Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 482
Блонди, опитвам се да не прегрешавам, но се случва рядко, например със солети или бейк ролс, абе боклуци ама седим навън вечер с децата и... Меря си захарта по-рядко, защото знам от какво се покачва и от какво не, след прегрешение пия повече вод. Освен това ям доста плодове  Embarassed Иначе тестено и сладко не ям, единственото сладко е сладолед за диабетици без захар.
Вал см, не влиза кошчето за кола, но ние имаме и не взехме.

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 18:40 от bi_bi

# 46
  • Мнения: 23
Момичета много ви благодаря за подкрепата - хапвам си и си почивам сега. Пия си хапченцата и така. То така или иначе друго много не мога да направя. Действате ми много успокояващо с вашите разказчета и примери, благодаря ви.  Hug Hug Hug Аз ходих при Марио Давидков - може би на Варненските мами може да им говори нещо.
Валентина - гушки! Разбирам те какво ти е. Нашия татко като замине командировки по 2-3 месеца и аз съм съпер зле, много сме си свикнали заедно и много си липсваме. Времето ще мине много бързо, сега като се роди беб, няма да усетиш как ще се завърти  Hug
Бюти - благодаря ти много за темичката. Заглавието е много готино и снимчиците са прекрасни.  bowuu Дано бубичките ти са добре  Peace
Би Би - и ние сме си харесали Еспиро, само че май Вектор про се водеше. Но на мен и Атлантика много ми харесва за цената. Честито и със здраве да си я ползвате!!!   bouquet
Блонди - честит телевизор! Страхотен е, аз съм фен на самсунг  Rolling Eyes

Хубав уикенд и много целувки на коремчетата  Heart Eyes Blush

# 47
  • Мнения: 1
Simple Smile Да се включа и аз в новата тема
Срещата вчера беше супер - да ми пратите и на мен паролата за снимките Simple Smile
За козметиката поне за началото и аз съм се насочила към Себамед - ползвам им някои от нещата , тъй като съм много чувствителна - особено за интимна грижа и съм изключително доволна. А като поотрасне малката сигурно ще премина и на някоя друга марка Simple Smile
А за кремчето за подсичане - след такава реклама на судокрем - май няма как да взема някое друго Wink
Да ви питам за количките дали да бъде триколка или с четири колела - аз днес отидох да поразгледам  - и ми хареса на Бертони карера - като цяло ми допадат триколките - по-маневрени ми се струват - но забелязах , че при качване на бордюри може и да не са толкова стабилни.(принципно  знам , че с 4 колела ще са по-стабилни Simple Smile) Някоя от вас ползвала ли е триколка или някоя ваша приателка - за да ми споделите за впечатления ?
Иначе на чиполино перфекта също ми допадна като височина (понеже съм висока и не всички колички ми пасват), но новия модел не ляга платно изправен - има лек наклон и тези колани..... много одеалца трябва да слагам , за да не се усещат - не знам , може и да бъркам (нямам никакъв опит с количките или познати с деца Simple Smile), но като цяло ми се иска да има и кош за новородено.
Някой да има познат , който да е ползвал Bertoni Carrera, за да ми каже за някакви впечатления ?

# 48
  • Мнения: 20
Момичета, някой купувал ли е оттук? Опоменати са материите, но мен ме няма много-много, заради ниско качество ли са толкова ниски цените или просто пазарна политика?!  newsm78 Какво е това Интерлог?

http://plastform.net/?bg_%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0 … %D0%BD%D0%B5,35,3

# 49
  • Мнения: 250
Момичета, някой купувал ли е оттук? Опоменати са материите, но мен ме няма много-много, заради ниско качество ли са толкова ниски цените или просто пазарна политика?!  newsm78 Какво е това Интерлог?

http://plastform.net/?bg_%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0 … %D0%BD%D0%B5,35,3
Не съм пазарувала от този сайт, но прочетох че е за покупки на едро, иначе има 40% надценка. Затова са такива цените.

# 50
  • София
  • Мнения: 29
purple_orchid, аз имам позната с такава и е много доволна, и в най-големия сняг каза, че нямала никакви проблеми Hug
heruvimche , да има +40%, но пак излизат по-евтино, аз съм пазарувала от там.
Аничка, не може фирма с друга дейност да купува на едро от Пластформ Peace
Би-би, честити покупки, със здраве да си ги ползвате, а за козметиката не се притеснявай, аз и без това трябва да ходя до Ремедиум и ще взема от там, и аз мисля, че няма да е кой знае каква разликата Wink
Блонди, честито ви нова придобивка  Flutter

# 51
  • Мнения: 20
Ах, това ми е убягнало. Вижте някои полезни съвети за бебешките дрешки:

http://papa-bebe.com/kak_da_izberem_dre6ki.html

# 52
  • Мнения: 7
Запис и от мен! Браво за доброто оформление и за оригиналното заглавие на Бюти Simple Smile Много са сладки бебоците в началото...
Честито на Блонди за придобивката.
И аз по цял ден се ровичкам за дрежки, вани, стойки, подложки и сте много полезни когато споделяте опит особено на хора като мен, на които им е за първи път да си имат бебе, за това ви благодаря.
Забравих да помоля - бихте ли ми дали паролата за снимката да ви се порадвам и аз. Предварително благодаря!
Целувки и прегръдки на всички и се пазете!

# 53
  • Мнения: 130
Чудна нова темичка, благодарности на Бюти, а и на Блонди!
Белверде, Себамед е по-евтина в Ремедиум, отколкото напр. в онлайн магазина им (но пък разликата е толкова малка, че не знам дали си заслужава разкарването.
Биби, честита количка и със здраве да се возите. Айде честито и на Блонди и весели триизмерни изживявания.
Мисля си за Екзотична, дано всичко е наред при нея и сега ни чете, както се беше зарекла  Praynig
Ние и днес понакупихме някои неща от Икеа, взех и повивалника им - един такъв надуваем, но пък ще е удобен като пътуваме или ходим на гости.  Взех и от калъфите за повивалник, много са симпатични и ще придават уют. И от онези кутии за повивалници.... и още и още Simple Smile Иначе от вчера си имам и тази чанта за количка http://kasida.bg/esprit-chanta-za-kolichka-boheme-lilac-2010-24-4313.html Малко по-голяма е отколкото си я представях (почти като за лаптоп), но пък е толкова хубава, че и таткото каза, че би я носил по разходките.
Хубав и прохладен уикенд, без болежки и контракции и се дръжте, рано ни е още, рано!!! Утре виждам 5 мами влизат в 9 месец Simple Smile Пуфита, Д. Захариева, Блонди, Мери Джейн и Диони -  newsm81

# 54
  • София - град
  • Мнения: 141
Цом цом в новата темааааа. Слец цял ден шопинг и моткане сега лежа и ви четаааа. Да се похфаля че се сдобих с халат за болницата и за кърменец, взех го от Lisca. Уникално красив и нежен, цвета е светъл пепел от рози, има дантела по края на ръкавите и се връзва със сатенена панделка. Голям избор имаше на цветове ,но този така хубаво ми подчертава кожата... Ох обожавам да си купувам хубави неща. Сдобих се и с още една рокля,бяла от трико но е цялата на дупки като мрежичка, по мен, страшна е и супер удобна. Днес и беборанката намаза...най-накрая и аз да си купя нещо за бебка. Тя се сдоби с одеалце и спално комплектче. Комплекта е на Ted а одеалцето е на бертони от тези мноооооого мекичките. Него ще го ползваме най-вероятно бебка да ляга върху него докато е по разни дивани или нашето легло докато се кърмим. Връщам се да ви чета че близо 5 страници съм изпуснала.

# 55
  • Мнения: 102
Teffita , Екзо е добре, чухме се и вчера по тела и днес за малко по скайпа. В болницата е, лежи, почива си и виси на балкона да ни чете, че не може да пише. Едното и близначе се е обърнало и то надолу с главичката и сега и двечките са така и от това я е болял онзи ден корема и е имала контракции, а не от динята, така че момичета яжте диня на корем!  Laughing Сега е на системи и инжекции и няма вече болки, което е най-важното!  Party

# 56
  • Мнения: 541
purple_orchid ние сме с cangaroo cruiser, която е подобна на bertoni carrera, а и на cangaroo има carerra  Wink Когато се качват бордюри може да е нестабилна ако си ползваш само едната ръка(другата е заета с телефон Blush), а бордюра е висок  Mr. Green бутала съм на кегуру карерата, много по-лека е от моята, но иначе съм много доволна.Като танк е, минава от всякъде, а на мен такава количка ми трябваше заради разбитите русенски улици и липсата на кола.Много, много маневрени са триколките и аз съм много доволна  Peace
Аничка, не може фирма с друга дейност да купува на едро от Пластформ Peace
Crossing Arms разби ми надеждите  Mr. Green
heruvimche мерси, че ми припомни този сайт  Heart Eyes В него има полезни съвети за почти всичко  Peace Доста неща ми се изясниха, когато се порових в него  Wink

Вече съм сигурна- бебка се смъкна  Grinning Сега все едно съм глътнала диня  Mr. Green Термина ми от 12-и го изместиха на 6-и(според 45-дневния болничен).Имам чувството че и до август няма да изкарам  Laughing
От известно време чувам много странен звук от корема си, нещо от сорта пльокване във вода, но мнооого кратно, за стотни от секундата.Трудно ми е да го обесня  Crazy Други мами с подобни "звучни" кореми  Mr. Green

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 19:56 от ани4ka

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Радвам се за Екзо, а сега как ми се дояде диня Joy
Момичета,
аз не разбрах какво ви притесняват коланите? При всички комбинирани колички, които съм виждала във вариантите за новородено те са скрити, по никакъв начин не убиват newsm78 А и има дюшечета за колички, ето това например:
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=91&products_id=190
Ще стане още по-мекичко.
Хммм,
за тези Пластформ, ами ако една търговска фирма с друга дейност реши да продава бебешки стоки? Как ще се докаже това нещо и на какво основание ще и откажат доставка?

# 58
  • Мнения: X
Аничка - благодаря ти за списъка с полезни неща  Hug
МериГ - честит магистър  Hug
Софи, ти от тези на Тед спалните комплекти ли взе, доволна ли си? Че нали отначалото и аз се бях насочила към тях  newsm78
И аз някой път се замислям за коланите на количката.. то всъщност в Англия например си го завързваш детето, не ги криеш коланите  Mr. Green
Хрис, почивай си  Hug
Радвам се, че Екзо е добре, Вал - да ни осведомяваш  Hug
Ние днес бяхме заети с тъпия ни смотан майстор, който каза, че в понеделник щял да дойде в 8 часа сутринта и ако ще до 12 ще работи, ама ще свърши, щото мъжа ми му каза да свършва работата и да не го е видял повече  Mr. Green една тераса я прави 2 седмици, че и 500 лева ни взе  #2gunfire #2gunfire ама нищо, карай..  Mr. Green
Еха, 3Д-та, н-тета  Mr. Green моя мъж е фен на Сони и нищо друго не признава, всичко у нас е на Сони - двата телевизора, двата лаптопа, настолния компютър, всички телефони, двата фотоапарата  Mr. Green и сега си е харесал някакъв телефон за хиляда и кусур лева, ама ще видим тая работа  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 27 524
Екзооооwavey wavey wavey

Ани4ка, за същия звук питаше и Кашпичка, ако не се лъжа, каза, че го чува като пукане и питаше за други такива, ама нямаше.  Simple Smile

Тефита, утре вярно, в 9-ти месец, уаууу  #Crazy няма шега, времето си мина  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт