Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 2

  • 149 856
  • 776
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 299
Здравейте, има ли почивали тази година в "Серена резиденс", нуждая се от отзиви.Има ли пак лагерници,както миналата година?Всяка информация ще ми е от полза.Хубаво лято на всички!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 402
Здравейте, има ли почивали тази година в "Серена резиденс", нуждая се от отзиви.Има ли пак лагерници,както миналата година?Всяка информация ще ми е от полза.Хубаво лято на всички!

Понеже Серена Резидънс се намира до Каваците, но от другата страна на пътя и навътре - та се забелязваше, че оттам идват групи деца - лагерници. Като гледах оферти в нета и за 2012 се предлага лагер там. Не съм била на място да ги питам Simple Smile. Не пречи да им завъртиш един телефон и да си ги питаш директно.

# 32
  • Мнения: 1 299
Dao, благодаря, ще мислим още имаме време търся нещо за края на август.Сигурно ще има още предложения.

# 33
  • Мнения: 2 037
Здравейте, има ли почивали тази година в "Серена резиденс", нуждая се от отзиви.Има ли пак лагерници,както миналата година?Всяка информация ще ми е от полза.Хубаво лято на всички!

Аз писах в една тема, но коя ли беше  newsm78, хората са ужасно недоволни от този хотел!
Запознах се със семейство, отседнало там. Казаха, че храната е зле като количество и качество. В общи линии предлагат само скара. Никакви плодове. Въпросните деца от лагерите гладни си оставали, дори молели въпросното семейство за малко храна!

Дао, на "Каваци" са бутали постройки с нередовни документи. Видя каква грозотия е там, където е бутано. Бас ловя, че другото лято остатъците пак ще са си там! Възмутена съм от "управлението" на Русалка! Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 1 299
Люлин,Dao благодаря ви за информацията, и без това се колебаех, а сега вече със сигурност продължавам да търся друго, но все ми се иска хем да е извън пренаселените курорти, хем да е хубав ОИ,хем да е с поносими цени, че сме четиричленно семейство с две деца, където навсякъде се таксуват.Как ли ще открия такова чудо?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 402
Люлин,Dao благодаря ви за информацията, и без това се колебаех, а сега вече със сигурност продължавам да търся друго, но все ми се иска хем да е извън пренаселените курорти, хем да е хубав ОИ,хем да е с поносими цени, че сме четиричленно семейство с две деца, където навсякъде се таксуват.Как ли ще открия такова чудо?

ами според мен можеш да питаш в хотел южна перла и хотел грийн лайф (хотелската част, а не апартаментите на собственици там) - тези двата са на каваците, както и в созополи стайл, лагуна бийч, блу ориндж, роял бийч - те са на златна рибка, като роял бийч е малко по-към черноморец; това са по-големите хотели, които има шанс да ти предложат ОИ; иначе съм убедена, че във всеки хотел с ресторант, могат да ти изготвят оферта със закуска, обед и вечеря, вярно може да няма алкохол, сладолед и десерти на корем, но колко може да яде и изпие човек...

# 36
  • София
  • Мнения: 1 402
Дао, на "Каваци" са бутали постройки с нередовни документи. Видя каква грозотия е там, където е бутано. Бас ловя, че другото лято остатъците пак ще са си там! Възмутена съм от "управлението" на Русалка! Twisted Evil

надявам се да не са там следващата година и идея нямам защо са били бутнати - чак толкова навътре не съм:), за мен това, че са бутнати е голям плюс, с тях пейзажът определено беше доста по-зле, склонна съм да го приема като знак, че нещата ще се подобряват, иначе кой как управлява нямам представа

# 37
  • София
  • Мнения: 115
Момичета, някой ходил ли е наскоро до закъка в Равадиново? Интересува ме работно време, цена, поддръжка - с други думи заслужава ли си вечерна разходка с деца до там, или по-добре да посетим нещо друго в района?

Подобен въпрос имам и за музея Южна крепостна стена - подходящ ли е е за деца (4,5,7г), входни такси, работно време?

Благодаря на всички, много полезна тема  bouquet

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 749
Миналото лято ходихме. Входа беше по 6 лв на възрастен. За дъщеря ни не сме плащали(беше на 2 год). Работното време е цял ден. Самия замък не е завършен. Вътре беше голо и празно. Иначе двора е страхотен, много красив и зелен. Имаше пауни които се разхождаха, в езерото лебеди. Имаше и някакви клетки с животни, но се си спомням какви, май гълъби.
Като цяло е красиво, но няма кой знае какво да се види, може би като го завършат напълно.

# 39
  • Мнения: 10
 Здравейте! Някои от по-запознатите тук може ли дам е ориентира за наемането на апартамент от къща за гости Славови (ул. Люлин 29), на същия адрес в същата сграда има и апартаменти под наем.
Някой бил ли е там ? Малко ме е страх да не ни преметнат нещо, тези с апартаментите под наем особено - например "собственика" да е някакъв самозванец и да си загубим капарото, което 100% ще поискат.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 402
Подобен въпрос имам и за музея Южна крепостна стена - подходящ ли е е за деца (4,5,7г), входни такси, работно време?

информация от първа ръка:

http://sozopol-foundation.com/bg/%D0%9C%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9/ … D0%B7%D0%B5%D1%8F

# 41
  • Мнения: 56
Здравейте !
... и аз да попитам за Созопол Simple Smile

Някой може ли да ми препоръча хотел , може и квартира с изглед към морето и да се намира в града (стария или новия)

# 42
  • София
  • Мнения: 1 402
Здравейте! Някои от по-запознатите тук може ли дам е ориентира за наемането на апартамент от къща за гости Славови (ул. Люлин 29), на същия адрес в същата сграда има и апартаменти под наем.
Някой бил ли е там ? Малко ме е страх да не ни преметнат нещо, тези с апартаментите под наем особено - например "собственика" да е някакъв самозванец и да си загубим капарото, което 100% ще поискат.

д-р Мими - това ли имаш предвид?

http://www.namerihotel.com/bg/4177/guest-house-aslavovi-review.html

гледам, че пише,че има студиа - сигурно това са апартаментите, чак за преметване не ми се вярва - това не просто баба с две свободни стаи в къщата си, гледам и мнения на хора - значи всичко е ок; капарото не го гледайте като опит някой да ви измами - в крайна сметка то е сигурност и за двете страни, че ще бъде спазена резервацията и условията по нея

# 43
  • София
  • Мнения: 1 402
Някой може ли да ми препоръча хотел , може и квартира с изглед към морето и да се намира в града (стария или новия)

stelibeli, в началото на темата има препоръчани хотели, макар че в созопол е пълно и с още много хубави местенца; отвори карта на града - виж кои са крайбрежните улици и си потърси хотелче/квартира в созопол на конкретната улица, има мнения в нета доста - ще имаш много по-голям избор, отколкото да кажем 2-3 препоръки; знам, че с препоръки е по-лесно, но в крайна сметка всеки сам преценява за себе си кое най-много го устройва и с малко повече упоритост в търсенето ще си намерите нещо, което най-много да ви пасва

# 44
  • Мнения: 10
 Dao, благодаря. В крайна сметка пратихме сумата за една нощувка като капаро, дано дан е съжаляваме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт