Познавате ли моногамни мъже /без да броим вашите половинки/

  • 16 565
  • 346
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Покрай футбола и жегите, напоследък с приятелки имаме все повече време да "клюкарим " по женски, та вчера занищихме вечната тема " Що е туй моногамен мъж и има ли той почва у нас" , лично мое мнение че такова животно нема,но ще ми е интересно да чуя какво мислите и вие.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Е, мога ли да ходя да светя на всеки мъж, дето познавам да видя моногамен ли е или не е...
Че то даже са собствения кой може да гарантира?  Joy
Чудничка тема  Flutter

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е, мога ли да ходя да светя на всеки мъж, дето познавам да видя моногамен ли е или не е...
Че то даже са собствения кой може да гарантира?  Joy
Чудничка тема  Flutter

 Peace

че от къде мога да съм сигурна?  Shocked

# 3
  • Мнения: 140
Е, мога ли да ходя да светя на всеки мъж, дето познавам да видя моногамен ли е или не е...
Че то даже са собствения кой може да гарантира?  Joy
Чудничка тема  Flutter

Собствените няма да ги коментираме, че разводите са скъпи Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 457
Не, не познавам.
Моя мъж казва, че аз съм му единствена и няма желание за секс с други, но предполагам всички така казват.  Laughing

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А какво ми дреме на мен, дали нечии чужд мАж е моногамен? А Polaana?  Thinking

На теб би ли ти пукало, какви ги върши мъжът на твоята дружка?

# 6
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Да. Естествено не мога да бъда сигурна на 100%, но все пак имам причини, събития и факти да мисля, че наистина са такива.

# 7
  • Мнения: 1 568
Сигурна съм че има Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 7 996
Не се вра под чаршафите на познатите си, за да знам кой какъв е. А и слабо ме вълнува.

# 9
  • Мнения: 2 457
А какво ми дреме на мен, дали нечии чужд мАж е моногамен? А Polaana?  Thinking

На теб би ли ти пукало, какви ги върши мъжът на твоята дружка?
Предполагам идеята е да сравниш и да не живееш в розови заблуди, че ето всички го правят, но нашия не, не, никога, той е от друга порода, от друг свят. Как так всички го правят, само нашия - не Laughing
А не че наистина ти пука какво върши мъжът на дружката ти Peace

# 10
  • Мнения: 24
Не, не познавам.
Моя мъж казва, че аз съм му единствена и няма желание за секс с други, но предполагам всички така казват.  Laughing


Same here  Peace
Но съм установила, че може да ме гледа в очите и да ме излъже, без да му трепне мускулче доре, така че.... Досега все за дреболии ме е послъгвал.
Но ММ е шофьор-много изкушения има по магистралие и по фирмите, де да знае човек.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 234

Но ММ е шофьор-много изкушения има по магистралие и по фирмите, де да знае човек.  Mr. Green

Тези по магистралите да ги гълташ за страх  Laughing

В смисъл ? Въпросът е дали изневеряват или дали са имали само една жена?  Thinking Crazy

# 12
  • Мнения: 140
А какво ми дреме на мен, дали нечии чужд мАж е моногамен? А Polaana?  Thinking

На теб би ли ти пукало, какви ги върши мъжът на твоята дружка?

За близки приятелки, на човек обикновено му пука, най-вече защото обикновено се оказва пред дилемата " да и кажа или не", но това е друга тема. Според много психолози полигамията е генетично заложена при мъжете, за да оцелее вида, също както майчинския инстикт при жените. На мен като жена не ми се иска твърдението да е вярно, но какво да се прави. Sad
Цитат
В смисъл ? Въпросът е дали изневеряват или дали са имали само една жена?
Дали изневеряват е въпроса Simple Smile

# 13
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Може и да има, ама сигурно повечето ги е яд.

# 14
  • Мнения: 47 998
Е то човек ако чете форума, ососбено някои подфоруми, със сигурност ще си мисли че няма нито един моногамен мъж, даже ако не  изневерява, сигурно нещо не му е наред
То не бяха теми за любовници, не беше чудо
Не знам моите познати мъже дали са моногамни, или просто дискретни, но смятам че не изневеряват

Общи условия

Активация на акаунт