 6 221
Случи им се, случи им се. Много се стремяха да започнат живот в някаква паралелна мечтана вселена, но си останаха в настоящия живот. Но това ни учи как не трябва нещата да се случват с цената на всичко. Не знам кой беще наказан - тя или той. Може би по - скоро той, защото остана да живее със случилото се. и всичко това, защото не успяха да оценят какво имат...

# 349
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това е един от малкото филми, които спрях и изтрих, преди да стигна и до половината. Убийствена скука smile3507

# 350
  • София
  • Мнения: 6 221
 hahaha (съжалявам не се стърпях  Blush )

# 351
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Па смей се колкото искаш, за мен филмът не струва Laughing.

# 352
  • София
  • Мнения: 6 221
а, не. смея се заради един много любим твой мълчалив филм, който гледах скоро  Mr. Green
и да ти кажа няма как да намериш смисъл без гранде финалето...  Hug

# 353
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ааа, от мълчаливо до мудно и скучно има разлика (това последното на всекиму според вкуса Laughing). А всъщност според синопсис и отзиви очаквах много да ми хареса въпросният, ама не би Tired

# 354
  • София
  • Мнения: 6 221
А бе да ти кажа... някой филми просто трябва да изгледа човек до края.
Ако "твоят" филм не го бях изгледала до края още повече щях да го оплюя... (не, че не ти намекнах докато гледах)

# 355
  • Мнения: 11 743
На мен ми беше интересен от началото до края, защото виждах себе си и личната си драма през цялото време. И понеже съм се чувствала често самотна в мечтите си, някак покрай филма намерих утеха, че не съм само аз. За съжаление не ми донесе удовлетворение.

# 356
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Така е, Ване, аз обикновено се мъча докрай, мазохистично, но с този просто не се разбрахме, и това е. Както вече казах- учудващо беше за самата мен дори Mr. Green

# 357
  • София
  • Мнения: 6 221
Пина, изобщо не си сама. Мвого семейства преминават през тези моменти. И аз мога да се сложа там, някъде. Всъщност и много малко хора могат да се преборят, да намерят начин да се приспособят. Хубав, хубав филм.

# 358
  • Мнения: X
Хм, аз съм се дълбоко заблуждисала, като съм си мислела, че съм го гледала този филм. Благодарение на вашите съждения, се оказа, че въобще не съм. Свалям го  Peace

# 359
  • Мнения: 11 743
Дано ти хареса  Simple Smile Защото се замислих, че наистина е муден и в крайна сметка нищо не се случва  Laughing то тъкмо това е и драмата. Но ако си неспокоен, авантюристично- мечтателски дух, а партньора ти е практичен човек... както и обкръжението ви от роднини и приятели... ох  Sad  И все пак все повече са хората, които се осмеляват да надскочат битовизмите и печелят от това. При тях е малко по- друга епоха, сякаш сегашната е доста различна, но ето, че пак не е за всеки  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт