Минерален басейн в планината - къде?

  • 196 066
  • 516
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 9 517
Не съм била в Мурите, две години пращах там децата с бабата и дядото - децата се връщаха доволни, бабата и дядото - не, но те бабата и дядото не са особено големи любители да отглеждането на деца.
Римска баня аз лично не я харесах
Аз лично от тази дестинация харесах Астера - не беше идеално, но пред Римска баня бих го избрала, нищо че не е с минерална вода  Peace

# 466
  • София
  • Мнения: 4 253
Лъки и Пирин голф са моите фаворити за Банско, ако приоритетът ви не е минералната вода.

# 467
  • Мнения: 13 191
Във Велина имаше малък горещ басейн за киснене по стълбите надолу от помещението на вътрешния басейн.
Той сега за голямо съжаление е с ледена вода, за след излизане от сауната.

# 468
  • Мнения: 2 208
Разбира се, че ще избереш Римска баня, там е с минерална вода. Сега е и ремонтиран, ако не те притесняват и новите цени разбира се...

# 469
  • Мнения: 3 271
Благодаря ви.В Римска баня се оказа че няма места.Заложихме на сигурното Велинград

# 470
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
аз много съжалявам, че в Римска баня нямаше места за нашия период, след хубави отзиви тук се насочих към Аквилон в Баня пак - ами не съм очарована - водата минерална, ОК, това е плюс, ама иначе ми е едно такова мислено недомислено и позанемарено в СПА-то за жалост.. А иначе хубава база

# 471
  • Мнения: 2 208
Аквилон е с по-хубавото обслужване от Римска баня и по-поддържано според мене, с по=добра закуска и кухня , но много по-тесничко Peace

# 472
  • Мнения: 2 070
В с. Баня препоръчвам Аквилон Резиденс. Чудесни апартаменти, любезен персонал, вода в басейните 36 градуса.За семейства с деца е прекрасно.Малък недостатък, при пълен хотел пренаселено край басейна

# 473
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
В с. Баня препоръчвам Аквилон Резиденс. Чудесни апартаменти, любезен персонал, вода в басейните 36 градуса.За семейства с деца е прекрасно.Малък недостатък, при пълен хотел пренаселено край басейна
за тук ми е думата . единствения плюс соред мен  е наистина топлата вода в басейна, ние посещавахме вътрешния и т.к е лято, не е пренаселено ,но не и се мисли какво би било зимата.... смея да твърдя, че не съм от капризните, ама.... ми изтрийте ги малко тия плочки в СПА.то - особено пред парната баня, покрай вътр  басейн... еми малко поддържане няам да е излишно, чернеят...  Що се отнася до храната - да , хбава е, не мога да го отрека. За почистването - ми в нашата стая не влязоха, сигурно ако сме една седмица може и да ни почистят

# 474
  • Мнения: 430
В с. Баня препоръчвам Аквилон Резиденс. Чудесни апартаменти, любезен персонал, вода в басейните 36 градуса.За семейства с деца е прекрасно.Малък недостатък, при пълен хотел пренаселено край басейна
за тук ми е думата . единствения плюс соред мен  е наистина топлата вода в басейна, ние посещавахме вътрешния и т.к е лято, не е пренаселено ,но не и се мисли какво би било зимата.... смея да твърдя, че не съм от капризните, ама.... ми изтрийте ги малко тия плочки в СПА.то - особено пред парната баня, покрай вътр  басейн... еми малко поддържане няам да е излишно, чернеят...  Що се отнася до храната - да , хбава е, не мога да го отрека. За почистването - ми в нашата стая не влязоха, сигурно ако сме една седмица може и да ни почистят
За ситуацията в Аквилон писах още преди година - ходим често, за по седмица - и не, не чистят и при такъв престой, хубавото на хотела е топлата вода в басейните, апартаментите са на бойлер според инфо от персонала, и да хранат, поне на закуска, е читава - малък избор, но качествени продукти.

# 475
  • Мнения: 49
Супер доволна съм от:
Хотел Емали - Сапарева баня
Хотел Балкан - Чифлика, Троян
Хотел Клептуза - Велинград

sun

# 476
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Привет.
Бих искала да посетя Родопите това лято.Понеже аз държа на разходките, а мъжът ми на релакс с басейн, моля ,ако някой знае местенце,подобно на хотелчетата в Чифлика , където може да се къпеш на топличко и вечер да си пийваш в басейна... Laughing
Повечето басейни не работят вечер, а това на нас не ни харесва.
Благодаря предварително. bouquet

# 477
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Сигурно е коментирано, но ме интересува кой хотел в Огняново е хубав?
Изискването ни е да има външен басейн.
С 2 деца на 12 и бебе на 9 месеца сме....
Обмислям кратка почивка.....

# 478
  • Мнения: 6 299
Сигурно е коментирано, но ме интересува кой хотел в Огняново е хубав?
Изискването ни е да има външен басейн.
С 2 деца на 12 и бебе на 9 месеца сме....
Обмислям кратка почивка.....
Има отделна тема за Огняново. Много са хубавите хотели има и много нови. Всички са с басейни навън, някои и с топила. Зависи какво търсите и за какви пари. Аз Ви препоръчвам Елеганс Спа.

# 479
  • Мнения: 452
Родителите ми и дъщеря ми се върнаха вчера от "Елеганс спа", много са доволни от всичко.

Общи условия

Активация на акаунт