Въх ма бульо,слънцИто кратуната ми тъй напечИ,за море е време,юни свърши вечИ-27

  • 33 998
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 955
Браоо Нерка, 1:1 е  thumbsup Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy




Зузе, тва знам къде е  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




Бобата
на разходка с Бобчето и комшийчето  Joy Joy
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




Бени, готина тениска си имаш  Mr. Green hahaha hahaha hahaha






Момичета,
Скрит текст:
знаете ли го този сайт http://www.enzo.bg/  Аз скоро го открих, тук има и тема за него. Много евтини маркови парфюми и козметика... чак са съмнителни. Хора, които вече са си получили поръчките казват, че са си оригинални и че всичко е ок  Thinking Аз вчера поръчах 2 парфюма, 2 шампоана и една спирала...Като дойдат ще пиша дали са читави. Досега винаги от Ягодката съм си поръчвала, но ако тези са същите, но с по-добри цени веднага ще се преориентирам  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 7 118
Ели,
Скрит текст:
заинтригува ме с този сайт Thinking Чакам отзиви  Peace


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Varna
  • Мнения: 2 594
АлЮЮЮЮ, ЩурачкИтИИИ wavey

МноУ ви благУгадрИЯЯЯЯ Heart Eyes Hug  bouquet

Скрит текст:
Да кажа аз, чИ многУ нИ сЪ притИснявам за стИндуванИтУ, ама за брат ми сЪ притИснявам, щото той сЪ занимава с мама мИ. Аз с нея нИ мога сЪ разбИра цял живот. Да е жива и здрава, таквоЗ чУдУ не съм виждала през дългия си живот ooooh!

И с теЗ картинкИ човек нИ моЖ да УстанИ бИзразличен, ни моЖ да бъдИ прИтИснен....дори Hug Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 7 118
Делте, какче, защо мислиш, че съществува тази тема?  Точно тя ми помага много в трудни моменти..и най-вече хората в нея. Тук всички сте уникални същества с огромни души и сърца newsm51

# 34
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Зузе и останали Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Heart Eyes

ВечИ съм бомба....дори преди утрИтУ съм бомба бейййй newsm47

# 35
  • Мнения: 5 001
Делте, какче, защо мислиш, че съществува тази тема?  Точно тя ми помага много в трудни моменти..и най-вече хората в нея. Тук всички сте уникални същества с огромни души и сърца newsm51


И аз така го чувствам.... newsm10

# 36
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Делте,голямо гуш кака Hug Hug


Зу,мерсаж за новата тема Hug

# 37
  • Мнения: 21
Елито да не забрави да каже да парфюмчетата кат пристигнат как са, че мисля да измъфтя гаЖиту скоро за нещо  Blush Blush

Да ви съ оплача, хванах съ да гледам мача с него, е няма толкова скучен мач, аз 2 пъти в годината ще седна, и то няма пукнат гол  Joy Joy Joy

Нери, а ти къде хайманосваш по цял ден без нас, а, а?  hahaha hahaha hahaha Hug

# 38
  • Мнения: 2 022
ДобрУтро булки!  Hug
Зузик, у гУрЪта ви е много осветено
Видях този ъъъ екземпляр и защо ли се сетих за Бубата и Нери  newsm78
Ни мога да подмина Ели, с таз униформа и парфуна като тури  Crazy

Ади чао от кака ви   Mr. Green

# 39
  • BG
  • Мнения: 2 458

Брютру на сички!



Ощи ногу ми са спи, ма ш'ида да поработа малку, чи ребьонките ми ногу идът и требат кинти!




Бени, готина тениска си имаш  Mr. Green hahaha hahaha hahaha




 Joy Joy Joy

Са убичами ногу , затва евридей!   Laughing

Ае!  Stop

# 40
  • Мнения: 11 834
Добро утро  Mr. Green


Муми днес Четвъртък а   Whistling Joy Joy Joy и затова ли тъй пущуря от радост  hahaha hahaha


Ели мА все към лъскавото те влече  ooooh! hahaha hahaha hahaha


Зузка всичко шие и поправя  hahaha hahaha


Фейти заспала си на улицата, не може така  Whistling hahaha hahaha hahaha


Нери браво направо му скри шапката на водещия, шИ взема някой друг урок при теб  Shocked  ooooh! hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 7 118
Хилоу!  Mr. Green

Утре е петък!

Ели, не изглеждаш много добре  hahaha hahaha hahaha hahaha


Нери, страшен шлем  hahaha hahaha hahaha


Фейти, добро утро! Mr. Green


Бобе, и на теб добро утро Joy Joy Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 1 239
Ух, Ей ме на и мен  ooooh! То изпити, гадории...ама вече си припявам "минАх ли те" Party Официално опуках цялата сесия  newsm18 . Живот и здраве след още 4 изпита и дипломна ще се развявам с това шапче

С она работа....нищо не стана ейй гУведата дори не се обадиха, да ги не Чекам, а бЕха обещали ooooh! Амааа аз не си оставям магарето в калта, пУдсигурена съм, ще се върна на старата...Убава/ лоша............да има материал за харчене

П.С. в една предизпитна вечер ГаЖитУ бисери ми пуска......цял ден аз чета, уча, пиша, пушек край мен се вдига, свършвам в 22ч,той идва, аз почвам мусака, в 11 и нещо вече я ядем. лягаме и ми вика нещо си уморенка......и ме довършИ

Последна редакция: чт, 28 юни 2012, 10:56 от *Шоколадче*

# 43
  • Мнения: 11 834
Шоки хайде честита сесия  Hug, ще ги вземеш и другите 4 и дипломната като едното нищо Whistling. За работата - каквото такова, ще излезе друга  Peace.

Муми ш му изкараш очото на половинЪ  Shocked Whistling hahaha


Искам ей тъй някъде да сЪ прострЪ  ooooh! hahaha hahaha

# 44
  • Мнения: 7 118
Ели, така ли му викат вече  hahaha hahaha hahaha


Мастъра и тя полегнала Mr. Green


Бобе, виждам, че си се простряла  hahaha hahaha hahaha


Пак изтрепахме рибата с красУта с Боба  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт