Отговори
# 60
  • Мнения: 876
vesta_78 , това с референтните стойности на общ белтък и албумин е от изследване на кръвта, а (-) е резултатът от урината.
Имах аз някакви такива съмнения  Laughing
Тогава въпроса ми е : на вас правено ли ви е кръвно изследване за общ белтък и албумин  Simple Smile

Аз сега си гледам изследванията и всеки месец доки като ми ги е пускал са били изследвани и тези двата... newsm78

# 61
  • Мнения: 16
Записвам се и аз в новата темичка - както винаги е страхотна  bouquet
Sofiya и аз си поръчах книжката и чакам да пристигне. Благодарности на Clarette за съвета за книжката.
Пожелавам на всички мами които са настинали бързо бързо да им минава.
Zlatence мила, дано бързо отшумят тези болки, че кой знае колко си се измъчила  bouquet
Хубав ден на всички от мен  bouquet

# 62
  • Мнения: 129
Здравейте!Мерси за новата тема.
Морето го изкарахме,не ни се размина разболяването,сина ми от вчера е с висока тем.,повърна и болки в гърлото,дано да ми се размине на мен.Но инкубационния период на този вирус явно е по дълаг.В сряда вечерта племенника се разболя по същия начин и ние в чет.рано си тръгнахме от морето.Бяхме на село където не е имал контакти с болни и вчера сутринта цъфна.
По въпроса за кърменето съм с две ръце и два крака.Синът ми го кърмих до 6м без нищо друго.Парф.не се препоръчват както и всякакви силни аромати.Гърдите си не съм ги почиствала освен по време на баня и в началото 1-2 седмици преди всяко кърмене само с вода,но имах чувството,че още повече се разраняват.
Brayda дано не ти сменят пола вече,че е гадно като се настроиш

# 63
  • Мнения: 2
Здравейте, нова съм тук, терминът ми е на 07.12., не ми става ясно как да се запиша

# 64
  • Мнения: 2
Zlatence , не ги пии тия антибиотици, може а навредиш на бебчо, пробвай с хомеопатия, много по бързо минава за няколко часа. И на мен ми се е случвало, преди да забременея, взимах Cantaris СН 30  с по високо разреждане, на 30 мин по 4-5 гранулки и ме успокоява доста бързо. Успех

# 65
  • Мнения: 766
 Hug
Прекрасна тема и заглавие
Аз само за бърз запис, че да не ви изпусна
Сдухвам се от работа Sad Но натоварени остават още 2-3 седмици - после почивка и море
Ще устискам някак Wink
  bouquet

# 66
  • Мнения: 876
kristiane , пробвах да се лекувам с лекарства на билкова основа и много течности, но явно при мен не става...Днес едвам вървях от болка и не искам да си помислям какво щеше да е утре. Ще се доверя на лекаря и фармацевта, че Оспамокса е безвреден по време на бременност. Дано просто е по-малкото зло, защото циститът хич не е за пренебрегване и може да има сериозни последици...

# 67
  • Мнения: 2
Zlatence, знам че не е за пренебрегване, аз съм се напикавала от цистит, кръв и всичко останало, но нищо не ти пречи да пробваш и това което ти казах Кантарис на 30 мин. по 5 гранулки, може и да ти подейства

# 68
  • Мнения: 2
Разликата е че с антибиотик ми минава за 4-5 дни, а с хомеопатия за 4-5 часа

# 69
  • София
  • Мнения: 1 420
Anna_100 kristiane добре дошли   bouquet Дайте малко инфо за себе си - от къде сте, възраст, дата на термина. Clarette  поддържа темата, ще ви включи на 1-ва стр  Peace

kat-bati дано бързо оздравее детенце  Hug
lily_b ще сме много благодарни за съвети относно кърменето и съпровождащите го проблеми!
malvi започвам и аз да я чета, но като гледам ще разчитам основно на съветите на опитните мами  Blush

# 70
  • Мнения: 63
Добре  дошли на новите бъдещи мами! Hug

# 71
  • Мнения: 26
Добро утро! Благодаря за новата тема, Клерет!
Добре дошли на всички нови момичета - хубаво е, че се увеличаваме!
Днес ще ми излязат резултатите от БХС - дано всичко е наред, стискайте палци.
Моят ремонт завърши (вече си имам нова кухня Grinning) и сега ми остана чистене и подреждане. Но на работа направо ме изцеждат и се прибирам скапана, така че доста време ще има да подреждам.
Честито на всички узнали пола, аз се надявам на 18.07 процентите за моето момиченце да станат 100  Praynig
Хубав и спорен ден на всички!

# 72
  • Мнения: 72
гърдите ме болят ужасно само при допир Tired като че ли не ми беше чак така миналата година newsm78 вас болят ли ви?

# 73
  • Мнения: 2
Хоп и аз да се запиша в новата тема!  Grinning Привет на всички от моренцето. След консултация с доктора и известни колебания, решихме да плажуваме все пак:)))))) И съм мнооого доволна:))))))))))

# 74
  • Мнения: 781
Здравейте и от мен. Вчера бях на преглед - имаме си ПИШКА  Mr. Green /поне за сега, но доктора беше много убеден/ Всичко с бебо е наред. За морето доктора каза -няма проблем да се отиде , можеш да се печеш, да влизаш във водата , да пиеш по една бира на ден  Wink , само внимаваш да не се прегрееш - на плаж сутрин и късно следобяд.
Питах кога ще започна да усещам бебо - каза след 20 седмица, даже може и по-късно, защото съм предна плацента.
Кристиане  смятам, че щом лекаря е предписал антибиотик на Златенце той е преценил риска полза-вреда и това е бил най-удачния отговор. Изказване от рода - НЕДЕЙ ЩЕ НАВРЕДИШ НА БЕБЕТО не смятам, че е уместен - без това всеки се притеснява от това не е нужно да се всява паника допълнително. Всеки сам за себе си преценя. Аз от следващата седмица също ще пия антибиотик Клацид 10дни заради уреаплазма и предпочитам да го пия, вместо да родя преждевременно.
Пожелавам ви прохладен ден - ако е възможно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт