Минерален басейн в планината - къде?

  • 195 853
  • 516
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1
Хайде и аз да споделя моите впечатления от с. Баня и хотел Минерал 56.

Съвсем случайно, преди 3 седмици/ попаднахме на хотела в интернет, запазихме места /апартамента е уникален/ и целия хотел е дизайнерски и модерно обзаведен. Управителката е много учтива и всички се държаха с нас като с приятели. Топъл външен басейн  37 градуса, ресторант с много вкусна храна - препоръчвам горещо, имат и фитнес и джакузи, масажи и маски. Чисто и спокойно място за почивка със семейството или група приятели. Цените са съвсем народни за курортно място!

# 511
  • На плажа
  • Мнения: 1 104
Някой с пресни впечатления за хотел Аквилон-с.Баня?

# 512
  • Мнения: 10 993
Интересувам се от мнение за Вонеща вода. Колко е топла водата. Имам планове за май месец искам да го съчетая с екскурзия до Велико Търново и Арбанаси. Някакви предложения.

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Някой с пресни впечатления за хотел Аквилон-с.Баня?
Бяхме края на ноември. Топло е в хотела, много. От чистотата на плочките около вътрешния басейн има какво да се иска, иначе водата е прекрасна, парна баня и сауна също. Вън-за мен беше леко хладка, но аз не съм критерий. В ресторанта едната вечер чаках 50 минути за вечерята си. Не сядайки на двойнатамаса до входа, защото сервитьорката просто ви забравя и не ви вижда. Още нещо неприятно-петно от незнаен произход върху покривалото на леглото, и единия следобед, докато хората спят, отвън си ремонтираха мотор, в хотела ги дават под наем май, защото имаше няколко

# 514
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Интересувам се от мнение за Вонеща вода. Колко е топла водата. Имам планове за май месец искам да го съчетая с екскурзия до Велико Търново и Арбанаси. Някакви предложения.
По принцип минералната вода във Вонеща вода не е топла, ако някой хотел си я подгрява, но вече да кажат тези, които са почивали там зимата.

# 515
  • Мнения: 535
Здравейте, търся хубав външен минерален басейн в района на Гоце Делчев. Имаме къде да нощуваме, така че ни трябва басейн, който да е отворен за външни посетители Simple Smile

# 516
  • Мнения: 6 257
Здравейте, търся хубав външен минерален басейн в района на Гоце Делчев. Имаме къде да нощуваме, така че ни трябва басейн, който да е отворен за външни посетители Simple Smile
Външни топли басейни, дори горещи топила има в Огняново в много от хотелите, но трябва да попитате дали в момента предвид Ковид ситуацията допускат външи посетители. Хотели Елис, Бохема, Терма вита, Елеганс, Делта и много други.

Общи условия

Активация на акаунт