Новите ви книги - 11

  • 50 378
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
0,99лв е цената за София, не всички сме в София  Peace

# 721
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
0,99лв е цената за София, не всички сме в София  Peace

 Да, това и аз исках да го кажа.  Peace

# 722
  • Мнения: 6
Не знам защо толкова сте доволни от този сайт, при положение че няма особено намаление, за разлика от другите, а само доставката е ниска.
За сравнение, поръчах си книгите постнати по-горе(без Америк.право). Общата цена на книгите беше 47.54лв, плюс доставката за страната 5,40. Общо 52,94лв.
Ако бях бзела същите книги, но от БГ книга, трябваше да платя 61.20лв + 3.60 = 64.80 и щяха да дойдат "след около 10 дни", плюс плащане по банков път(за суми над 20лв).

Друго сравнение: Издирваният от Лий Чайлд
bgbook цена 15.30

booktrading цена 13.60

lecsiko цена 13.43

Последна редакция: сб, 03 ное 2012, 21:54 от Audrey

# 723
  • Мнения: 150
Аз когато правя поръчка на книги, а това се случва доста често, обикновено отварям по-известните он-лайн книжарници и започвам да добавям набелязаните книги. Винаги с този сайт ми излиза най-евтино и с най-бърза доставка. Вярно, че отстъпката им е по-малка, но цената на доставката компенсира. Никога не поръчвам книги, преди да съм си просондирала много щателно къде ще ми излезе най-изгодно. Peace 

# 724
  • Мнения: 6
Аз когато правя поръчка на книги, а това се случва доста често, обикновено отварям по-известните он-лайн книжарници и започвам да добавям набелязаните книги. Никога не поръчвам книги, преди да съм си просондирала много щателно къде ще ми излезе най-изгодно. Peace  
Аз съм на същият принцип. Peace

# 725
  • Мнения: 1 172
Буксбг - също с добри промоции.  Peace

Тези ли имаш предвид или нещо друго? http://www.book-bg.com/
ние в офиса поръчваме основно от този сайт, аз съм регистрирания клиент, но като се съберем няколко колежки и правим поръчка за 80-100 и нагоре лв и за няколко години редовни поръчки съм си спечелила статут на ВИП клиент, което ми дава доста добро намаление он коричната цена.
Но трябва да кажа,че аз, живеейки в София, обикалям на място доста книжарници и така хващам по-добри намаления, а в Колибри наскоро ми дадоха карта за -20% от всички техни книги, без тези,които в даден момент са в промоция.
Много съм доволна от Български книжици по отношение издирването на трудно откриваеми заглавия.
Накрая, препоръчвам и сергията за книги втора употреба  Simple Smile на спирката на 280 до изхода на метрото в Дианабад - в петък вечер направих страхотен удар, имаше основно нови (разбирай наскоро издавани и нечетени) книги на половина от пазарната цена.

# 726
  • Мнения: 31
"Втора класа" - Светлозар Стоянов  Whistling

# 727
  • Мнения: 6
Буксбг - също с добри промоции.  Peace

Тези ли имаш предвид или нещо друго? http://www.book-bg.com/
ние в офиса поръчваме основно от този сайт, аз съм регистрирания клиент, но като се съберем няколко колежки и правим поръчка за 80-100 и нагоре лв и за няколко години редовни поръчки съм си спечелила статут на ВИП клиент, което ми дава доста добро намаление он коричната цена.
Но трябва да кажа,че аз, живеейки в София, обикалям на място доста книжарници и така хващам по-добри намаления, а в Колибри наскоро ми дадоха карта за -20% от всички техни книги, без тези,които в даден момент са в промоция.
Много съм доволна от Български книжици по отношение издирването на трудно откриваеми заглавия.
Накрая, препоръчвам и сергията за книги втора употреба  Simple Smile на спирката на 280 до изхода на метрото в Дианабад - в петък вечер направих страхотен удар, имаше основно нови (разбирай наскоро издавани и нечетени) книги на половина от пазарната цена.
За този говорех http://books.bg/, защото преди време го разглеждах и видях някои промоции.
Другият не съм го посещавала.  Peace
Мерси за инфото, беше полезно.

# 728
  • Мнения: 2 491
Отдъхнах си, Сиела си изпълниха поръчката и то в първият работен ден сутринта, предвид че ги поръчах в четвъртък вечерта. Браво!
И сега съм щастлива с трите си придобивки:

   

# 729
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 759


# 730
  • Колибите
  • Мнения: 357
"Вярност" от Инджи Арал. Добра е. Даже много.

# 731
  • Мнения: 466
така дългоочаквана и нямам търпение да я започна  Heart Eyes

# 732
  • София
  • Мнения: 25
*Star*, моля те, сподели мнение като я прочетеш. И аз я чакам много отдавна тази книга, но скоро няма да стигна до нея. Купчината от книги "за четене" е огромна  Laughing

# 733
  • Мнения: 3 065
"прясна" от библиотеката - "Вечер във Византия", Ъруин Шоу. Дали ще ми хареса се чудя? Някой чел/чул ли я е Wink Много харесах "Луси Краун" лятото (за сравнение).

# 734
  • Мнения: 431
Хубава е, да -- но на мен лично повече ми хареса "Луси Краун"  Wink

Общи условия

Активация на акаунт