Новите ви книги - 11

  • 50 383
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Не знам къде другаде да го споделя, затова ще го постна тук:



Доста добро промо. Simple Smile Гледам, че и Калин Врачански вече е част от кампанията:



 Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 1 165
Айн Ранд -Изворът.
Преди време прочетох Атлас изправи рамене на същата авторк и много ми хареса стилът й

# 692
# 693
# 694
# 695
  • Мнения: 1 395
Днешната ми покупка е - "И прости нам греховете" на Ромен Сарду http://knigazateb.com/knigi/hudojestveni/istoricheski/i-oprosti-nam-grehovete/

# 696
  • Мнения: 1 243

много обичам тази книга! тя ме запали по нийл геймън, когато вече не харесвах чак толкова тери пратчет... (това ме подсеща, че така и никога не си я купих за себе си!)
Wink

# 697
  • Мнения: 24
Още не съм я чел, но се изненадах приятно, че я има по книжарниците (мислех, че е изчерпана от години). Ще я чета по-натам, като остане време. Очаквам да ми допадне.

# 698
  • Мнения: 1 172
Здравейте!

 Привлечена от промоцията на Сиела по случай празника, избрах ( почти напосоки) десетина заглавия, но всички автори за мен са непознати, така че ще се радвам на мнения,ако някой от вас ги е чел.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

# 699
  • Мнения: 2 143
Честит празник   bouquet
От днес от Сиела по случай празника:

Последната за майка (и мен), а предпоследните две - за милото  smile3529

# 700
  • Мнения: 1 172
Браво, Точица!

Аз пък избрах

Химера за живот    18% сиво    Светът е голям и спасение дебне отвсякъде    

Стадионът на старата госпожа    

Печатна грешка    

Лицето от сенките    

Мастиленият лабиринт.

Понеже сайтът блокира и не успях да поръчам онлайн, се обадих по телефона и в разговора разбрах, че промоцията е валидна и утре. Собствениците взели това решение днес следобед поради големия интерес  Simple Smile

# 701
  • Мнения: 2 491
И аз си поръчах книги от Сиела, но нещо не ми се стори 50% отстъпката за тях newsm78

Викам си няма да давам пак пари за книги и ето Rolling Eyes , ама нали да подкрепим българската литература, която се "събужда" все по-качствено напоследък Grinning

Тези си заръчах:

Българчето от Аляска. Софийски разкази-Деян Енев   
Рицарят, дяволът, смъртта-Елена Алексиева
На Изток от Запада-Мирослав Пенков   



# 702
  • Мнения: 2 330
И аз си поръчах книги от Сиела, но нещо не ми се стори 50% отстъпката за тях newsm78

Ще я оправят  Peace И при мен не беше отчетена първоначално отстъпката.

От ФБ страницата на Сиела :
"Извиняваме се за неудобството.
Имаме огромен брой поръчки и това затруднява работата на сайта и не всички промоционални цени се визуализират. Направете си поръчка спокойно, а ние ще Ви намалим цената ръчно, ако е необходимо."

Аз си поръчах: "Мастиленият лабиринт", "Печатна грешка", "Софийско жителство" и "Вчера" Sunglasses

# 703
# 704
  • Мнения: 106
" Новата" ми книга е на Джером Джером- "Празни мисли на един празен човек". Нещо новите заглавия тип Промени живота си за 2 дни, Подсъзнанието дава крила и 33 нюанса бежово не ми вървят. Чета само класици...

Общи условия

Активация на акаунт