Минерален басейн в планината - къде?

  • 196 063
  • 516
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 603
Тотално ме отказахте Simple Smile Аз мислех, че в този край на България няма цигани, но явно съм в заблуда  Rolling Eyes
А в Добринище има ли обществен басейн?

В Алфа спа - то Добринище за за два дни не видях нито един циганин /вероятно не пускат/, но пък в центъра на Разлог е страшно.

# 496
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ако някой се интересува само от басейн - миналата седмица 2 дни бяхме в Белчин парк - входът е 10 лв. за възрастен и 5 лв. за дете до 16 г. Има голям басейн с температура, приятна за плуване (ок. 25 градуса мисля), детски, дълбок 90 см. с по-топла вода (30-35 градуса) и 2 пързалки и топило с вода 38-40 градуса. Цените в заведението са съвсем нормални, персоналът е любезен, дори в неделя, когато е пълно, поръчките пристигат бързо. Пиците им обаче не стават (поне тази с пиле и бекон). Чисто, поддържано, приятно място с просторен парк и паркинг, аз съм очарована.

# 497
  • Мнения: 792
Ние пък през Май бяхме само на басейн в Аквилон - с.Баня. 10 лв беше входа за възрастни. За дете на 5 год. не сме доплащали. Не знам колко голям им е спа центъра, но басейнът за мен е по-скоро малък и леко скучноват. Няма стъпало за сядане отстрани в самия басейн, няма джакузи зона, няма детски басейн и т.н Затова и смятам, че 20 лв. за спа пакет в такъв хотел е много, няма значение към какви заплати се съпоставя. Но пък това е начин да се ограничи достъпа на външни лица Peace

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Мнение за Спа хотел Девин???
Или новият Маунтайн вю?

# 499
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Мнение за Спа хотел Девин???
Или новият Маунтайн вю?

Аз не харесах Спа хотел Девин, но впечатленията ми са от преди 3 години, може да има подобрения  Peace Все пак ще споделя какво НЕ ни хареса: стаите са много малки, нямат тераси, водата е топла единствено в детския басейн; бяхме си платили пакет - нощувка, закуска и вечеря. Почти всички гости на хотела бяха с такъв пакет, съответно вечер сервитьорите като видеха поредното талонче на масата правеха обидена физиономия.

# 500
  • Мнения: 79
Здравейте!

Може би не е за тук въпроса ми, но някой скоро посещавал ли е с.Баня, зад х-л Римска баня забелязахме че се строи нов, дали вече е готов? Търся хотел с басейни като на Римската баня, като топлина и големина, ако може да препоръчате!

# 501
  • Мнения: 3 157
В Добринище и аз не видях цигани-в Русковец бяхме,беше много готино,в центъра и по заведенията също е много приятно.Тази или следващата седмица сме запланували Белчин гардън,надявам се да е спокойно и там.

# 502
  • Мнения: 88
В Добринище и аз не видях цигани-в Русковец бяхме,беше много готино,в центъра и по заведенията също е много приятно.Тази или следващата седмица сме запланували Белчин гардън,надявам се да е спокойно и там.

Бяхме в Белчин гардън, но водата ми се стори не достатъчно топла. Лятото на комплекса с басейните е супер.

# 503
  • Мнения: 2 070
Посетихме Аквилон Баня за втора поредна година.Останах по- очарована от преди.Спокойно, в апартаментите чисто и топло.Водата 37-38градуса.Когато плащам за хотел с минерален басейн, наистина държа да е топла водата.За роми не мога да кажа, почти не напускахме хотела.Една разходка до Банско, направо обезлюден за зимен курорт

# 504
  • sofia
  • Мнения: 409
Посетихме Аквилон Баня за втора поредна година.Останах по- очарована от преди.Спокойно, в апартаментите чисто и топло.Водата 37-38градуса.Когато плащам за хотел с минерален басейн, наистина държа да е топла водата.За роми не мога да кажа, почти не напускахме хотела.Една разходка до Банско, направо обезлюден за зимен курорт

Моля те за повече инфо за басейните, храната и т.н.

# 505
  • Мнения: 1 035
Здравейте! Моля, който има мнение за Градска баня и Аква клуб "Kотвата" - Сапарева баня да сподели. Интересувам се къде са по - добри условията и от цените в Градската баня.
Благодаря предварително!

# 506
  • Мнения: 19 485
Те тези двете са свързани и май има обща цена, обаче за различните услуги е различно и не мога да помогна в това отношение. В Аква клуба басейните са открити само, банята има един закрит басейн и едно-две джакузита, пак закрити.

# 507
  • София
  • Мнения: 1 715
Здравейте! Моля, който има мнение за Градска баня и Аква клуб "Kотвата" - Сапарева баня да сподели. Интересувам се къде са по - добри условията и от цените в Градската баня.
Благодаря предварително!

В банята е много топла водата. Входът май беше 7 лв., а за деца - 4лв. Комбинация с външните басейни беше двойно. Ходихме септември, но не помня със сигурност. Имаше обща цена за спа - сауна и някакви други неща - 16лв. Имаше и разлика за делнични и почивни дни.

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 17:52 от Simantro

# 508
  • Мнения: X
Нещо за Вършец? Гледам из нета, че май има само два хотела с вътрешен басейн - Ата и Медикус... Ама и двата са скъпички.... Sad

# 509
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Нещо за Вършец? Гледам из нета, че май има само два хотела с вътрешен басейн - Ата и Медикус... Ама и двата са скъпички.... Sad
И Съни Гардън.
Ата имат делнични пакети по 5 дни със закуска и вечеря за по 200 лв на човек.Ако нещо те интересува за Вършец пиши ми на лични

Общи условия

Активация на акаунт