Препоръчайте ми матрак

  • 3 607
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 785
Моля препоръчайте ми матрак за единично легло,на което ще спи дете.Открих няколко стари теми от преди 3-4 години,но ми се иска да актуализирам мненията.
На мен са ми известни по-популярните ТЕД,Магнифлекс,Блян и т.н.По спомени в Айкото можеха да се изпробват поне тези на ТЕД.
Ще бъда благодарна за всякакви отзиви и мнения.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЛАЙФ ТРЕЙДИНГ ООД

София 1113   
Телефон: 02 / 975 89 05, 0884 02 17 31   
Адрес: жк Гео Милев, Galaxy Trade Center, ул. Галилео Галилей 15, ет. -1

Висококачествени продукти за спалня Life Sleep Comfort - ортопедични и ергономичн матраци, ортопедични възглавници, легла, спално бельо и др.
===============================================================


Ето от тази фирма са ми матраците, спя в облак... Но нещо не им работи сайта... Или аз не го откривам.
Става дума за матраци Life Sleep Comfort .
http://matraci.net/matraci/matraci-life-sleep-comfort/  в този сайт са ги описали.
Мисля, че в Галакси център имат шоу-руум за проби.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 785
Благодаря Шани!
Няма ли други препоръки?

# 3
  • София
  • Мнения: 44 259
може да отидеш в лабиринт, там има приличен избор на видове и модели...
аз съм ЗА магни.

# 4
  • Viena
  • Мнения: 3 602
Аз съм много доволна от Дормео. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9
Здравейте и аз да се включа с моите впечатления-взехме си матрак за спалня на КАМБО с мемори пяна..невероятно удобен, поема извивките на тялото, а като станеш се възвръща в изходна позиция. Дано не прозвуча като рекламите за матраци и всякакви такива досадни телевизионни реклами, но наистина и двамата с мъжа ми сме много доволни! Успех при избора матракът наистина е много важен за пълноценният сън и за мен си струва да се инвестират повечко средства. Там дават 10г. гаранция, а и вече са 15г. на пазара.

# 6
  • Canada
  • Мнения: 649
Много искахме да купим Дормео, но въпреки направената от нас поръчка - не ни го доставиха повече от месец.
За това в крайна сметка купихме Тед, понеже имаше близо до нас техен магазин. Не съжаляваме изобщо за избора ни, но ние обичаме да спим на твърди матраци и специално търсихме някакъв възможно най-твърд матрак. Децата също спят на твърди матраци.
Наспиваме се отлично, естествено стига да не е тази жега като напоследък.... Rolling Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 507
Не си спомням дали имаше детски, но виж и матраците в ИКЕА - също могат да се пробват.

Общи условия

Активация на акаунт