Минерален басейн в планината - къде?

  • 205 072
  • 516
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 571
Някои има отзиви за СПА хотел Оазис и Елеганс СПА хотел Огняново.

# 361
  • Мнения: 2 208
Втемата за Огняново доста има писано Peace

# 362
  • Мнения: 3 571
Втемата за Огняново доста има писано Peace
Благодаря.Пропуснала съм я .Обсъждане на два хотела.Друго не прочетох

Последна редакция: чт, 16 юли 2015, 22:03 от mimi0585

# 363
  • Мнения: 2 208
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=829867.30;topicrefid=20
на трета страница и на втора страница, напълно подробно за Елеганс Wink

# 364
  • Мнения: 3 571
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=829867.30;topicrefid=20
на трета страница и на втора страница, напълно подробно за Елеганс Wink
Heart Eyesблагодаря.Някаква друга тема съм чела.

# 365
  • Мнения: 67
Миналата година беше 5лв за възрастен входа.
Ясно, нормални цени. А чисто ли е .....

# 366
  • София
  • Мнения: 1 010
Някой може да иска да ме линчува, но трябва да спомена едно място в планината, където получихме усещането за басейн и още много повече - Планински чифлик.
Смешно топилце, ще кажете, но децата - 5 на брой - нямат забележки към него (подгрява се на дърва), а всички ние нямаме забележки към Средна Стара планина, която усетихме отлично Grinning
Без навалица, без шум, с много уют, сгрети от нещо истинско на тръгване.
Разбира се, нищо общо с хотел.  Peace

# 367
  • Мнения: 888
Пепеляши, оставям някой друг да те линчува  Wink. Аз съм впечатлена и си го добавям в списъка за посещение  Peace

# 368
  • Русе
  • Мнения: 12 402
  Актуална информация за хотел с вътрешен минерален басейн в Чифлик, Шипково или някъде из източна Стара планина.

# 369
  • Мнения: 3 571
В Павел баня ще отвори нов хотел.Хотел Княз Павел.Изглежда доста добре.Остава да го пробваме.

# 370
  • Мнения: 158
Момичета, имам едно питане.
Някоя от Вас ходила ли е във Вила Минерал 56 в с. Баня?
Както и мнения за хотел Аспа вила, пак там?
Изглеждат ми добре на снимките, има и добра оферта за там, та и се чудя за няколко дни през август.

попаднах на темата докато търся местенце с гореща мин.вода, за да се стоплим посред зима Simple Smile и видях питането за Минерал 56. Лятото бяхме там за 2 нощувки и много ни хареса - и басейна, и обслужването, и цената. Стаята ни беше малко тесничка за четирима ни, но не сме се задържали много в нея  Wink

# 371
  • Мнения: 2 208
Аспа вила не ми хареса, само външен басейн, доста тесен. Местоположение на края на селото. Хигиената малко занижена ми се видя, точно срещу градския басейн. Аз съм почитател на Римска баня, е няма такива басейни,  топли и големи Wink

# 372
  • Мнения: 3 571
Някой с отзиви за хотел Дианамар Павел баня.

# 373
  • Варна
  • Мнения: 4 394
В с. Баня , до Банско и Разлог има поне 3 хотела с хубави топли минерални басейни.

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 480
За НГ бяхме в Аквилон. Хубави басейнчета, топли. Имат и хубави попадения в кухнята, обаче имаше и доста греди. Доматена супа-сложили доматено пюре с малко вода. Ужасно беше. Гарнитура картофи за НГ още се чудя как могат така грозни и невкусни да ги направят. Стаите са хубави. Персонала е много любезен, като изключим 2мата сервитьори. Държаха се все едно сервират в долнопробна кръчма

Общи условия

Активация на акаунт