Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIII

  • 54 504
  • 731
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
Мтака, аз държа да се изложа максимално, като кажа как през цялото време съм живяла с мисълта, че въпросният Revolutionary Road e Road to Predition  Rolling Eyes. Ама то не е лесно да си прост.
 Снощи почнах да го гледам, ама днес ще го довършвам (чак да ме е грабнал...не бих казала, като го изгледам целия ще видим, но за първия час......не ме впечатли). И влиза моя хубусник в стаята, поглежда към телевизора и слушайте ся диалог:

Той: Тъз не е ли от Титаник (за Кейт Уинслет-бел. ред)?
Аз: Да.
Той: Ама тва Титаник ли е?
Аз: Не.
Той: Ами тва Леонардо Ди Каприо ли е?
Аз: Да.
Той: Ама тва не е ли Титаник?
 и ей тука ако знаете каква картина се появи в главата ми .....как му размазвам главата с нещо тежко и как мозъка му или каквото там има вътре се размазва по стените.......'противоположностите се привличали'...чакай малко!

# 376
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 151
Той: Тъз не е ли от Титаник (за Кейт Уинслет-бел. ред)?
Аз: Да.
Той: Ама тва Титаник ли е?
Аз: Не.
Той: Ами тва Леонардо Ди Каприо ли е?
Аз: Да.
Той: Ама тва не е ли Титаник?
 и ей тука ако знаете каква картина се появи в главата ми .....как му размазвам главата с нещо тежко и как мозъка му или каквото там има вътре се размазва по стените.......'противоположностите се привличали'...чакай малко!

Емма, така, мила, не съм се смяла отдавна Joy
То като се замисля, не е смешно, но си представих ситуацията, а тя ми е много позната. Разликата е тази, че моя въобще нямаше да свърже "онази" Кейт Уинслет с "тази" от филма Mr. Green

# 377
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз пък да се изкажа негативно за Safe House, много скучен, нищо не се случва... абе не препоръчвам, хем харесвам и Раян и Дензъл Уошингтън  Joy

# 378
  • София
  • Мнения: 1 660
аз пък да се изкажа негативно за Safe House, много скучен, нищо не се случва... абе не препоръчвам, хем харесвам и Раян и Дензъл Уошингтън  Joy

Ха-ха, все едно сме гледали различни филми  Joy
Два часа се гониха, стреляха, биха, умря маса народ, за мен филмът е много динамичен
и интересен. Вкусове всякакви  Grinning

# 379
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз пък да се изкажа негативно за Safe House, много скучен, нищо не се случва... абе не препоръчвам, хем харесвам и Раян и Дензъл Уошингтън  Joy

Ха-ха, все едно сме гледали различни филми  Joy
Два часа се гониха, стреляха, биха, умря маса народ, за мен филмът е много динамичен
и интересен. Вкусове всякакви  Grinning
да, да така си е  Joy на мъж ми много му хареса, аз щях да умра от скука

# 380
  • София
  • Мнения: 39 302
Гледах " Magic Mike"http://www.imdb.com/title/tt1915581/
Филмът ме изненада (предвид сюжета), но не мога да кажа, че ми хареса. То, не съм и очакала много Laughing Човешката история на един стриптизьор - желания, копнежи и стремежи към целта. Интересно заснет филм, почти реален, но леко стерилен и обран в актьорската игра Peace

# 381
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мен само едно ме интересува- има ли много Матю по мускул Crazy?

# 382
  • Мнения: 11 743
Тоя филм целия форум го чака в какви ли не теми и раздели и никой не се интересува от художествената му стойност!  Mr. Green

# 383
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Виж сега, аз от филм с Чайника в главната роля няма как да очаквам каквато и да било художествена стойност Joy

# 384
  • София
  • Мнения: 39 302
Мен само едно ме интересува- има ли много Матю по мускул Crazy?
За Матю или добро или нищо! Laughing Не, жестока роля прави той, има како да се види Peace
Бях изненадана от секси Джо - сценично име "Чепа" Joy Хубави, хубави полуголи мъже. И половинката ги оцени Mr. Green

# 385
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, Матю kiss. Ще се гледа значи Mr. Green

# 386
  • Мнения: X
Виж сега, аз от филм с Чайника в главната роля няма как да очаквам каквато и да било художествена стойност Joy
Чайника? А бой де!!!!

# 387
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Идея си нямаш колко меко всъщност се изразих Mr. Green

# 388
  • Мнения: 2 294
Ех, този Революшънъри роуд. И отново на двата полюса.
Много хубав филм. Но аз си изписах писането за него едно време в прословутата дискусия.  Laughing Laughing

# 389
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Къде таз дискусия, любопитно ми стана Rolling Eyes?

Общи условия

Активация на акаунт