Минерален басейн в планината - къде?

  • 196 064
  • 516
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 137
Връщаме се от почивка в Банско.
Препоръчвам комплекс Римски бани в с.Баня. Прекарахме като външни гости един ден в техния спа-център. Изключително нов и чист. Вътрешен басейн с 34гр.на мин.вода, външен горещ басейн, сауна, парна баня, римска баня, японска баня, джакузи, шоков душ, турска баня. Цената е 20лв за възрастни на ден и 10лв.на дете.

# 481
  • Мнения: 5 278
В района на Добринище, Баня има ли по-евтини минерални басейни - само басейн? Това 20 лв. на възрастен и 10 на дете ми се вижда като цени на аквапарк  Shocked

# 482
  • София
  • Мнения: 1 247
В района на Добринище, Баня има ли по-евтини минерални басейни - само басейн? Това 20 лв. на възрастен и 10 на дете ми се вижда като цени на аквапарк  Shocked

Ето това е в Добринище, водата е минерална, но като цени сега не зная как е. Били сме последно преди няколко години и цените бяха съвсем прилични:

http://www.banskopool.com/

# 483
  • Мнения: 5 278
Сайта го разгледах, но няма цени  Rolling Eyes Да не се окаже и там по 10-15 лв. на човек  Rolling Eyes

# 484
  • София
  • Мнения: 4 253
Погледнете комплекс Изгрева в село Баня. Няма цени на сайта им, но можете да попитате по телефона. Зимата беше по 6лв. ползването на басейна.

# 485
  • Мнения: 5 278
Благодаря  Hug

# 486
  • София
  • Мнения: 1 603
Сайта го разгледах, но няма цени  Rolling Eyes Да не се окаже и там по 10-15 лв. на човек  Rolling Eyes

http://www.banskopool.com/
цената е  8 лв. за възрастен и 7 за дете /в случая 9 годишно/. Това включва шезлонги и чадъри т.е. плащаш само вход, и се настаняваш - има и чудесно поддържана тревна площ. Цените в барчето и ресторанта /оскъдно меню, но пък на крачка има две приятни механи/ са съвсем прилични.
Инфото ми е от преди няколко дни - бях по време на джаз феста - денем плаж, вечер фест  Wink.

М/у др. това е събота и неделя /че предишните дни не ставаше за плаж/, през седмицата може и да е по-евтино...разбира се може и да не е.

Местните споменаваха някакви съвсем символични цени за обществения плаж в с. Баня, но не помня какви, пък и не стигнах до там и нямам лични впечатления. Само да кажа, че въпросния плаж е близо до Изгрева /ако ходите натам, може да го погледнете/ и точно с/у Аспа вилата, но пък отсреща е циганската махала.

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 21:11 от supi4ka

# 487
  • Мнения: 137
Извинявам се, но 20лв за възрастен и то ползване на басейн, сауна, римска, турска баня, ледена сауна, японски ведра, ароматна сауна изобщо не ми се струва като цена за аквапарк.

# 488
  • Мнения: 2 208
В Русковец  е 40 лв за възрастен Peace. Басейна в общественият плаж на Добринище е студен има детски по топъл и джакузи, пренаселено. На плажа може и повече от 500 човека да са. До него има градска баня с басейни и вани с минерална вода вход 3 лв Hug

# 489
  • Мнения: 5 278
Извинявам се, но 20лв за възрастен и то ползване на басейн, сауна, римска, турска баня, ледена сауна, японски ведра, ароматна сауна изобщо не ми се струва като цена за аквапарк.

О, не споря, сигурно е много хубаво, ако можехме да си го позволим, но нямаме по 60 лв. на ден само за вход, без храната.  Rolling Eyes Ако взимахме по 2000 лв. на месец сигурно щеше да ми звучи прекрасно, но за съжаление не е така и си търсим басейн с вход за възрастен около 5 лв.
Ще погледнем обществения басейн в с. Баня, благодаря  Peace

# 490
  • София
  • Мнения: 727
Пресни отзиви за Римска баня - бяхме там от 14 до 18.08 - не съм очарована изобщо. Не е моето място, не ми хареса. Басейнът Трапеца мирише на хлор, в самото помещение още като влезеш те удря силна миризма на препарати - отидохме първия ден и повече не повторихме, дори децата не искаха да влизат в този басейн. Посещавахме Елипса - много по-хубав, по-топъл и не се усещаше миризма на хлор. Спа-то - доста разнообразно, хареса ми билковата сауна. Като цяло хотелът създава впечатление на чисто и поддържано място, но като се загледаш по-подробно - ами не е така, даже и чисто не е много. В ресторантът липса на организация, за вечеря ако не отидеш в самото начало, после трудно ще намериш какво да вечеряш - такова чудо не съм виждала досега никъде, празни тави, празни купи за салати, стоиш, въртиш се, една вечер даже и хлябът беше свършил. Изнасят, но много бавно, по 10 минути трябва да висиш до масата да чакаш да изнесат нещо, накрая ти писне  и си взимаш каквото и да е. Ако отидеш пък в самото начало на вечерята се редиш на опашка. Чиниите свършваха, изнасяха от вътре направо мокри, явно току що отсервирани и измити - как измити не е ясно, защото цялото семейство ни хвана вирус - първо децата, после и нас с мъжа ми. Еднодневка, но качествена, с всички екстри. В апартамента като влезеш ти се струва чисто, като се загледаш - следи от пръсти навсякъде, мокет, пълен кой знае с какво... Иначе кърпи и халати сменят всеки ден при поискване. Персоналът любезен, стараят се, но не достига нещо, незнам какво. Искрено съжалявам, че не отидохме на друго място, още повече, че още си влачим последствията от отвратителния ентеровирус.

# 491
  • Мнения: 1 288
[

Местните споменаваха някакви съвсем символични цени за обществения плаж в с. Баня, но не помня какви, пък и не стигнах до там и нямам лични впечатления. Само да кажа, че въпросния плаж е близо до Изгрева /ако ходите натам, може да го погледнете/ и точно с/у Аспа вилата, но пък отсреща е циганската махала.
Миналата година посетихме Аспа вила.
Да, хотела е  точно срещу обществения плаж, в който се къпеха предимно роми, живеещи в съседство.
Колкото до Аспа вилата- голмо разочарование. Ромските купони огласяха денонощно хотела, собствениците си правеха частни партита всяка вечер около басейна и беше едно '' спокойствие''...добре че минавахме пътьом и бяхме за 2 дни само.
Много мърляв хотел, отвратителна храна и абсурдни цени.
Малко късно видяхме тези отзиви:
http://www.visit.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D … %D0%BB%D0%B0/644/

# 492
  • Мнения: 5 278
Тотално ме отказахте Simple Smile Аз мислех, че в този край на България няма цигани, но явно съм в заблуда  Rolling Eyes
А в Добринище има ли обществен басейн?

# 493
  • София
  • Мнения: 727
О, в Баня има бая роми, на мен цялото село ми се видя мърляво и не бих почивала повече там, но това си е мое впечатление и мнение.

# 494
  • Мнения: 1 288
О, в Баня има бая роми, на мен цялото село ми се видя мърляво и не бих почивала повече там, но това си е мое впечатление и мнение.

+1

А за Аспа вила всички негативни коментари са верни. Положителните предполагам , че си ги пишат собствениците.

Общи условия

Активация на акаунт