Първокласници - набор 2005 - 6

  • 50 200
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 172
Drina,сега видях,че имаш двама именници!Да са ти живи и здрави!
Честит празник и на всички празнуващи  bouquet

# 46
  • Мнения: 5 996
Честит празник на всички именници !
Drina да са ти живи и здрави момчетата   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 11 701
Drina честити ти именници!Да са живи и здрави!
При нас целодневното обучение е задължително,така че нямаме избор.Съответно е безплатно.
За гаджетата...ние нямаме гадже,но момиченце от групата има гадже.И аз се поинтересувах какво означава "да имаш гадже" Mr. Green.Ами гушкали се през раменцата  Laughing.
За целуването по устата съм обяснила,че на тази възраст това не бива да се случва.Също,че не е прието момиче с момиче и момче с момче да го правят.

# 48
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Честити да са всички днешни именници!


И нашия батко празнува днес, почерпете се за негово здраве


По темата - първокласника ще ходи на занималня. Има осигурена за всички желаещи, до 4 клас включително. Очертават се два класа по 18 дечица, но ще се преброим окончателно на родителската среща в началото на септември. За раницата - всеки ден си сменя желанието за картинките по нея и май ще я купувам септември чак.

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 10:57 от jd

# 49
  • София
  • Мнения: 4 575
Честит имен ден на всички празнуващи днес!

# 50
  • Мнения: 6 031
Честит имен ден на момчетата на Drina и jd !

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Честито на всички празнуващи днес! Да са живи и здрави и много усмихнати! Laughing

Аз да попитам за раниците на Херлитц...
Някой да знае къде мога да ги видя 'на живо' във Варна? Казаха ми,че ги пускали в Метро, но там все още няма Sad

# 52
  • Мнения: 9 481
Привет "наборки" Wink-нали всички наесен ще сме върнати в първи клас  Joy.....

Много полезно инфо, за което благодаря на Drina!  bouquet


И Честит Имен Ден на именниците на Drina и jd! Весел празник!


Отивам в предната тема да чета за раниците..мернах на последната страница коментари. Simple Smile
 Иначе и нашия първолак ще е на занималня, не сме го натискали да чете-т.е. не може; азбуката иначе я знае, със смятането е ..долу-горе-не обича да изважда Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 3 823
jd, Drina, да са ви живи и здрави именниците  bouquet.

В у - щето на Дани, обучението е целодневно, т.е. нямаме право на избор. И на мен ми се струва, че ще е доста уморително за дете 1 - ви клас, да е в у - щето по 8 часа, но за момента това е положението, в смисъл че е задължително да посещава и сутрин и следобед часовете.
Гаджета, имаше си едно момиченце и бяха гаджета цели 2 години Laughing. Обаче тя остана в ДГ, защото е набор 2006 - та и няма да са в у - ще заедно. Той,пък въобще не се впечатлява, че няма да я вижда вече Mr. Green. Каза, че ще си си има друго гадже в 1 - ви клас. Иначе, не са се целували, но пък са се държали за ръце Crazy.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 456
Честито на всички именици! Много здраве и успехи желая!!!!  bouquet

Моята принцеса ще посещава занималня. В училището им е една паралелка и предполагам, че ще ги обгрижват и ще следят за домашните. Или поне така казаха на родителската среща. дори споменаха че ако има деца, които се справят по-бързо ще им дават допълнителни занимания и ще имат тетрадка имено за тези допълниелни задачки.
Графикът им е след каот обядват имат игра и някъде от 13.30 до 15.00 подготвят домашни, после работят по интереси , после играят и така до към 17.30. Ако детето ще се посещава допълнителни занимания, то ще е след 15.00 ч.


Благодаря за споделените мнения за гаджета и целуване. И аз обяснявам и обяснявам и питам, но за съжаление контрола в групата в която са в момента е абсолютно занижен и не се прави забелжка з а подобно поведение. Не се обяснява и не се дават напътствия. но поне остава още малко!

Хубав ден за сега
!
 Hug

# 55
  • Мнения: 1 919
Чак сега разбрах, що е то неразливаемата чаша.
Честит имен ден на празнуващите, весел празник.

# 56
  • гр. софия
  • Мнения: 190
да не ви изпусна  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 2 768
Не мога да пропусна новата тема.

Понеже аз препоръчах Наръчника за родители на първокласници - ето го и в ПДФ формат http://www.deteto.info/img/080911015035narachnik201-m.pdf

Благодаря, мими.ива! Много полезно, пропуснала съм го Simple Smile
Благодаря!
Аз да рапортувам, в Джъмбо вече няма от шортите за физическо, пратих половинката, той нищо не намерил, сигурно са свършили  Sad
за гаджетата, моята девойка не се вълнува особено от такива неща, макар че се по едно време имаше гадже, което предната година беше определила като "най-добър приятел", явно покрай другите деца е решила да използва нова терминология без промяна в отношенията  Laughing
За занималнята, въпреки че бях в голямо двоумение реших да не я пускам, тъй като имаме възможност баба и дядо и да се включват. Учителката и директорката препоръчаха ако имаме такава възможност да се възползваме, защото много се уморявали, а също имам планове да я запиша и на някакъв спорт, което ще бъде следобед, така че се  надявам да оползвотворим по-добре свободното и време /дано остане таова... / Е, времето  ще покаже за моето дете кое е най-добро, винаги може и да я запишем ако видим, че нещата не вървят добре

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 13:05 от звездица

# 58
  • София
  • Мнения: 35 087
Честито на всички празнуващи! Весел празник!  bouquet
Дъщеря ми ще приключва в 16.10ч. Една седмица на пробното обучение се прибираше пребита.
Скоро ще се отдели в собствена стая и се надявам рано да ляга, без брат й да и скача по главата.
Просто....цялото семейство ще се пренастроим Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 897
Да почерпя за именния ден на Пепи и на татко ми - големия Пепи! Много да са ми здрави и винаги усмихнати!

Да са живи и здрави всички, които празнуват днес!

Да са живи и здрави и много да те слушат  Wink

Общи условия

Активация на акаунт