Хотел Блу Ориндж-сезон 2012г.! ТЕМА 2

  • 21 351
  • 208
  •   1
Отговори
# 150
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Роси, като прочетох поста ти за стая с изглед към морето се сетих, че аз писах с изглед към басейна. Я кажете тези които сте били дали ще ни е шумно  Rolling Eyes
Jani79, това е чудесно, че морето е било спокойно и топло. Дано и при нас е така  Simple Smile
Аз мисля,че ще ти е шумно,защото терасите са точно до басейна,много наблизо са.И ако сте на отворен прозорец все едно ще ви викат нахалните немци в стаята ви.



Сайта на хотела вече не е хакнат.Тук може да се разгледа хотела на 360 градуса:
http://www.blueorangebg.com/Default.aspx?langID=BG

Ето я и инклузив програмата за тия,които още не сме ходили,тя е вече ясна,но е извадена от техния сайт:

ОЛ ИНКЛУЗИВ ПРОГРАМА

 

ХРАНЕНИЯ

Закуска:

в основния ресторант на комплекса, богата закуска на бюфет

от 7.30 до 10.00 часа

 

Обяд:

в основния ресторант на комплекса, на бюфет

салатен бюфет,  предястия, 3- 4 основни - месни и безмесни ястия, десерти, сладолед, плодове

от 12.30 – 14.30 часа

 

Вечеря:

в основния ресторант на комплекса, на бюфет

разнообразен топъл и студен бюфет, месни и безмесни ястия, десерти, плодове, сладолед

от 18.30 – 21.00 часа

тематични вечери  - два пъти седмично

 

Междинни хранения :

от 15.30 – 17.00 часа – сандвичи, пица, хот дог, кроасани в основния ресторант на комплекса

 

Tea time:

от 15.30 – 17.00 часа – кафе, чай, сладолед, сладкиши

 

НАПИТКИ

от 10.00 – 23.00 часа на лоби и басейн бар и по време на храненията

-         всички местни алкохолни напитки, бира, вино

-         безалкохолни напитки - минерална вода, сода, кока кола, фанта, спрайт, сокове, сиропи

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 14:26 от rosinauzunova

# 151
  • Мнения: 52
Роси ,за да имаш изглед -море трябва да си в къщичките според мен.На нас изгледа ни беше точно като от снимката ,която си качила само ,че малко по -хубав ,защото бяхме на 4ти етаж и се виждаше част от морето.
ninand    -  не ни беше шумно в стаята ,защото постоянно стояхме на климатик и затваряхме вратата.Даже към 10и 30 вечерта автоматично се изгасваха всички лампи по балконите ,сигурно да не пречат на хората които искат да си легнат по рано  Wink
На междинните хранения не съм виждала хот-дог и сандвичи ,но може и аз нещо да не довиждам  Wink

# 152
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Като наближава нашата почивка трябва ли да звънна в хотела да си кажа пак изискванията или няма нужда?

Къде е по-хубаво и по-добре...в основния корпус или в къщичките?

# 153
  • Мнения: 4 159
ние бяхме с изглед към басейна, на трети етаж , но не точно над басейна, а малко отстрани
на снимката, която е пуснала роси, това е терасата преди тази със синята кърпа Laughing
не ми беше шумно изобщо, дори и на отворена врата
изглед море има и от високите етажи на блоковете ,не само от къщичките, малко страничен, но все пак се съобразяват с допълнителните изисквания

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 16:38 от iliana_mama

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 749
Благодаря ви момичета  Hug И аз така преполагах.

# 155
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте, и ние се завърнахме вече. На нашето семейство много ни хареса почивката и пак мислим да отидем. Мога само хубави неща да кажа за хотела и персонала. Благодаря им за хубавото изкарване!   bouquet
Сигурно ще повторя другите, но все пак - чисти и просторни стаи (бяхме в студио), удобно и тихо беше при нас. Комплексът е зелен и уютен. Храната за мен беше много вкусна и в изобилие, не съм имала забележки. Имаше забележки по-напред за плодовете, аз мисля, че бяха супер - имаше поне по 4-5 вида и то вкусни. Пържените картофи наистина бяха много вкусни. Simple Smile
За анимацията- децата много се забавляваха на детската дискотека, така че нямам забележки. На плаж винаги сме намирали чадър и шезлонги - и сутрин и следобед. Е, имаше няколко семейства, които се познаваха и запазваха по 4-5 чадъра един до друг, но аз се опитвам да не се ядосвам на такива.
От немските туристи съм очарована (rosinauzunova, не знам защо имаш отрицателно отношение). Възпитани и мили бяха всички. Една вечер докато се въртяхме да си търсим маса къде да седнем да вечеряме, един германец дойде специално да ни каже, че ще стават и да отидем на тяхната маса. Нещо, което събиращите маси и пиещи по цяла вечер компании българии не направиха. Германците сядаха, вечеряха набързо и отиваха на бара или пред сцената. А доста компании българи седяха и пиеха (и изграеха карти), запасили се с по няколко чинии до тях. Разбира се имаше и културни семейства.

И последно, бях настроена положително и не съм човек, който да издребнява и да се кара, защото считам, че това ще ми развали повече почивката и получих една наистина страхотна почивка.  Heart Eyes

П.С. Едната вечер видях Юлияна Дончева и Стъки там. Laughing

# 156
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Лиличка,о......не....в никакъв случай не съм отрицателно настроена  Grinning Нещо не си ме разбрала правилно.Даже писах,че предусещам че ще останем доволни ,но с чувството,че за другата година ще търсим нещо по-атрактивно.....например като Мирамар.
Следя с голям интерес темата,очарована съм от отзивите,които се дават тук.
 Благодаря на всички,които се включват и споделят впечатленията си и ни дават отговори на въпросите ни относно хотела като цяло!  Hug

Стъкито ни е съгражданин,познава се и с моя мъж,не са приятели,но се знаят.Ще е удоволствие и за мен,ако видя някоя известна личност там.
Спомням си,че през 2008г.(малко се откланям от темата) във Св.Влас на нашия плаж на хотела видях да се пече водещата на тогавашното предаване по БТВ....ох как се казваше....в неделя сутрин го даваха и беше политическо.

Сетих се...предаването се казваше "Бизнесът идва"

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 18:18 от rosinauzunova

# 157
  • Мнения: 3 286
Лиличка,о......не....в никакъв случай не съм отрицателно настроена.Даже писах,че предусещам че ще останем доволни ,но с чувството,че за другата година ще търсим нещо по-атрактивно.....например като Мирамар.
Следя с голям интерес темата,очарована съм от отзивите,които се дават тук.

Peace

# 158
  • Мнения: 4 159
и аз с малко спам извън темата
юлияна и стъкито ги засичам вече на няколко хотела все по царския плаж
явно и на тях им е любим  Simple Smile

# 159
  • София
  • Мнения: 672
rosinauzunova, останах с впечатление, че имаш известно отрицателно отношение към немските туристи. Извинявай, ако съм те засегнала. Не съм искала. Хубаво изкарване без никакви проблеми желая на цялото ти семейство!  Hug

# 160
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
rosinauzunova, останах с впечатление, че имаш известно отрицателно отношение към немските туристи. Извинявай, ако съм те засегнала. Не съм искала. Хубаво изкарване без никакви проблеми желая на цялото ти семейство!  Hug
Не си ме засегнала.По принцип не харесвам германците като хора,но това е мое мнение,но това не означава,че ще ми се огорчи почивката,заради това.  Grinning
Благодаря за пожеланията!  Simple Smile
Весело изкарване и на всички,които им предстои! Hug

# 161
  • Мнения: 22
То и аз от време на време ми се ще да сменя хотела с някой друг за догодина(2години сме в Блу),ама да ви кажа,тези дни се разходих виртуално по различните хотели,вкл и Мирамар,ами извинявайте ама то такива цени.....много е скъп,а това което предлага Блу ориндж за цената си е направо отлично.

# 162
  • Мнения: 52
Момичета,аз също продължавам да разглеждам различни курорти ,и май уцелихме десетката с Блу ориндж благодарение на Роси ,защото тя ми го препоръча ,за което и благодаря.Парите ,които платихме абсолютно се оправдаха та даже и отгоре.Ако търсите топло море ,вкусна храна и спокойствие значи това е вашия хотел.По рано казах ,че за догодина ще търсим нещо друго ,но май ще го посетим отново живот и здрави

mirenamell -съгласна съм с теб в Мирамар е много скъпо на нас ще ни излезе точно двойно от Блу ориндж

# 163
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Jani79 ,радвам се наистина,че сте прекарали приятно в Блу Ориндж! Hug
Надявам си и ние да сме така доволни,както вас!! Praynig
Тая почивка я чакам цяла година.

Искам да попитам тези,които са ходили люлките скъпи ли са в Созопол,бънджитата,батутите...влакчетата.
А царевичка на плажа продава ли се и по колко върви?На други места бройката е 2лв.

Сетих се един важен въпрос....,в Созопол има ли хубава сладкарница с вкусни торти,но да не са скъпи,в смисъл едно пърче да не ми е по 5лв.,и да не са на Неделята.

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 22:58 от rosinauzunova

# 164
  • Мнения: 52
Царевицата и гевреците са по 2.50

Общи условия

Активация на акаунт