Новите ви книги - 11

  • 50 382
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 491
Още нямам мейл от Сиела newsm78 Rolling Eyes Sad

# 706
  • Мнения: 6
Скрит текст:

Чакам с нетърпение.

# 707
  • Мнения: X
След "Чест" и "Копелето от Истанбул" все пак реших, че не мога да мина без:

# 708
  • Мнения: 24
На приятелката ми взех:



...а на мен:



 bowuu

# 709
  • Мнения: X
Ти май на родата само книжки на Изток-Запад им подаряваш. Laughing

# 710
  • Мнения: 24
Не съм забелязал подобна тенденция. Thinking Иначе се връщам от рожден ден - включих се в подаръка, който беше сравнително скъпо, но обемно нещо:



...като книгата ми се стори достатъчно зарибяваща, за да си я взема и аз. Ще е по-натам обаче.

Сега ме чака Чайна Миевил.

 Sunglasses

# 711
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
   

# 712
# 713
  • Мнения: 379
Момичета, а от къде поръчвате книги с най-евтина доставка?

# 714
  • Мнения: 6
Момичета, а от къде поръчвате книги с най-евтина доставка?
Честно казано, не съм обръщала специално внимание за цената на доставката, но съм забелязала че ако си купиш книга от сайт, различен от електронната книжарница, опциите за изпращане са или до "вашата врата" или до офиса на куриерската фирма. Като доставката до офиса на куриера(дали е куриерска или пощенска пратка), излиза по-евтино. Предполагам с БГ пощи за страната е по-изгодно. Плюс, разбира се, до къде пътува пратката, ако е до столицата(по-евтино), или за страната(повече).
Като, че ли за страната ми излиза 4-6лв, като последно платих 5,40.
Също така, ако искаш да спестиш някой лев, можеш да си поръчах от сайтовете, които правят добри намаления. Примерно Мобилис ~ 15%, Буктрейдинг ~ 20%, Лексико ~ 25%, Хеликон ~20%, Нова звезда ~ 15%, Буксбг - също с добри промоции.  Peace

# 715
  • Мнения: 150
Момичета, а от къде поръчвате книги с най-евтина доставка?

Поръчвам само от тук. Книгите пристигат на другия ден, а доставката е 0.99 лв. Peace

# 716
  • Мнения: 3 070
и аз като Малвина-ина, плюс това бгбук имат отстъпки от цената на книгите и ти излиза по-евтино да ти ги донесат, отколкото да идеш до книжарница:)

# 717
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз поръчвам основно от БГбукс, като Ален мак и Малвина Ина. Изключително доволна съм от тях. Покрай началото на учебната година купувах доста помагала. Голяма част от тях ги нямаше обявени в сайта им, но им писах и успяха да ми набавят абсолютно всичко, което ми беше необходимо, при това в много кратък срок и с добри отстъпки (стандартната, която правят + допълнителната, за поръчки над 100 лв.).

# 718
  • Мнения: 10 760
И аз съм сред доволните от http://bgbook.dir.bg/
Мисля, че за момента тяхната цена на доставка от 0,99 ст., която е фиксирана и не се определя от брой книги, е без конкуренция  Peace

# 719
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз като вляза в Бгбукс и не ми отваря изображенията на книгите. Защо е така?

Общи условия

Активация на акаунт