Ако сте тотомилионер....

  • 9 090
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 60
Дано спечеля, та да ви разясня как се прави Peace

# 61
  • Мнения: 5 832
Чакали били. Това са някакви селски изпълнения, ама лошото е, че има хора, на които мозъчните им импулси не са на често. И понеже не могат да измислят какво да направят, оставили си печалбата. Ами то такива хора не заслужават никакви милиони, щото те милионите искат управление. Има много начини да си вземеш парите безопасно, само да ти спори мисленето.

# 62
  • Мнения: 3 634
...само да ти спори мисленето.

Тогава избираш по-надеждни начини да подобриш финансите си, разчитайки на собствените си възможности. Нямам особено високо мнение за интелекта на хората, които са редовни в пунктовете.

# 63
  • Мнения: 5 832
Има хора, които играят с години, просто навик. Това не значи, че са тъпи, или очакват милионите. Просто по някакъв начин им доставя удоволствие самата игра. Играенето на тото не изключва практикуването на по- надеждни начини да подобриш финансовото си положение, разчитайки на собствените си възможности. Peace

# 64
  • Мнения: 11
Темата е много актуална. Единствената "лоша карма" е завистта на хората. Забелязох го дори при моого по-малки суми. Във facebook наскоро имаше снимка на дете с послание "Аз никога няма да разбера защо някои хора искат да развалят щастието на други".

Тъй като съм жизнерадостен човек и се радвам и на малкото, което имам, гледам да почерпя, споделям и после гледай какво става. Почват да те крадат и ощетяват по какъв ли не начин. Дори сякаш има и капчица ненавист. "О щом ни черпи или ни носи нещо кой знае колко има"  ooooh! Така че дето някой беше писал, че ако даряваш всичко ще е ок не съм мн съгласна от собствен опит.
Знам че не всички сте такива  Peace
Излиза, че трябва да не казваш на никого и да бягаш като крадец - имам и такива познати. Аз лично мисля, че не им прави чест, но излиза, че заради мнозинството това е по-добрият вариант.

# 65
  • Мнения: 60
Темата е много актуална. Единствената "лоша карма" е завистта на хората. Забелязох го дори при моого по-малки суми. Във facebook наскоро имаше снимка на дете с послание "Аз никога няма да разбера защо някои хора искат да развалят щастието на други".

Тъй като съм жизнерадостен човек и се радвам и на малкото, което имам, гледам да почерпя, споделям и после гледай какво става. Почват да те крадат и ощетяват по какъв ли не начин. Дори сякаш има и капчица ненавист. "О щом ни черпи или ни носи нещо кой знае колко има"  ooooh! Така че дето някой беше писал, че ако даряваш всичко ще е ок не съм мн съгласна от собствен опит.
Знам че не всички сте такива  Peace
Излиза, че трябва да не казваш на никого и да бягаш като крадец - имам и такива познати. Аз лично мисля, че не им прави чест, но излиза, че заради мнозинството това е по-добрият вариант.
Така е, много от хората смятат, че ако имаш или спечелиш пари от хазарт трябва да ги споделиш с тях, това са законите на стадото.

# 66
  • Мнения: 11
Моите не бяха от хазарт и пак казвам бяха ужасно малко.  Sad  Сега съм на нула. Но продължавам да съм оптимистка.  Flutter А коквж стоно с джакпота остана ли пак?
Мисля, че държавата има право на 20 процента от тези пари. Днес си мислех в автобуса, че може би основния проблем в България е прекаления егоизъм в хората. Без да се мисли за другите и за държавата и за това сме зле. Чувала съм хора роптаят, но с това те също не са помогнали на държавата и на съгражданите си.

# 67
  • Мнения: 234
Темата е много актуална. Единствената "лоша карма" е завистта на хората. Забелязох го дори при моого по-малки суми. Във facebook наскоро имаше снимка на дете с послание "Аз никога няма да разбера защо някои хора искат да развалят щастието на други".

Тъй като съм жизнерадостен човек и се радвам и на малкото, което имам, гледам да почерпя, споделям и после гледай какво става. Почват да те крадат и ощетяват по какъв ли не начин. Дори сякаш има и капчица ненавист. "О щом ни черпи или ни носи нещо кой знае колко има"  ooooh! Така че дето някой беше писал, че ако даряваш всичко ще е ок не съм мн съгласна от собствен опит.
Знам че не всички сте такива  Peace
Излиза, че трябва да не казваш на никого и да бягаш като крадец - имам и такива познати. Аз лично мисля, че не им прави чест, но излиза, че заради мнозинството това е по-добрият вариант.
Така е, много от хората смятат, че ако имаш или спечелиш пари от хазарт трябва да ги споделиш с тях, това са законите на стадото.

Да, бих добавила,че и комунизма не е умрял изобщо. "Общо" е любимото му лого  Wink

Палмичка ,позволих си да копирам мисълта за кармата и да я поставя в профила си.
Хареса ми.  bouquet

# 68
  • Мнения: 11
Супер! Много се радвам!  bowuu  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 11 758
 Да ви кажа, че аз пуснах фиш и какво - нищо. Даже и тройка нямам, а как ги бях подредила, като градинка. Бях решила, че ако спечеля, ще ви поканя всички на купон, задължително.Жалко, ама нали има и друг тираж.. ще чакаме. Поздрав на всички до другата седмица.

# 70
  • Мнения: 50
Наведнъж, но ще си ги харча извън пределите на родината. Заслужава си да остави човек 20% за сбогом.
+ 1  Peace

# 71
  • Мнения: 130
Ако сте тотомилионер.... и се събудиш - краката ти, отвити...

# 72
  • Мнения: 0
Аз пък всеки тираж печеля. Вярно, че печеля малки суми, но пък поне печалбата ми е сигурна.
Просто не пускам тото...  Wink

# 73
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
 При голямите суми не се ходи до тотопункта. Превеждат ти парите на банковата сметка. Ето от сайта им:
Как се получава печалба?
Печелившите числа се изтеглят публично, пред комисия, включваща представители на Държавния орган, упражняващ контрол върху дейността на тотализатора, служители на тотализатора и на Българска национална телевизия. Датата и часът на теглене на числата се обявяват във вестниците. Печалба се изплаща на преносителя на отрязък “А”. Печалби се изплащат до 45 дена от датата на провеждане на тиража. Печалби се изплащат:

-- В тотопункта, където е пуснат или пренасочен фиша за суми до 200 лв.
-- В Районната дирекция за суми до 10 000 лв.
-- В Централна дирекция на БСТ за суми над 10 000 лв.

# 74
  • Мнения: X
Не, няма да ви питам как ще си харчите евентуалната печалба Laughing Наскоро разбрах, че ако спечеля джакпота имало два начина да си прибера наградата - цялата сума веднага и се удържат 20% данъци или за доста години се изплащат по малко на месец, и данъците са по-малко. Кое ще предпочетете вие?

Одма се лишавам от 20-те % и се измитам от Бг.
Това , ако говорим за сегашната печалба, от около 5,5 млн лв.

Общи условия

Активация на акаунт