Ако сте тотомилионер....

  • 9 079
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 540
в БЪлгария няма данък върху тото-то:)
друг е въпроса дали се печели честно или не:)
Успех на всички ни  Peace

# 76
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 918
в БЪлгария няма данък върху тото-то:)
друг е въпроса дали се печели честно или не:)
Успех на всички ни  Peace
Тогава взимам парите и дим да ме няма, както се пее в така популярната това лято песничка.

# 77
  • Мнения: 0
здравейте!Охххх и аз да се поразмечтая... Rolling Eyes Ако спечеля ги взимам всичките на куп ако ще и 20 % да ми сложат данък Както е сега 5 000 000 печалбата от тотото-данъка ще е 1000000 нека ми е зле на мен със останалите, ще си живуркам цяллллл живот Grinning Но както казвате май в България не се облагат с данък,така че... наведнъж ги взимам и ДИМ ДА МЕ НЯМА!!! newsm53

# 78
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Няма данък, но който иска да даде 20% да ми се обади.  Laughing Пристигам веднага и ги прибирам  Wink

# 79
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 918
Няма данък, но който иска да даде 20% да ми се обади.  Laughing Пристигам веднага и ги прибирам  Wink
Аз и на 10% ще кандисам, но едва ли някой да ми ги подари.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Твърдо обещавам, ако спечеля 5млн да дам голям пир за целия форум Simple Smile

# 81
  • Мнения: 0
Твърдо обещавам, ако спечеля 5млн да дам голям пир за целия форум Simple Smile

Добре, че фантазиите са безплатни като ви чета.  newsm78

Така от небето пари не падат, а от работа се става гърбав а не богат.

Така, че единствения вариант някои да стане богат е с competitive advantage
и бизнес.....но то не го може всеки...

Та 99,99процента от хората ще са си в същата съгрегатно социално-икономическа класа каквито са били и техните родители.

# 82
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Твърдо обещавам, ако спечеля 5млн да дам голям пир за целия форум Simple Smile
Внимавай какво си пожелаваш, че сме тренирани и ядем и пием по три дни и три нощи Mr. Green
Детето каза, че ще си купи цял блок ама без хората в него. Нямала да ходи на училище а ще идват на място да я учат, а на мен великодушно щяла да подари пластична операция Mr. Green Embarassed Как да не мечтае човек, питам аз?

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
5 милиона са си 5милиона и три дни да пиете ........

# 84
  • Мнения: 3 181
Да взема да пусна един фиш, а после да мечтая, да не стане , като вица

# 85
  • Мнения: 0
ДААА Най- добре първо си пуснете фиш и почвайте да мечтаете  Laughing Аз и днеска ще помечтая и да видим довечера....

# 86
  • София
  • Мнения: 544
Ееееееее наведнъж и искам да ви кажа че разходите за данъците се възстановяван точно за 2 г ако си сложите милиончетата на депозит в наша банка , а ако ги пратите  на почивка в Швейцария ,Малта или Монако да ви кажа по-бързо ще стане а и така ще имате достатъчно време да обмислите къде ще ги инвестирате.
Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 544
По повод на данъка няма такъв но си задължен на платиш 10% от сумата под формата на корп.данък в началото на следващата година

# 88
  • Мнения: 3 181
Падна ли джакпота, какво стана? Аз забравих да пусна фиш Crazy

# 89
  • София
  • Мнения: 11 754
Все още не. Стават към 6 милиона и повече. Надежда има другата седмица..към тото пункта -  веднага!

Общи условия

Активация на акаунт