Отговори
# 60
  • София - град
  • Мнения: 141
Бюти, аз да ти кажа нямам  претенции за спалните комплекти. Видя ми се нормално, а и като го изпера с бебешкия прах и омекотител ще стане екстра. Бяха на нормална за мен цена 23 лв. Възглавничка, долно и горно чаршавче. За мен са ок но гледам вие имате  някакви претенции и не знам дали биха покрили очакванията ви. Аз го взех от Хипо.

# 61
  • Мнения: X
Да, същите са, само че ние сме си харесали с обиколник и олекотено - 58 лв. Еми не знам, мен претенцията ми е за качеството на материята, ама тях не съм ги пипала и не знам как са.. иначе и на мен по магазините за хасето само ми обясняват - то като го изпереш омекотява, ама като пипам ранфорс е толкова мекичко  Heart Eyes но ако не намеря ранфорс (или имаше още един вид, ама не помня как се казва - пак много хубав), който да ми допада като шарка - ще го вземем това на Тед сигурно с органайзер.

# 62
  • София - град
  • Мнения: 141
ами аз понеже и идея си нямам и от качество на чаршафите та за това взимам каквото ми хареса като шарка и цена пък като започна да разбирам ще купувам нови.. То е ясно че с тия няма да караме цял живот хахахах За нас си взимам от Икеа ама не знам дали имат  бебешорски. На Тед взех тези със сърчица и звездички розовки. Имаше и същия органайзер за отстрани на леглото но не го взех защото не знам дали ще ми трябва,ако усетя нужда ще го взема и него .

# 63
  • Мнения: 102
Момичета имам питане, което е извън бебешорската тема. Понеже в момента сме в ремонт и ще си купуваме нова печка, та една продавачка ни каза, че котлоните от стъклокерамика и микрокерамиката били по-икономични от тези на газ, някой има ли личен опит? Ние така сме свикнали на работим на газ в Испания, че сега съм пред голяма дилема и моля за помощ!  newsm78 newsm78 newsm78

# 64
  • Мнения: 216
Ееее, beauty_ , добър старт. Чудесна тема. Simple Smile :* Отлично си подхванала дейността на Блонди. Даниелка ще е поласкана от заглавието. Simple Smile

MeryG , или може би трябваше да кажа, госпожо магистър. Честита ти диплома. Да ти носи само успехи!!!   bouquet

valentina1027, стана ми мъчно за теб и те разбирам. Много жалко, че няма да може да е до теб в такъв момент, дори се чудя как сте предприели такава крачка с толкова важен момент от живота, но всеки си знае дереджето. Надявам се все пак нещо да стане и да успее да се върне навреме. Simple Smile  Hug

Блонди за ехографите... Миналата сряда бях на единият си доктор 1947 грама, в петък на другият 2274. 327 грама си е разлика според мен и то не малка. Това е грамаж, който при някои от нас се постига за над 10 дни. Знам ли, има си разлика. А не съм запозната, но защо да не стигне и половин кило. Аз лично четох за мама, на която й казаха, над 4, а бебето се роди 3 кила. Не мога да кажа истина ли е, но ме съмнява да лъже. Охх, да и честит телевизор. Наистина е много хубав. Simple Smile

belverde, честити ти покупки. Със здраве да си ги ползвате. Simple Smile

Ludnica14, тази козметика, макар, че е медицинска я има във Вис Виталис. Иди там. Днес, понеже остана само лосион да му купя и питах в няколко магазина, докато търсих матраци и ми казаха, че нямало, защото Мустела била медицинска козметика и нямали разрешително. Аз им споделих, че съм си я набавила от Вис Виталис. Те ми казаха, че явно Вис Виталис имали разрешително, защото за тази козметика трябвало специално разрешително. Така, че спокойно можеш да идеш до там. Има и Мустела и Себамед.

val_sm, имената са чудесни. Да са ти живи и здрави и безпроблемно да е всичко. Simple Smile

bi_bi, честити ти покупки. Със здраве да си ги ползвате.

Софи:), честити покупки и на теб. Simple Smile

Екзо, много се радвам, че е добре. Еххххх, че е готино да чуеш хубава новина.

И матрак харесах. На Блян. Кокос + полеуретанова пяна. 70/ 130 е размера. В цвят шампанско. 108 лева. Това ми е отчета от днес. В понеделник ще ми се обадят да им занеса капаро, че днес не можеха да ми пуснат поръчка.

# 65
  • Мнения: 393
Момичета имам питане, което е извън бебешорската тема. Понеже в момента сме в ремонт и ще си купуваме нова печка, та една продавачка ни каза, че котлоните от стъклокерамика и микрокерамиката били по-икономични от тези на газ, някой има ли личен опит? Ние така сме свикнали на работим на газ в Испания, че сега съм пред голяма дилема и моля за помощ!  newsm78 newsm78 newsm78

Да (все пак зависи от съотношението на цените на тока и газта де), но трябва да имаш предвид, че не бива да пада захар на кристали върху тях докато работят!  Благодаря за новините за Екзо  Simple Smile

Бюти, благодаря за темичката  Hug Не каза нищо за лапичката на зайчето...
Честити покупки на всички ви и да си ги ползвате със здраве. Ние мислим тази седмица да проверим количката на Емка в какво състояние е и ако е ОК, ще ползваме нея.

Щях да пиша още, но забравих какво. О, да MeryG   bouquet тъкмо навреме си приключила  Simple Smile

# 66
  • Мнения: X
но трябва да имаш предвид, че не бива да пада захар на кристали върху тях докато работят!  
smile3521 то и аз го знаех, ама пусти му навик от буркана да сипвам сол/захар - та си изпатих веднъж-два пъти  newsm47
А, добре е зайчето, днес не успяхме да идем до вет, ама утре ще я свършим тази работа  Hug
Честити покупки наистина на всички, много е миличко, а моментът си наближава ли, наближава  Heart Eyes
редактирам се да добавя - някой може ли да ми препоръча някакъв бебефон докъм 70-80 лв? понеже приятелките ще ми организират бебешко парти, ама аз нямам нужда от нищо, освен от бебефон, който даже не ми е най-нужното  Mr. Green и кош за памперси :Д ама него ние ще си купим, та понеже не искам да ги натоварвам финансово, ама не искам и да е боклук, някой има ли наблюдение? или мамите, които сте ползвали сте били с по-скъпи?  Hug Hug

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 22:05 от Анонимен

# 67
  • Мнения: 24
хайде и аз в новата темичка Бюти браво на теб много сладко заглавие Simple Smile
вал аз съм с керамични котлони и съм много доволна да икономични са, но немога да ти кажа дали са по - икономични от газта
аничка мерси за списъка ще ми бъде полезен. А за твоето усещане аз не съм го изпитвала , но една приятелка ми обясняваше точно такова нещо и ми се стори доста странно, но явно се случва Simple Smile
биби честита ти количка и покупки със здраве да си ги позваш
мериГ честито ти завършване
екзо радвам се, че си добре
Днес на погачата видях как стават нещтата не е нищо усобено!!Беше ми малко скучно че бях със свеки а тя не спря да говори за нейните си глупости. Това което ме нервира е че си прави планове кое как ще стане без да иска нащо мнение, но тактично ще и бъде обяснено че няма да стане така както тя иска.
Оплаках се !!
лека вечер момичета

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 615
Здрасти и от мен!
Бюти, чудесна тема. Честито взет изпит!
Блонди, много се радвам за теб!
Аз днес се разбих от плажуване! Сега осъзнавам предишната си бременност(която също беше много лека и спокойна) колко тъпо съм се ограничавала.
Вече не съм на работа smile3502. В сряда ще си взема болничния и ще видя как са нещата с малкия фъстък. Днес бая поплува Mr. Green.
Имам и първите си покупки-лятно чувалче и две бодита. Сини дрешки вкъщи Blush.
Може ли някой да ми пусне паролата за snimka-та?

# 69
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
....но имам приятелка в Германия, която роди наскоро и според ехографа в деня на раждането бебчето и беше 3300гр ..... бебчето се оказа 4100гр.
Точно като при мен  Peace
Това вместо запис  Mr. Green
Бюти   bouquet, а защо ти пускаш темичката, само питам, справила си се чудесно  Hug
Блонди, браво за добрите резултати на беба! Hug

# 70
  • Мнения: 24
Един бърз запис и от мен  Simple Smile в новата темичка,да ви разкажа за моята приятелка.Днес отидох кам 15ч.да я видя,ж болницата е от 3ч.през ноща,отишла е,защото е имала контракции на 5мин.много силни,но с 1см разкритие.Приели я в болницата,започнали с прегледи,ехографи,следене на контракциите и тоножете на детето с едни колани и машинки,лекаря отказал да и сложи системи под предлог че 6те оставят нещата да следват естественият си ход.Аз,като отидох да я видя влязох вътре  при нея,такмо и сложиха за пореден път коланите да и следят тоновете,какво да ви кажа,като има контракция и корема и се подуваше като балон ставаше още по голям и на монитора ако примерно пише20 при нямане на контракция след като полу4и пи6е 150 и нагоре за по опитните сигорно знаят аз на идея си нямам,това силна контракция ли е нормална ли е newsm78 .Тапата е паднала на обяд,сега се чуваме с близките и,казаха,че и водите са и изтекли,но разкритие няма,още е 1см и докторите не изкат да и помогнат със системи,ох незнам какжо да кажа,ще чакаме  Praynig

# 71
  • Мнения: 24
Забравих да ви кажа,че докато седях при нея 1 жена в другата стая я настаниха след секцио,бебето е момиче и тежи 5100кг.  #Shocked #Shocked

# 72
  • Мнения: 2
за спалните комплектчета има в ИКЕА и бебешки - с различни десенчета, едните са малко по-твърди, другите по-мекички, аз си взех едно комплектче. както и креватче и обиколник и 2 комплекта долни чаршафи.

# 73
  • София - град
  • Мнения: 141
desitka_nikitka, за това е хубаво според мен да си се разбрал предварително с ак. гинеколога си. Той да знае какво очакваш, как искаш да протече раждането и т.н..... Стискам палци приятелката ти бързо да роди и всичко да е наред.

# 74
  • Добрич
  • Мнения: 22
Блонди, камерата е Panasonic с един допълнителен обектив, който всъщност прави образа да е триизмерен. Инъче без този обектив си снима като нормална камера и напоследък май само така я ползваме. Simple Smile

Софи, много са им хубави текстилните работи на Икеа. У дома всички чаршафи са ни от там. Сега за детската стая не съм взимала нищо още и другата седимца моя мъж като ходи на София Рокс, съм си изпросила да ми напазари някои неща по списък. Не му завиждам, но така е като не иска да ме закара до София.  Mr. Green

БейбиАти, всеки магазин, който продава каквато и да е козметика трябва да има разрешително от ХЕИ за това. Няма значение дали козметиката е т.н. медицинска или не. Така че тия са скалъпили малко версията си.  Laughing Истината е, че някои магазини просто не зареждат по-скъпа козметика.  Wink

Деситка, колкото повече научавам такива истории за нормално раждане, толкова повече се радвам, че ще раждам секцио. Дано всичко мине по вода с твоята приятелка.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт