КАРТИ ТАРО-ТЕМА 11

  • 47 469
  • 738
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Момичета, помогнете ми, моля със следните карти!
Въпросът е от момиче, чиято връзка е някак особена, хем е с момчето, хем не е, уж се обичат, а не могат да са заедно. Тя се опасява, че има някаква "намеса". Та, въпросът е "Има ли магия направена, че ни да се съберат, ни да се разделят"

Картите са: 2 Ж, Отшелника, Луната

На мен са ми много странни, особено с тази Луна. Според мен има някакви странни сили, дето действат. Какво мислите?
Намеса и влияние според мен има, но за направена магия в комбинацията трябва да присъства дявола, въпреки че той не говори сам по себе си за това. Ако става въпрос за  действие, умишлено извършено с недобронамереност.
За мен отшелникът до луната е по-скоро самовнушение.
А с 2 жезли отпред -  може в ситуацията да е намесен трети човек, за който приятелката ти да не знае нищо.. за сега.

# 61
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Благодаря ти, Ескар!   bouquet
По принцип на въпрос за магия (много се надявам друг път да не ме питат  Confused) трябва да присъства Дявола, така ли?
А това влияние, за което споменаваш, нещо рационално ли е (т.е. човек или събитие), или нещо пак в сферата на магиите?

# 62
  • Мнения: 0
Благодаря ти, Ескар!   bouquet
По принцип на въпрос за магия (много се надявам друг път да не ме питат  Confused) трябва да присъства Дявола, така ли?
Няма проблем, но не забравяй - това е просто моето мнение.   bouquet
Не съм напълно убедена за какво влияние е, не искам да изказвам конкретно мнение. Просто не мисля че става дума за направена магия.
За дявола - да трябва да присъства. Също някъде съм  чела и за константно съчетание при магия - Дявола и Справедливостта.

Последна редакция: ср, 18 юли 2012, 22:02 от Eskar

# 63
  • Мнения: 0
Туко-що изтеглих карти за деня си утре. В недоумение съм, не знам как да ги разтълкувам.  newsm78
Някакви предположения?

9 пентакли - Ас пентакли - Луната - Обесен- 8 чаши

# 64
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ескар   bouquet

# 65
  • Мнения: 42
ескар за дневните ти карти - бърз и тотален срив на настроение...унилост,апатия,нежелание  да говориш. Thinking

# 66
  • Мнения: 1
Jassmin, не съм съгласна с тълкуванието, понеже познавам ситуацията. Няма трети човек, а и не е имало страст в началото. За бъдещето не знам, но за миналото и настоящето поне - не е така.  Confused

Klemy, za tretia 4ovek ne biah sigurna i go napisah- poniakoga diavola simvolizira tova , a poniakoga- ne, a asoto Jezli pokazva na4aloto - sas sigurnost e imalo takova i e bilo hubavo -ako ne e bilio 4ak strast - ne e li bilo pone iskrenost, trapka? Asp jezli e mnogo hubava karta.

# 67
  • Мнения: 0
ескар за дневните ти карти - бърз и тотален срив на настроение...унилост,апатия,нежелание  да говориш. Thinking
Да, през този ден стигнах до изводи относно ситуация в живота ми и опрелено повлия на настроението ми. Не много приятни изводи.
Това са искали да ми кажат картите.

# 68
  • Мнения: 0
Момичета, как тълкувате 6 мечове като любовна карта? Най-общо?
Ето 2 комбинации, които съм записала преди време
Въпрос за интимни отношения.

6 меч - крал жезли - света - 8 жезли

крал чаши - 6 меч - 5 жезли - висшата жрица

# 69
  • Мнения: 42
ако питаш за раздяла дали намекват тези 6 меча - не мисля , това  ми се струва карта на вътрешна промяна на мислене,а дали е времена или крайна такава,не бих могла да кажа, вероятно околните карти ще казват. все пак подсказва че на питащия не му е лесно,тежи му нещо на душата, и за това тя се показва- нужно е лечение за питащия,покой,нещо да го разсее.
Цитат
6 меч - крал жезли - света - 8 жезли
тук виждам жената ,заради кралицата жезли че тръгвайки тя  е решена и вярваща в  по доброто което и се полага,само да  не се откаже от намеренията си,би трябвало да доведе  света в своя полза на задоволство.


веднъж се показа на трета позиция  от три карти, питането беше за младо момче което е далече от домът си и работи,верно липсват предните карти кои бяха,но  след  няколко дни се прибра,не е била по силите му работата....


ето и едн аподредба за жена,която се интерисува  от мъж какви са неговите  усещания за  нея,за връзката с нея.тя живее с него сега.
подредбата е ползвана от книгата за друиди и уика 3х3
минало,наст,бъд
идеи
емиции
прояви



всичко виждам но не и любовта в романите newsm78
от картите аз съдя че мъжът е зависим от трета страна,с която се съобразява(може да е човек,или представа за живота,страх)
всичко е един блокаж,сам се стопира,и сякаш започва да  се самонавива и върви към лоша проява.
картите които не ми допадат като описание за характера ,са втората колона, страна работа??? какво толкова се пази?

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 17:25 от мегата

# 70
  • Мнения: 42


Тази подредба е правена за мъж,пита жена за него. горната карта представлява въпроса,в случая карта която  е за мъжа-императора.
подредбата е  три реда по  седем карти. редовете са-минало,настояще и бъд.
колоните са аспекти от живота,на снимката се вижда надписа.

Понеже  колодата с която е редено е само от 22 аркана, и  не е намирам  в таротеките, най подходящи са марсилски  тип карти.
в тази колода  справедливост и сила са сменените номера-8><11

За работа ето какво виждам аз -  колесницата мисля че показват започване на нова работа,сега за сега няма място за изява,оценяван е .
 Провесения-невъзможност за реагиране,иска се контролиране,а и май има и външен такъв(папа)
 папата намеква или че ще трябва да се научи да ''служи'' .
Мисля си дали не е самотен,да му се иска да  е забелязан, и папата отново явявайки се да казва- ще има и други около него .
за развлечения - не виждам да има  кой знае какави сега,тая кула...
амбиции-Неясност,но пък има амбиции.Дали са обаче естетични,добронамерени,порядъчни.
приятелство-и тук като в картите за работа,някак самопоказване,доказване,търси надмощие,предрасъдаци
любов-семейство -здраве- тук  още по-голяма каша.
и то защото някак висшата жрица и императрицата(една под друга) ,като поставим и самия  император заедно с влюбени- вече става една  объркана система,кой,кой,на кой да  не угоди и угоди.
маг об- висша жрица-императрица ??? -
дали има  обяснение  на този ред карти  като комбинация , ако сме взели предвид вече трите карти на любов и трите карти на семесйство където  последната карта колело късмет обърната да се е случила вече, то като отговора от къде,или защо се крие в  ей тези карти комбинация: -настояще-висша жрица-светът-слънце
                      -бъдеще-императрица-кол.късмет обър-звезда обърн
                      къде ще е тоя избор тогава от влюбените
тук малко се отклоних от  самата подртедба като позиции,но такива мисли ми минаха- каша, дано ме разберете какво съм мислила че мисля... Peace споделете вашето виждане Heart Eyes
може ли да става въпрос за две жени в неговия живот,пред какво  е изпарвен той,кой се намесва неуместно, ей това пита жената???

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 18:33 от мегата

# 71
  • Мнения: 307
Za sebe si възприех да ги редя както е нащо православно прекръстване  първите 2 какрти- ясно лицата им приема за лица ,а гърбовете им са си задните части и..все едно от тяхно име се кръстя Горед ,долу , дпсно ,ляво, т.е. 3-горе, 4 долу, 5- това зад нас, 6 това пред нас...

А аз редя 3,4,5,6 в кръг около 1 и 2, които са на кръст в средата. 3 е под 1 и 2, 4 -ляво, 5 -горе, 6 - дясно. Идеята е ,че наподобява кръста на келтите - логично Simple Smile


Така е описан в книгата на Дж.Бънинг и аз така свикнах да го редя. Мисля,че няма правилен и неправилен начин, а въпрос на лично усещане.

# 72
  • България-Варна
  • Мнения: 75
Да вземете да ми хвърлите едни карти ли ако може разбира се!

# 73
  • Мнения: 1
Meggata, нещо не ги докарвам картите. Напиши им занченията моля те.

# 74
  • Мнения: 42
колесница       луна                    дявол             стр.съд       маг.об                       отшелник.об      влюбени
обесен.об        кула.об               смърт.об         луд             висаша жрица          светът                слънце
папа             умереност          сила.об           справ.об    имератрица             колело об          звезда.об

опс едн агрешка в картинката горе - сложила съм на втора колона  друга карта- а е кула


редиците са-минало
                      настояще
                      бъдеще
колоните са седем:
-работа  -развлечения - амбиция - приятелство - любов - семейство - здраве

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 12:45 от мегата

Общи условия

Активация на акаунт