Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 2

  • 149 811
  • 776
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
А да знаете от къде мога да купувам бебешки пюрета?Аз съм се заредила  от София,но все пак.....

# 46
  • София
  • Мнения: 1 402
в някои аптеки продават, а на пешеходната улица, която води към плаж хармани - с многото магазинчета има и магазин специално за АМ и други детски храни

# 47
  • Мнения: 0
Dao,благодаря ти много!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 402
за нищо, на всички много хубаво лято желая! Simple Smile

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Тази година ще почиваме във Вила Флага -Созопол, има ли около това място готвени ястия(вкусни разбира се) или някъде наблизо местенце за хапване. Благодаря Ви!

# 50
  • русе
  • Мнения: 646
може ли мнение за хотел Свети Мина -как е като локация ,спокойно ли е кой плаж е най близко до него и е за предпочитане

# 51
  • Мнения: 361
Здравейте на всичко от още един фен на Стария Созопол. Препоръчвам следната къща за гости: http://www.fotini-sozopol.com/kop7.php за питащите за стаи със собствена тоалетна и баня в приличен вид и на прилични цени. Аз лично съм била в Къща Фотини 2 - тя е на великолепно място и част от стаите са с чудна гледка -  над Лодкиното пристанище в Стария град. Информацията ми за съжаление от по-миналата година, но се надявам, че продължават да работят и следва да се провери за да не ви подведа без да искам. Simple Smile))
 

# 52
  • Мнения: 108
Момичета, всички, които сте решили да релаксирате Simple Smile) на Созопол - преди две години бяхме там и направихме грешката да се настаним в самото начало на плажа (като се влиза - вляво) - беше по-свободно и за малчовците имаше повече място за игра. Лошото е, че отгоре има заведения и някой идиот беше хвърлил чаша/и в моренцето... Резултат: нарязано ходило на краче  Cry, оная кръв тече и не спира... шест шева в Бургаската болница, защото в Созопол не им се занимаваше и ни препратиха в Бургас (колко ли не им се молих, щях да им купя конци, игли...) - дечко съм го мъкнала на ръце, защото сме без кола, а с градския транспорт; дечко, дечко, ама 45 кила беше тогава  Crazy, без ръце останахме до края на почивката да го разнасяме с нас, а то тъжно гледа брат си от пясъка  Cry
Та, внимавайте - влизайте по-навътре, а не точно под заведенията!
И - приятни и безпроблемни почивки на всички   bouquet

# 53
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
То бива,бива простотия,ама това....колко пъти съм намирала и аз парчета стъкло в морето,но стари,с ошлайфани краища от ударите на морското дъно и вълни.Колко акъл трябва да има човек,за да хвърли стъклени бутилки в морето.... #Cussing out

# 54
  • Мнения: 10
 Merichka, много гадна случка  Sad аман от безхаберие.
 Млако офтопик, но в събота на пътя от колата пред мен изхвърлиха чаша, пълна с кафе.
 Изкарах си акъла  Shocked
 В Созопол съм почивала много пъти, като малка, най-вече из хотелите на новия град, на онова байрче близо до плажа.
 Сега си запазихме един апартамент за 6 нощувки и нямам търпение вече да отидем!

# 55
  • Мнения: 524
здравейте момичета, мн ви благодаря за темата мн ми беше полезна ,избрали сме си хотел фламанг тази година ,да попитам за него разбрах че е близо до плажа така ли е и др което ме интересува отдалечен ли имали заведения покрай него ако тръгнем на разходка из созопол може ли да стигнем бързо до  стария ,новия град че сме с дете на 2 години,благодаря ви

# 56
  • Мнения: 299
Момичета, препоръчайте ми, моля, хотелче или къща за гости в района между ул. Лазурен бряг- ул. Лозенград- ул. Яни Попов- ул. Одеса   bouquet
Миналата година бях в къща за гости на ул. Яни Попов(в долната й част, почти в края й откъм ул.Одеса) и ходейки към централния плаж виждах много симпатични къщи за гости, но имена не запомних, но то всъщност и някои нямаха табели. Да уточня, че ме устройва цена на вечер до максимум 70 лв.
Благодаря предварително!  Hug

# 57
  • Мнения: 5 160
Привет!
Вила ФЛАГА или ЗЕЛЕНАТА Къща? Някъде бяхте писали, че са залепени Simple Smile

# 58
  • Хасково
  • Мнения: 441
Здравейте Simple Smile Вчера се върнахме от Созопол. Бяхме на квартира в центъра точно до хотел Флагман- апартамент, с две стаи и кухня, наскоро ремонтиран, с климатици и телевизори в стаите и wi-fi, за 70лв(след уговорки свалиха на 65). Ако някой иска мога да му дам кординати на лични.
Като цяло от Созопол съм разочарована, била съм като дете и сега ми се стори презастроено и пренаселено, да не говорим за огромния проблем с паркирането. От заведенията също не съм очарована, да не говорим колко е скъпа рибата. Не препоръчвам пицария, май беше Верона във стария град(срещу една сладкарница се пада), Баракуда на веселата уличка, въпреки, че празно място няма, защото оркестъра им наистина е много добър и става голям купон и заведението, което е точно срещу разкопките, преди Кулата в стария град.
Първите дни ходехме на плаж Харманите, защото беше най-близо и не чак толкова претъпкано и все пак... а централния - направо ходиш върху кърпите на другите.Ходихме и до къмпинг Градина, но и от там не съм очарована, плажната ивица е страшно дълга и морето изглежда спокойно и чисто, но пясък нямаше, само миди и имаше доста сърфисти, които се бутаха между хората Sad
Последните два дни бяхме на Аполония бийч, който всъщност е част от Каваците, но се намира в края, който е по-близо до Созопол. Там е разкошно, пясъка е ситен и вълните са малки, а водата е бистра. При положение, че в Созопол и по-целия плаж на Каваците, беше червен флаг и имаше огромни вълни и мъртво течение, там беше много спокойно и жълт флаг. И има безплатен паркинг Simple Smile

# 59
  • на земята
  • Мнения: 4 096
СОЗОПОЛ не е това което беше,за жалост наистина е така,пренаселено,презастроено,няма въздух направо,абе цигания станала голяма,толкова харесвам стария град   Sad Останаха едно ЦАРЕВО и СИНЕМОРЕЦ що годе с пространство и въздух и зелинина,докога ли,ще бягаме в чужбина..)))

Общи условия

Активация на акаунт